Δεν τα κατάφεραν οι νέοι της Κ-16 στο Αλκαζάρ

Δύο ήττες σε ισάριθμα ματς για τις Μικτές της ΕΠΣ Τρικάλων στη Λάρισα

Μετά το 3-1 των Παίδων ακολούθησε η μάχη των ομάδων Κ-16 που ήταν πιο κλειστή ,αλλά δεν έφερε θετικό αποτέλεσμα  από τους παίκτες του Μόρφου

Το τρικαλινό συγκρότημα έβγαλε χωρις σκορ το α ημίχρονο, όμως δεχθηκε τέρμα στην επανάληψη και ηττήθηκε με 1-0

ΕΠΣ ΛΑΡΙΣΑΣ (Δ. Τσέτσιλας): Πατέτσος, Καραγκιόζης, Γκαντούνας, Γκατζιούρας, Μπάγκας, Θεοχάρης, Μπενεχούτσος (59’ Πράπας), Μπουλασίκης (52’ Ζαμπέτας), Καρέλας (52’ Βλησαρούλης), Γκαλμπογκίνης (72’ Τσιγγάνης), Ζησούλης (72’ Ζάρας).

ΕΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ (Χρ. Μόρφος): Σφυρλίδας, Καμέας (76’ Αναστασόπουλος), Βραχνός (62’ Σακαρίκος), Σκρέτας, Ξανθός, Μπαμπατσιάς (76’ Παπαδογεώργιος), Κατόπης, Μπαλτάς, Βασιλείου (41’ Καρακώστας), Τάμπος (76’ Κωστόπουλος), Σιμιτσής.

Λίγο νωρίτερα στο πρωτο ματς της ημέρας οι   Παίδες, παρ ότι προηγήθηκαν με γκολ του Γερεντε, δεν μπόρεσαν να κρατήσουν αποτέλεσμα και ηττήθηκαν τελικά με  3-1.