Νίκη στην εκπνοή τα Μετέωρα !!!

Διατηρούν ελπίδες για παραμονή

Στο πιο σημαντικό ματς της σεζόν τα Μετέωρα κατάφεραν και πήραν τη νίκη , κέρδισαν 1-0  τον Αλμυρό με το γκολ του Πολυζόπουλου στο φινάλε στο 93ο λεπτό! (φωτο kalabakasiti)

Τα Μετέωρα δεν είχαν φάσεις στο α ημίχρονο, όμως στην επανάληψη έπαιξαν πιεστικά δημιούργησαν καταστάσεις και βρήκαν το γκολ από σουτ του  Πολυζόπουλου στο 93 που  διαμόρφωσε το 1-0

ΜΕΤΕΩΡΑ: Τοπουζλής, Γεωργάκης (86′ Σαμούτης), Δάσσιος, Κατσαντώνης, Ρόμπος, Φωτίκας (87′ Πλακιάς), Λουκάς (62′ Μπέτσας), Παπαευθυμίου, Πολυζόπουλος, Τσιαντούλας (80′ Περέιρα), Ιωάννου.

ΑΛΜΥΡΟΣ: Λέτσο, Λάμπος, Αγγελής, Παπακώστας, Κυριάκος, Καναβός, Βαγενάς (82′ Βουρδάκης), Ζαφειρίδης, Γαρυφαλλόπουλος (65′ Αγιασιώτης), Δερμιτζάκης (92′ Χαλάτσης), Ηλιόπουλος (90′ Στογιαννίδης).