Μεγαλειώδης εκδήλωση απο τον ΣΟΑΤ για 3η σεζόν.
Ο ΣΟΑΤ διοργανώνει για 3η χρονιά μαζί με τον ΑΣ Λαρισας και τον Παλμό Βύρωνα από τις 25 εως 30 Αυγούστου στα Τρίκαλα και συγκεκριμένα στο Athletic Park Karakousis το μεγαλύτερο Προπονητικό Διεθνές Καμπ Ταεκβοντό.
Δήλωσαν εως στιγμής 55 Ελληνικά σωματεία με πάνω από 500 αθλητές και 14 σωματεία από το εξωτερικο με 80 αθλητές.
Σκοπός αυτου του τεράστιου εγχειρήματος,που αναλαμβάνει ο ΣΟΑΤ,είναι η ανάπτυξη του αθλήματος,των αθλητών-τριών καθώς ο μεγάλος ανταγωνισμός αυτό το σκοπό έχει αλλά και των προπονητών που θα ανταλλάξουν απόψεις και γνώσεις.
Ενας από τους καλυτερους προπονητές στον κόσμο ο
MOHAMADREZA YARI
Coach of Junior National Team IRAN θα παρεβρίσκεται καθώς και οι σύλλογοι:
BELGIUM
1 .Tkd KEUMGANG – coach Jelle Vicca
2 . MUDUKWAN -coach Mustafa Akkouh
BULGARIA
1.CHO ELITE -coach Slavcho Rachev
2.RAMUS – coach Dimitar Mihaylov
3.HEREYA – coach Lazarov-Angel
4.TAEKWONDO FITNESS -coach Mitko Avramov
5.EXTREME -coach Tihomir Vladov
6.RANG DO -coach Marin Cheshmedjiev
ITALY
1. OLIMPICO – coach Aldo Codazzo
2 . TAEKWONDO TARANTO-MASSAFRA – COACH Domenico L’Erario
3. STS Taekwondo Simeone -coach Isacco Simeone
SPAIN
1 . TAEKWONDO SARAGOSA – coach Chabi Sanchez
NORWAY
1.RORA CLUB – coach Geir Oien
LUXEMBOURG
1.KUKKIWON LUXEMBOURG – coach Romain Dickens
ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΟΝΤΕΣ ΣΥΛΛΟΓΟΙ
1.ΣΟΑΤ
2.ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
3.ΑΓΣ ΒΥΡΩΝΑ
4.ΑΓΣ ΠΑΛΜΟΣ
5.ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΑΡΙΣΤΡΕΡΙΟΥ
6.ΚΡΟΝΟΣ
7.ΑΣ ΑΙΓΑΛΑΩ
8.ΑΣ ΠΙΚΡΟΔΑΦΝΗΣ
9.ΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
10.ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
11.ΑΣ ΑΜΥΝΤΩΡ
12.ΑΣ ΦΩΤΙΑ
13.ΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ
14.ΑΣ ΕΝΔΕΛΕΧΕΙΑ
15.ΘΕΑΓΕΝΗΣ
16.ΑΓΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
17.ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
18.Α.Γ.Σ. ΠΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
19.ΝΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
20.Α.Κ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
21.Α.Γ.Σ. ΞΑΝΘΗΣ
22.ΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
23.ΑΣ ΠΡΟΤΣΟΤΣΑΝΗΣ
24.ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ
25.ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ ΘΕΣ/ΚΗΣ
26.ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
27.ΣΑΡΙΣΑ ΘΕΣ/ΚΗΣ
28.ΑΣ WTF ZIKOS ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
29.ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
30.BALOMENOS OLYMPIC ACADEMY
31.ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤΩΛΟΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
32.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
33.ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
34.ΑΣ ΣΚΙΑΘΟΥ
35.Α.Κ. ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΛΑΜΙΑΣ
36.ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
37.ΕΥ ΖΗΝ ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ
38.ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
39.Α Ο ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ
40.ΟΛΥΜΠΙΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
41.ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ
42.ΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
43.ΕΚΡΗΞΗ ΠΑΤΡΩΝ
44.ΑΣΤΡΑΠΗ ΠΑΤΡΩΝ
45. ΑΣ ΑΝΔΡΕΙΑ ΠΑΤΡΑΣ
46. FIGHT CLUB ΠΑΤΡΑΣ
47.Α.Σ. ΑΡΓΟΣ
48.ΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
49.ΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
50.ΑΤΡΩΤΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ & ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
51.ΑΣ ΓΕΡΑΚΑΣ
52. ΑΟ ΖΕΥΣ ΛΑΜΙΑΣ
53. ΑΣ. ΚΑΛΥΜΝΟΥ
54.ΑΟ ΕΛΛΑΣΟΝΑ
55.ΑΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ