Πλήρη δράση το Σαββατοκύριακο στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΤ.
Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων σε όλα τα πρωταθλήματα σήμερα και αύριο:
ΣΑΒΒΑΤΟ 23 – ο4 – 2016
Γήπεδο | Ομάδες | Διαιτητής | Βοηθοί |
JUNIOR | 1ος Ομιλος | ΩΡΑ 11:00 | |
Μπαλκουρας | Δημητρα β – Σαραγια | ||
JUNIOR | 2ος Ομιλος | ΩΡΑ 11:00 | |
Μπαλκουρας | Δημητρα α – ΑΟΤ β | ||
Α Ερασιτεχνική | ΩΡΑ 16:00 | ||
Πύλης | Πορταικος – Δημητρα | ||
Ριζωματος | Παραληθαίοι – Μετεωρα | ||
Δενδροχωριου | Δενδροχωρι – Ελευθεροχωρι | ||
Φήκης | Φηκη – ΑΕΤ | ||
Προδρόμου | Πρόδρομος – Πυργετός | ||
Καλαμπακας | Κρ Βρύσης – Καστράκι | ||
Νεοχωριου | Νεοχωρι – Γριζάνο | ||
Σαραγια – Γοργογυρι | 3-0αα | ||
Β Ερασιτεχνική | 2ος Ομιλος | ΩΡΑ 16:00 | |
Διαλεχτού | Διαλεχτό – Βασιλική | ||
Λεπτοκαρυας | Λεπτοκαρυα – Κηπάκι | ||
ΚΥΡΙΑΚΗ 24 – 04 – 2016
Γήπεδο | Ομάδες | Διαιτητής | Βοηθοί |
JUNIOR | 1ος Ομιλος | ΩΡΑ 11:00 | |
Ρογγίων | Ακ. Αμπελακιων – ΑΟΤ Α | ||
Κρηνιτσας | ΑΟΤ 2011 – Αγ Μονη | ||
Καλαμπακας | Μετεωρα α – Καλλιδενδρη | ||
JUNIOR | 2ος Ομιλος | ΩΡΑ 11:00 | |
Πύργου | Πύργος – Πηγη | ||
Πυλης | Πορταικος – Πυργετός | ||
Καλαμπακας | Μετεωρα β – Φαρκαδόνα | ||
Εγ. Ακαδημιας 1 | Καλύβια – ΑΕΤ | ||
Α1 Ερασιτεχνική | 2ος Ομιλος | ΩΡΑ 11:00 | |
Ασπροκλησιας | Ασπροκλησια – Δροσερό | ||
Φιλύρας | Φιλύρα – Πιαλεία | ||
Λυγαριας | Λυγαρια – Ροπωτό | ||
Οικουμενιου | Οικουμενιος -Ασπροβαλτος | ||
Παλαιομ/ρου | Πηγη – Γόμφοι | ||
Αγ Μονης | Αγ Μονη – Χρυσομηλια | ||
Πρίνους | Πρίνος – Αγιοφυλλο | ||
Κεφαλ/σου | Κεφαλ/σο – Βυτουμας | ||
Ρεπό : Τυμφαίος | |||
Α1 Ερασιτεχνική | 1ος Ομιλος | ΩΡΑ 16:00 | |
Γλύνους | Γλύνος – Καρυες | ||
Ράξας | Τζουρτζια – Πετρωτό | ||
Κρήνης | Κρήνη – Ριζαριό | ||
Αρδανίου | Αρδάνι – Αστερας | ||
Μεγαλ/ριου | Μεγαλ/ρι – Καλύβια | ||
Αγ Κυριακής | Αγ Κυριακή – Χρυσαυγη | ||
Πυργετου | Πύργος – Αχιλλέας | ||
Λόγγου | Λόγγος 2012 – Ζάρκο | ||
Ρεπό : Ταξιάρχες | |||
Β Ερασιτεχνική | 1ος Ομιλος | ΩΡΑ 16:00 | |
Μεγάρχης | Μεγάρχη – Μπελετσι | ||
Β Ερασιτεχνική | 2ος Ομιλος | ΩΡΑ 16:00 | |
Φωτεινού | Φωτεινό – Κεφαλ/κος | ||
|