Η Φήκη 1-0 τον Ατρόμητο Παλαμά

Σημαντική νίκη σε δύσκολο ματς πέτυχε η ομάδα της Φήκης. Επικράτησε μέσα στην έδρα της του Ατρόμητου Παλαμά με 1-0 χάρη στο γκολ του Νίκου Σκόνδρα στο 51′

Το παιχνίδι καλό ρυθμό, στο α’ ημίχρονο χάθηκαν ευκαιρίες και από τις δύο ομάδες με σημαντικότερη ωστόσο από τους φιλοξενούμενους στο 44′,  όταν ο Αρχοντής βγήκε μόνος απέναντι από τον Ντάσκα αλλά αστόχησε.

Στην επανάληψη η Φήκη μπήκε δραστήρια,  δημιούργησε 2-3  φάσεις,  βρήκε το 1-0 και μετά έδωσε χώρο στους αντιπάλους της κρατώντας  την μπάλα μακριά από την περιοχή. Προς το τέλος οι φιλοξενούμενοι είχαν άλλες δύο μεγάλες ευκαρίες αλλά έμεινε το 1-0

ΠΟ Φήκης  : Ντάσκας, Γιαννούλας, Τζέλης, Μωραΐτης, Δρόσος, Καλαμαράς, Μπέτσας, Σκόνδρας, Γεωργάκης, Ιωάννου, Κατσαντώνης

Ατρόμητος Παλαμά  : Κουτσόπουλος, Κουρτεσιώτης, Μετούσι, Αρχοντής, Αναγνώπουλος, Μπασιάκας (55′ Μπαλτάς), Κοντός, Τσιάτας (80′ Λιάπης), Κόκκινος Σ., Ζάγκος Ηλ. (55′ Κόκκινο Αλ.), Κατσιγιάννης (71′ Ματέο).