Το μεσημέρι της παρασκευής έγινε ο καταρτισμός και η κλήρωση Γ’ Εθνικής κατηγορίας και η Φήκη, όπως αναμένονταν , μπήκε στον 3ο όμιλο.
Το πρωτάθλημα παει για σέντρα 24/10 και στην πρεμιέρα ο Π.Ο. Φήκης θα αντιμετωπίσει εκτός έδρας τον ΠΟ Ελασσόνας , ενώ πρωτο εντός έδρας ματς θα έχει με τον Θησεά Αγριάς στην 2η αγ. Στην κλήρωση δεν συμμετείχαν οι Καβάλα, Ασπρόπυργος και Ζάκυνθος, που δεν δήλωσαν συμμετοχή, παρόλο που η συμμετοχή τους στη Super League 2 είναι μετέωρη.
1η αγωνιστική | ||
Νέα Αρτάκη | – | Ηρακλής Λάρισας |
ΠΟ Ελασσόνας | – | ΠΟ Φήκης |
Ατρόμητος Παλαμά | – | ΑΟ Υπάτου |
Θησέας Αγριάς | – | Εθνικός Νέου Κεραμιδίου |
Αταλάντη | – | Αμβρυσσέας Διστόμου |
Αετός Μακρυχωρίου | – | Δήμητρα Ευξεινούπολης |
2η αγωνιστική | ||
ΠΟ Ελασσόνας | – | Νέα Αρτάκη |
Ηρακλής Λάρισας | – | Ατρόμητος Παλαμά |
ΠΟ Φήκης | – | Θησέας Αγριάς |
ΑΟ Υπάτου | – | Αταλάντη |
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου | – | Αετός Μακρυχωρίου |
Δήμητρα Ευξεινούπολης | – | Αμβρυσσέας Διστόμου |
3η αγωνιστική | ||
Νέα Αρτάκη | – | Ατρόμητος Παλαμά |
Θησέας Αγριάς | – | ΠΟ Ελασσόνας |
Αταλάντη | – | Ηρακλής Λάρισας |
Αετός Μακρυχωρίου | – | ΠΟ Φήκης |
Δήμητρα Ευξεινούπολης | – | ΑΟ Υπάτου |
Αμβρυσσέας Διστόμου | – | Εθνικός Νέου Κεραμιδίου |
4η αγωνιστική | ||
Θησέας Αγριάς | – | Νέα Αρτάκη |
Ατρόμητος Παλαμά | – | Αταλάντη |
ΠΟ Ελασσόνας | – | Αετός Μακρυχωρίου |
Ηρακλής Λάρισας | – | Δήμητρα Ευξεινούπολης |
ΠΟ Φήκης | – | Αμβρυσσέας Διστόμου |
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου | – | ΑΟ Υπάτου |
5η αγωνιστική | ||
Νέα Αρτάκη | – | Αταλάντη |
Αετός Μακρυχωρίου | – | Θησέας Αγριάς |
Δήμητρα Ευξεινούπολης | – | Ατρόμητος Παλαμά |
Αμβρυσσέας Διστόμου | – | ΠΟ Ελασσόνας |
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου | – | Ηρακλής Λάρισας |
ΑΟ Υπάτου | – | ΠΟ Φήκης |
6η αγωνιστική | ||
Αετός Μακρυχωρίου | – | Νέα Αρτάκη |
Αταλάντη | – | Δήμητρα Ευξεινούπολης |
Θησέας Αγριάς | – | Αμβρυσσέας Διστόμου |
Ατρόμητος Παλαμά | – | Εθνικός Νέου Κεραμιδίου |
ΠΟ Ελασσόνας | – | ΑΟ Υπάτου |
Ηρακλής Λάρισας | – | ΠΟ Φήκης |
7η αγωνιστική | ||
Νέα Αρτάκη | – | Δήμητρα Ευξεινούπολης |
Αμβρυσσέας Διστόμου | – | Αετός Μακρυχωρίου |
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου | – | Αταλάντη |
ΑΟ Υπάτου | – | Θησέας Αγριάς |
ΠΟ Φήκης | – | Ατρόμητος Παλαμά |
Ηρακλής Λάρισας | – | ΠΟ Ελασσόνας |
8η αγωνιστική | ||
Αμβρυσσέας Διστόμου | – | Νέα Αρτάκη |
Δήμητρα Ευξεινούπολης | – | Εθνικός Νέου Κεραμιδίου |
Αετός Μακρυχωρίου | – | ΑΟ Υπάτου |
Αταλάντη | – | ΠΟ Φήκης |
Θησέας Αγριάς | – | Ηρακλής Λάρισας |
Ατρόμητος Παλαμά | – | ΠΟ Ελασσόνας |
9η αγωνιστική | ||
Νέα Αρτάκη | – | Εθνικός Νέου Κεραμιδίου |
ΑΟ Υπάτου | – | Αμβρυσσέας Διστόμου |
ΠΟ Φήκης | – | Δήμητρα Ευξεινούπολης |
Ηρακλής Λάρισας | – | Αετός Μακρυχωρίου |
ΠΟ Ελασσόνας | – | Αταλάντη |
Ατρόμητος Παλαμά | – | Θησέας Αγριάς |
10η αγωνιστική | ||
ΑΟ Υπάτου | – | Νέα Αρτάκη |
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου | – | ΠΟ Φήκης |
Αμβρυσσέας Διστόμου | – | Ηρακλής Λάρισας |
Δήμητρα Ευξεινούπολης | – | ΠΟ Ελασσόνας |
Αετός Μακρυχωρίου | – | Ατρόμητος Παλαμά |
Αταλάντη | – | Θησέας Αγριάς |
11η αγωνιστική | ||
ΠΟ Φήκης | – | Νέα Αρτάκη |
Ηρακλής Λάρισας | – | ΑΟ Υπάτου |
ΠΟ Ελασσόνας | – | Εθνικός Νέου Κεραμιδίου |
Ατρόμητος Παλαμά | – | Αμβρυσσέας Διστόμου |
Θησέας Αγριάς | – | Δήμητρα Ευξεινούπολης |
Αταλάντη | – | Αετός Μακρυχωρίου |