Ηττα της Γυναικείας από ΠΑΟΚ- Εικόνες απότο ματς

Στο ντέρμπι του βορείου ομίλου η γυναικεία ομάδα των Τρικάλων αντιμετώπισε τον πρωταθλητή ΠΑΟΚ και ηττήθηκε με 0-1

Τα πρώτα 45 λεπτά βρήκαν τις δύο ομάδες ισόπαλες, 0-0, με τον αέρα, το κρύο και την βροχή να «κλέβουν» τις εντυπώσεις στο Δημοτικό Στάδιο των Τρικάλων.

Στο 54’ μετά από εκτέλεση κόρνερ της Βαρδαλή, η Σμιλίκοβιτς εκμεταλλεύτηκε την σύγχυση στην άμυνα των Τρικάλων και πέτυχε το γκολ της νίκης των φιλοξενούμενωνΣτα τελευταία λεπτά του αγώνα τα  Τρίκαλα 2011 πήραν μέτρα στο γήπεδο, ενώ είχαν και δοκάρι στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων με τη Βαϊτση Στο 93′ η Μπαξεβάνου «του ΠΑΟΚ έχασε την τελευταία ευκαιρία σε  τετ-α-τετ και το 0-1 βρήκε την ομάδα της νικήτρια

Τρίκαλα2011 (Λουλές) Νάση, Σαργιώτη, Μπέου, Βαΐτση, Γεωργούλα, Τζιώρα, Κεχαγιά, Κωστοπούλου, Πλακιά,Χέλγκα,Στεργιούλη.Έπαιξαν και οι Παθιακάκη,Τσόγκα,Βουτσινά,Τσουρούλη,Μπουκουβάλα.