Σε πλήρ δράση το Ερασιτεχνικό του νομού μας για ένα ακόμα σαββατοκύριακο. Δείτε διαιτησίες
ΣΑΒΒΑΤΟ 30 – 01– 2016
Γήπεδο | Ομάδες | Διαιτητής | Βοηθοί |
Παιδικό | ΩΡΑ 11:00 | ||
Σαραγιων | Σαραγια – ΑΟΤ (Α) | Μπαλας | Ρουσι – Τασιοπουλος |
Γριζανου | Φαρκαδονα – Δημητρα | Ζησης | Μαρκοπουλος – Κουλουρης |
Πύργου | Πυργος – Πορταικος | Κυραντζουλης | Πρεβεντας – Καλογριας |
Κηπακιου | ΑΟΤ (Β) – Μετεωρα | Μαρκος | Πλατσκοβιτς – Ζιουτος |
Καλλιδενδρη – Ακ. Αμπελακιων | 0-3 | ||
Ρεπό : Δημητρα | |||
Α Ερασιτεχνική | ΩΡΑ 15:00 | ||
Ελευθεροχωριου | Ελευθεροχωρι – Δημητρα | Κοντινος | Αλεξοπουλος – Τσακνης |
Καλαμπακας | Μετεωρα – Πυργετός | Μισσας | Κωτουλας – Μανασης |
Πυλης | Πορταικος – Καστράκι | Λεωνιδας | Σταφυλας – Χιωτης |
Ριζωματος | Παραληθαίοι – Γριζανο | Μανασης | Τσιουλης – Μπαλας |
Σαραγιων | Σαραγια – Νεοχωρι | Γρατσανης | Δουλοπουλος – Πετσας |
Δενδροχωριου | Δενδροχωρι – Κρ Βρύση | Παντος | Μαρκος – Ζησης |
Προδρομου | Προδρομος – Φηκη | Κουτσαγιας | Τζανης – Βουτσελας |
Γοργογυρι – ΑΕΤ | 0-3 | ||
Β Ερασιτεχνική | 2ος Ομιλος | ΩΡΑ 15:00 | |
Λεπτοκαρυας | Λεπτοκαρυα – Βασιλική | Μουστακας | Βαρκας – Γεωργιου |
Θεόπετρας | Θεόπετρα – Κηπάκι | Μπαιρακταρης | Διβανε – Καπνισης |
Διαλεχτού | Διαλεχτό – Κεφαλ/κος | Καπερωνης | Κουλουρης – Ποζογλου |
Β Ερασιτεχνική | 3ος Ομιλος | ΩΡΑ 15:00 | |
Κεραμιδιου | Κεραμιδι – Διαμαντι | Ροτσας | Καραγκουνης – Καρατζας |
ΚΥΡΙΑΚΗ 31 – 01 – 2016
Γήπεδο | Ομάδες | Διαιτητής | Βοηθοί |
Προπαιδικό | ΩΡΑ 11:00 | ||
Καλαμπακας | Μετεωρα – Νεοχωρι | Γκογκινουδης | |
Πύλης | Πορταικός – Φαρκαδόνα | Μπαλας | |
Μπαλκουρας | Δημητρα (Α) – Καλλιδενδρη | Ρουσι | |
Πύργου | Πύργος – Δημητρα (Β) | Κυραντζουλης | ΩΡΑ 10:00 |
Κηπακιου | ΑΟΤ – Ακ Αμπελακιων | Ζιουτος | |
Αγ Μονη | Αγ Μονη – Καλύβια | Μαρκοπουλος | |
Α1 Ερασιτεχνική | 1ος Ομιλος | ΩΡΑ 11:00 | |
Αγ Κυριακης | Αγ Κυριακη – Γλύνος | Δουλοπουλος | Αλεξοπουλος – Μπαιρακταρης |
Μεγαλοχωριου | Μεγαλοχωρι – Πύργος | Μανασης | Νταλουκας – Σταφυλας |
Αρδανιου | Αρδανι – Ζαρκο | Χιωτης | Σκονδριανος – Ζησης |
Κρηνης | Κρηνη – Αχιλλέας | Μισσας | Μανασης Μ – Τσακνης |
Ράξας | Τζουρτζια – Χρυσαυγή | Βουτσελας | Τασιοπουλος – Πρεβεντας |
Καρυων | Καρυες – Καλύβια | Κουτσαγιας | Τζανης – Κωτουλας |
Πετρωτού | Πετρωτό – Αστερας | Ανδριοπουλος | Καλογριας – Πλατσκοβιτς |
Ριζαριου | Ριζαριο – Ταξιάρχες | Κοντινος | Λεωνιδας – Μουστακας |
Ρεπό : Λόγγος 2012 | |||
Α1 Ερασιτεχνική | 2ος Ομιλος | ΩΡΑ 15:00 | |
Αγ Μονης | Αγ Μονη – Ασπροκλησια | Μανασης | Νταλουκας – Τσακνης |
Πηγης | Πηγη – Πρίνος | Γρατσανης | Τζανης – Ζησης |
Οικουμενιου | Οικουμενιος – Βυτουμα | Χιωτης | Μανασης – Ροτσας |
Λυγαριας | Λυγαρια – Αγιοφυλλο | Μισσας | Κωτουλας – Ρουσι |
Φιλυρας | Φιλυρα – Χρυσομηλια | Κουτσαγιας | Σταφυλας – Αλεξοπουλος |
Μουριας | Δροσερό – Γόμφοι | Παντος | Σκονδριανος – Τσιουλης |
Πιαλειας | Πιαλεία – Ασπροβαλτος | Κοντινος | Μαρκος – Μπαλας |
Παλαιομ/ρου | Ροπωτό – Τυμφαίος | Βουτσελας | Καλογριας – Ζιουτος |
Ρεπό : Κεφαλόβρυσο | |||
Β Ερασιτεχνική | 1ος Ομιλος | ||
Διαλεχτού | Ανταλλάξιμα – Μπελετσι | Μουστακας | Πασσης – Σταματουκος |
Β Ερασιτεχνική | 3ος Ομιλος | ||
Πηνειαδας | Πηνειαδα – Ακ. Αμπελακιων | Πετσας | Γκογκινουδης – Αβρααμ |
Πετροπορου | Πετροπορος – Καλαμακι | Μπαιρακταρης | Τασιοπουλος – Μαρκοπουλος |