Οι αγώνες και οι διαιτησίες στα ερασιτεχνικά

Δράση στη Β Ερασιτεχνική αλλά και στα τμήματα υποδομών των ομάδων αυτό το διήμερο
ΣΑΒΒΑΤΟ 18 – 05 – 2019
Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Κ 10 ΩΡΑ 10:30
Αγ Μονης Αγ Μονη – Σαραγια Μαρκοπουλος
Μπαλκουρας Δημητρα β – Πυργετός Κουτσαγιας
Μπαλκουρας Δημητρα α – Πύργος α Σακκας
Αγ Γεωργίου Ακ Αμπελακιων – Πυργος β Μουστακας
ΑΟΤ – Μετεωρα α 3-0
Ακαδημια 1 – Μετεωρα β 3-0
Ρεπό : ΑΕΤ

Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 17:00
Οικουμενιου Οικουμενιος – Κηπακι Μανασης Κ Παπαγεωργοπουλος – Σταφυλας
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακη – Ζάρκο Κοντινος Μανασης Μ – Αποστολου
Ριζαριου Ριζαριο – Αστερας Ζησης Παφης – Πλοκας
Κεραμιδιου Κεραμίδι – Ακ Αμπελακιων Κωτουλας Τουλουμης – Σινδρος
Καρυων Καρυες – Παραληθαίοι Κουτσαγιας Νταλουκας – Αλεξοπουλος
Κρηνης Κρηνη – Γριζανο Πετσας Τζιοτζιος – Κωστηρας
Πετρωτού Πετρωτό – Βασιλική Νοτος Καλογριας – Ντινος
Λόγγου Λογγος – Ακαδημια 1 Δουλοπουλος Λεωνιδας Κ – Μπαλας Χ
Ρεπό : Αρδανι

Γ Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 17:00
Μπελετσιου Μπελετσι – Ανταλλάξιμα Μουστακας Μαργιωλης – Καπερωνης

ΚΥΡΙΑΚΗ 19. 05. 2019
Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Κ 10 ΩΡΑ 10:30
Ακαδημιας Ακαδημια 1 – ΑΟΤ Αβρααμ
Καλαμπακας Μετεωρα α – Αγ Μονη Μουστακας
Σαραγιων Σαραγια – Δημητρα α Σακκας
Πυργετού Πυργετός – ΑΕΤ Κουτσαγιας
Πύργου Πύργος α – Ακ Αμπελακιων Μαργιωλης
Μετεωρα β – Δημητρα β
Ρεπό : Πύργος β

Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 17:00
Διαβας Χρυσομηλιας – Βαλτινό Νοτος Καλογριας – Κωστηρας
Βυτουμα Βυτουμας – Δροσερό Κουτσαγιας Μανασης Μ – Αλεξοπουλος
Θεόπετρας Θεόπετρα – Ασπροβαλτος Κοντινος Νταλουκας – Κωτουλας
Πιαλείας Πιαλεία – Ροπωτό Πετσας Αποστολου – Πλοκας
Παλ/ρου Παλαιομ/ρο – Πρίνος Σταφυλας Παπαγεωργοπουλος – Ντινος
Φωτεινού Φωτεινό – Λυγαρια Μανασης Κ Μαρκοπουλος – Σινδρος
Φιλύρα – Δενδρ/ρι 0-3
Κεφαλ/κος – Γόμφοι 0-3
Ρεπό : Τζουρτζια

Γ Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 17:00
Πρίνους Γενεσι – Λιλή Παφης Αργυροπουλος – Τοτης
Ασπρ/σιας Ασπροκλησια – Πρόδρομος Ζησης Τζιοτζιος – Τουλουμης

Γ Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 17:00
Λεπτοκαρυας Λεπτοκαρυα – Συνοικία 2017 Μαργιωλης Κατσογιαννος – Καπερωνης
Μεγαλ/ριου Πατουλια – Απόστολοι Μουστακας Καψουρας – Τατσιοπουλος

Τα σχόλια είναι κλειστά.