Στον τελικό του 2ου Ομίλου Καραϊσκάκης και Νίκη

17c413ca78697d0787b5ac1a376de3a6_LΒγήκε το ζευγάρι του 2ου ομίλου για το Κύπελλο

Ο Καραϊσκάκης κέρδισε στα  πέναλτι τον  Απόλλωνα,Λάρισας  αφού το ματς στην κανονική διάρκεια και παράταση έμεινε  ισόπαλο με 2-2. Η ομάδα της Αρτας προηγήθηκε  στο 5′ με τον Νταντίδη , όμως  ο Απόλλωνας απάντησε με το πέναλτι του Γιαννακόπουλου  στο 28΄( το κέρδισε ο Διβανές από τον Καραγιαννίδη) . Στην παράταση ο Σαχινίδης έβαλε μπροστά τον Απόλλωνα στο 101′ όμως ο Χαρτσιάς με εύστοχο χτύπημα πέναλτι στο 105′ ισοφάρισε. Έτσι η πρόκριση παιχθηκε στην παράταση και εκεί οι Αρτινού  επικράτησαν με 4-3

Η  Νίκη Βόλου προκρίθηκε νικώντας  εκτός έδρας την Πύδνα με 2-3 Στο 10΄ο Νικλητσιώτης πάσαρε στον Μαλακασιώτη που έκανε το 0-1, ενώ ο πρώτος χρίστηκε σκόρερ στη συνέχεια για το 0-2. Ο Κυπαρίσης στο 42′ μείωσε σε 1-2 λίγο πριν την ανάπαυλα και με την έναρξη του β’ ημιχρόνου η Πύδνα έδωσε νέα δεδομένα στο ματς αφού στο 47′ ισοφάρισε με τον Μακράκη σε 2-2. Στο  63′ ο Κορέτας διαμόρφωσε το τελικό  2-3.