Το πρόγραμμα και διαιτησίες ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων
Σε πλήρη δράση τα τοπικά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου της ΕΠΣ Τρικάλων. Δείτε το πρόγραμμα και τις διαιτησίες
Σάββατο 30– 11 – 2019
Γήπεδο | Ομάδες | Διαιτητής | Βοηθοί |
Κ 14 | ΩΡΑ 11:00 | ||
Οικουμενιου | Οικουμενιος – Δημητρα α | Μπαλας | Πλοκας – Ράτζας |
Ακαδημιας | Ακαδημια 1 – Ακ Αμπελακιων | Μανασης Μ | Σινδρος – Παφης |
Φλαμουλίου | ΑΟΤ – Πύργος | Ζησης | Καπερωνης – Ντινος |
Κηπακίου | ΑΕΤ – Μετεωρα | Σταφυλας | Κωστηρας – Μαρκοπουλος |
Πυργετού | Πυργετός – Νεοχωρι | Μουστακας | Αβρααμ – Αργυροπουλος |
Μπαλκουρας | Δημητρα β – Πορταικός | Μαργιωλης | Κουτσαγιας – Σακκας |
Ρεπό : ΑΕΚ Σαραγιων | |||
Α Ερασιτεχνική | ΩΡΑ 15:00 | ||
Πυργετού | Πυργετός – Δροσερό | Μανασης Μ | Μακρης – Καπερωνης |
Κεφαλοβρυσου | Κεφαλόβρυσο – Καστράκι | Κοντινος | Σταφυλας – Μπαλας |
Λυγαριας | Λυγαρια – Καλύβια | Νοτος | Ντινος – Πλοκας |
Ταξιαρχών | Ταξιάρχες – Πύργος | Ζησης | Νταλουκας – Καλογριας |
Ριζαριού | Ριζαριό – Δημητρα | Κουτσαγιας | Αλεξοπουλος – Αποστολου |
Φήκης | Φήκη – Μεγαλοχωρι | Δουλοπουλος | Μουστακας – Ανδριοπουλος |
Πύλης | Πορταικός – Σαραγια | Πετσας | Κωτουλας – Παπαγεωργοπουλος |
Διάβας | Κρ Βρύση – Αγ Μονη | Μανασης Κ | Μαργιωλης – Κωστηρας |
Παραληθαιοι – Πηγη | 3-0 | ||
Κυριακή 01– 12– 2019
Γήπεδο | Ομάδες | Διαιτητής | Βοηθοί |
Κ 12 | 1ος Ομιλος | ΩΡΑ 11:00 | |
Καρυων | Ακ Αμπελακιων α – Ακαδημια 1 | Ντινος | |
Σαραγιωνκάτω | ΑΕΚ Σαραγιων α – Πύργος α | Μουστακας | |
Πυργετού | Πυργετός – Δημητρα α | Κουτσαγιας | |
ΑΟΤ – Μετεωρα | 0-3 | ||
Κ 12 | 2ος Ομιλος | ΩΡΑ 11:00 | |
Πηγης | Πηγη – Πύργος β | Κωστηρας | |
Μπαλκούρας | Δημητρα β – Ακ Αμπελακιων β | Μαρκοπουλος | |
Σαραγιων πάνω | ΑΕΚ Σαραγιων β – Αχιλλέας | Πλοκας | |
Μπαλκουρας | Μεγαλοχωρι – Οικουμενιος | Σινδρος | |
Ρεπό : Πορταικός | |||
Β Ερασιτεχνική | 2ος Ομιλος | ΩΡΑ 11:00 | |
Πρίνους | Πρινος – Πιαλεία | Ζησης | Μαργιωλης – Καπερωνης |
Βασιλικής | Βασιλική – Παλαιομ/ρο | Κουτσαγιας | Νταλουκας – Τζανης |
Βαλτινού | Βαλτινό -Τζούρτζια | Δουλοπουλος | Παπαγεωργοπουλος – Κωτουλας |
Φιλύρας | Ροπωτό – Θεόπετρας | Κοντινος | Καλογριας – Ανδριοπουλος |
Γόμφων | Γόμφοι – Ασπροβαλτος | Νοτος | Παφης – Αβρααμ |
Πρόδρομος – Γενεσι | 0-3 | ||
Φωτεινό – Δενδρ/ρι | 3-0 | ||
Χρυσομηλια – Βυτουμας | 3-0 | ||
Β Ερασιτεχνική | 1ος Ομιλος | ΩΡΑ 15:00 | |
Γλύνους | Γλύνος – ΑΕΤ Κηπακίου | Νοτος | Μουστακας – Καπερωνης |
Κεραμιδίου | Κεραμίδι – Αστέρας | Ζησης | Παφης – Κουτσαγιας |
Πετρωτού | Πετρωτό – Λόγγος 2012 | Κοντινος | Σινδρος – Αβρααμ |
Κεφαλ/σου | ΑΕΚ Σαραγίων – Ακ Αμπελακιων | Δουλοπουλος | Τζανης – Αποστολου |
Αποστόλων | Ακαδημια 1 – Γριζάνο | Μανασης Κ | Καλογριας – Μαργιωλης |
Καρυες – Αγ Κυριακή | 0-3 | ||
Αχιλλέας – Κρήνη | 3-0 | ||
Αρδάνι – Ζάρκο | 0-3 | ||
Ρεπό : Οικουμενιος |