Δράση σε όλα τα μέτωπα το Σαββατοκύριακο.
Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:
ΣΑΒΒΑΤΟ 18 / 04 / 2015
Γήπεδο | Ομάδες | Διαιτητής | Βοηθοί |
JUNIOR Πρωτάθλημα | ΩΡΑ 11:30 | ||
Κηπακίου | ΑΕΤ – Μπελετσι | Ζιουτος | |
Λογγακίου | ΑΟΤ (β) – Φαρκαδόνα | Καπερωνης | |
Νεοχωρίου | Νεοχώρι – Ακαδημια 1 | Αλεξοπουλος | |
Ρογγίων | Ακ. Αμπελακιων – Σαραγια | Τσουρελας | |
Λογγακίου | ΑΟΤ (α) – Πύργος | Ρουσσι | |
Δενδροχωριου | Καλλιδένδρη – Δήμητρα (α) | Τοτης | |
Ρεπό: Δήμητρα (β) | |||
Α Ερασιτεχνική | ΩΡΑ 16:30 | ||
Σαραγίων | Σαραγια – Καλυβια | Κοντινος | Μανασης Μ – Μακρης |
Πυργετου | Πυργετός – Πορταικος | Μανουρας | Αλεξόπουλος – Μουστακας |
Καλαμπακας | Μετεωρα – Αχιλλεας | Μανασης Κ | Τσακνης – Κωτουλας |
Πυργου | Πύργος – Σαρακίνα | Κουτσαγιας | Νταλουκας – Κουρεντας |
Καστρακίου | Καστράκι – Περιστερα | Μισσας | Πετσας – Καλογριας |
Μπαλκούρας | Δήμητρα – Κρ Βρύση | Χιωτης | Γαντζουλας – Βουτσελας |
Αγ Μονης | Αμπελακια – Παραληθαίοι | Δουλοπουλος | Λεωνιδας – Τατσινας |
Κηπακίου | ΑΕΤ – Φήκη | Παντος | Σταφυλας – Τοτης |
Ρεπό : Φαρκαδόνα | |||
Β Ερασιτεχνική | 1ος Ομιλος | ΩΡΑ 16:30 | |
Παλαιομ/ρου | Παλαιομ/ρο – Ροπωτό | Μπαιρακταρης | Μαρκος – Ζησης |
Γόμφων | Γόμφοι – Μπελετσι | Γκογκινουδης | Σκεντος – Σπαλας |
Β Ερασιτεχνική | 2ος Ομιλος | ΩΡΑ 16:30 | |
Κεφαλ/σου | Κεφαλ/σο – Διαλεχτό | Αβρααμ | Πουλιανιτης – Καταβουτας |
Λεπτοκαρυας | Λεπτοκαρυα – Βασιλικη | Ροτσας | Ανδριοπουλος – Πρεβεντας |
Β Ερασιτεχνική | 1ος Ομιλος | ΩΡΑ 16:30 | |
Αγ Κυριακής | Αστερας – Χρυσαυγή | Τσιουλης | Τζανης – Λεωνιδας Κ |
ΚΥΡΙΑΚΗ 19.04.2015
Γήπεδο | Ομάδες | Διαιτητής | Βοηθοί |
JUNIOR Πρωτάθλημα | ΩΡΑ 11:30 | ||
Μπαλκουρας | Δήμητρα (β) – ΑΕΤ | Τσουρελας | |
Φλαμουλίου | Μπελετσι – ΑΟΤ (β) | Ζησης | |
Φαρκαδόνας | Φαρκαδόνα – Ακ. Αμπελακιων | Πλατσκοβιτς | |
Εγκ Ακαδημιας | Ακαδημια 1 – ΑΟΤ (α) | Καπερωνης | |
Σαραγιων | Σαραγια – Καλλιδένδρη | Ζιουτος | |
Πύργου | Πύργος – Δήμητρα (α) | Ρουσσι | |
Ρεπό :Νεοχώρι | |||
Α1 Ερασιτεχνική | 1ος Ομιλος | ΩΡΑ 11:00 | |
Γριζανου | Γριζάνο – Κηπακι | Παντος | Μακρης – Τσιουλης |
Πετρωτού | Πετρωτό – Ράξα | Κοντινος | Νιωτη – Καψουρας |
Ριζαριού | Ριζαριό – Ζάρκο | Καπερωνης | Κουρεντας – Μανασης Μ |
Κρήνης | Κρήνη – Ταξιάρχες | Δουλοπουλος | Ροτσας – Τασιοπουλος |
Αρδανίου | Αρδάνι – Καρυες | Βουτσελας | Μουστακας – Μανωλης |
Νεοχωρίου | Νεοχώρι – Τζουρτζια | Χιωτης | Αλεξοπουλος – Τσακνης |
Λόγγου | Λόγγος 2012 – Αγ Οικουμενιος | Μισσας | Κωτουλας – Καλογριας |
Αγ Κυριακής | Διαμάντι – Γλύνος | Λεωνιδας | Κυραντζουλης – Μπαλας |
Μεγαλ/ρι – Απόστολοι | 3-0αα | ||
Β Ερασιτεχνική | 3ος Ομιλος | ΩΡΑ 11:00 | |
Πετροπόρου | Πετροπορος – Πηνειάδα | Αβρααμ | Σπαλας – Σκρετας |
Α1 Ερασιτεχνική | 2ος Ομιλος | ΩΡΑ 16:30 | |
Δενδροχωρίου | Δενδροχώρι – Κεφαλ/κος | Κουτσαγιας | Νιωτη – Τατσινας |
Προδρόμου | Πρόδρομος – Τυμφαίος | Μανασης Κ | Σταφυλας – Καψουρας |
Πιαλείας | Πιαλεία – Ασπροκλησια | Λεωνιδας | Ρουσι – Τασιοπουλος |
Φιλύρας | Φιλύρα – Ελευθ/ρι | Παντος | Κωτουλας – Τσιουλης |
Γάβρου | Πανχασιακος – Φωτάδα | Βουτσελας | Καπερωνης – Καλογριας |
Βυτουμας | Βυτουμας – Λυγαρια | Μανασης Μ | Γαντζουλας – Μπαλας |
Πρίνους | Πρίνος – Χρυσομηλιά | Μισσας | Τοτης – Τσουρελας |
Μουριας | Δροσερό – Γοργογυρι | Κοντινος | Πετσας – Μανωλης |
Πηγης | Πηγη – Ανταλλάξιμα | Καπερωνης | Αβρααμ – Ζιουτος |
Β Ερασιτεχνική | 1ος Ομιλος | ΩΡΑ 16:30 | |
Μεγάρχης | Αν. Μεγαρχης – Λιλη | Γκογκινουδης | Σκρετας – Σπαλας |
Β Ερασιτεχνική | 2ος Ομιλος | ΩΡΑ 16:30 | |
Αγιοφυλλου | Αγιοφυλλο – Θεόπετρα | Μουστακας | Πλατσκοβιτς – Πρεβεντας |
Φωτεινού | Φωτεινό – Αγ Μονη | Μπαιρακταρης | Μαρκος – Ζησης |
Β Ερασιτεχνική | 3ος Ομιλος | ΩΡΑ 16:30 | |
Φανερωμενης | Φανερωμενη – Αγ Κυριακή | Ροτσας | Πουλιανιτης – Καταβουτας |