Εντός έδρας ήττα για Φήκη-Αποτελέσμτα

Στην δυνατή αναμέτρηση με τον ΑΟ Υπάτου, η Φήκη στάθηκε καλά , απέφυγε μεγάλους κινδύνους, αλλά γνώρισε ήττα με αυτογκολ στο 89′ καιτο  τελικό 0-1 να δίνει ίδιο αποτέλεσμα όπως στο ματς του Α Γύρου. Το παιχνίδι  δεν είχε πολλές φάσεις η Φήκη κινήθηκε συντηρητικά οι φιλοξενούμενοι είχαν φλύαρη υπεροχή, έβγαλαν 2 όλες κι όλες ευκαιρίες στο α’ ημίχρονο είχαν άλλες δύο στην επανάληψη και τελικά βρήκαν το γκολ της νίκης στο 89 από γύρσιμα  του Γκούφα καθώς η  μπάλα βρήκε σε αμυντικό του ΠΟ Φήκης και κατέληξε στα δίχτυα. Η Φήκη την επόμενη αγωνιστική θα υποδεχθεί τον Ηρακλή λάρισας σε άλληα μία δύσκολη αναμέτρηση καθώς το σωματείο της Λάρισας προπορεύεται μαζί με τον ΑΟ Υπάτου στον 3ο όμιλο της κατηγορίας.Ο Ηρακλής Λάρισας κέρδισε στις καθυστερήσεις τον Εθνικό Κεραμιδίου με γκολ του Δοδοντσάκη να δίνει τους πολύτιμους βαθμούς.

ΠΟ Φήκης : Ντάσκας, Γιαννούλας, Τζέλης, Κατσαντώνης, Μωραΐτης, Καλαμάρας (73′ Πολυζογόπουλος), Γεωργάκης, Σκόνδρας, Ιωάννου, Γκαντιάς (88′ Δρόσος), Ζέρβας (83′ Σιαμαντάς).