Ολα τα ονόματα υποψηφίων στον Δήμο Τρικκαίων

 

 

1  ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ

Υποψήφιος Δήμαρχος Τρικκαίων

ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  1. Εκλογική Περιφέρεια Τρικκαίων

1) ΑΓΓΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2) ΑΛΕΣΤΑ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΒΑΪΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5) ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ-OIKONOMOY ΛΕΥΚΙΑ (ΛΕΥΚΗ) του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

6) ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

7) ΑΥΓΕΡΟΥ-ΚΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8) ΒΑΣΤΑΡΟΥΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

9) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10) ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΦΕΒΡΩΝΙΑ (ΦΡΥΝΗ) του ΑΧΙΛΛΕΑ

11) ΓΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

12) ΓΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

13) ΓΡΑΤΣΑΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

14) ΔΕΡΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΝΙΝΑ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

15) ΔΗΜΑ-ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

16) ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

17) ΖΙΩΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

18) ΚΑΛΛΙΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

19) ΚΑΡΑΤΩΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

20) ΚΑΤΑΒΟΥΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

21) ΚΑΤΣΙΑΜΠΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

22) ΚΙΟΣΣΕ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

23) ΚΟΤΡΩΝΗ-ΜΠΑΛΟΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

24) ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΤΟΜΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

25) ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

26) ΛΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

27) ΛΕΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΪΟΥ

28) ΜΑΡΔΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

29) ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ (ΕΡΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

30) ΜΗΤΣΙΑΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΕΛΕΝΗ (ΒΑΣΙΛΕΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

31) ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

32) ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

33) ΜΠΕΗ ΖΩΗ (ΤΖΙΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

34) ΜΠΕΛΤΣΙΟΥ ΑΝΝΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ

35) ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΑ-ΜΠΑΓΛΑΤΣΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΙΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

36) ΜΠΡΟΥΖΟΥΚΗ-ΑΛΕΞΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

37) ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

38) ΝΤΙΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

39) ΠΑΖΑΪΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

40) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ

41) ΠΙΛΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ

42) ΡΟΜΠΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ (ΦΟΡΗΣ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

43) ΣΑΚΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

44) ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

45) ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

46) ΤΖΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

47) ΤΖΙΩΡΤΖΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

48) ΤΡΙΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

49) ΤΣΙΑΝΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ

50) ΦΛΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

51) ΨΥΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

  1. Εκλογική Περιφέρεια Εστιαιώτιδας

1) ΛΕΒΕΝΤΗ-ΚΑΡΑ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

2) ΜΠΑΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3) ΠΑΠΠΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

  1. Εκλογική Περιφέρεια Καλλιδένδρου

1) ΒΕΡΒΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

2) ΠΟΥΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

 

  1. Εκλογική Περιφέρεια Κόζιακα

1) ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΙΜΩΝ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

2) ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

  1. Εκλογική Περιφέρεια Μεγάλων Καλυβίων

1) ΚΕΦΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

2) ΚΡΑΝΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΦΩΤΙΟΥ

 

  1. Εκλογική Περιφέρεια Παληοκάστρου

1) ΖΑΡΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Σωτηρίου

2) ΠΑΠΠΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3) ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΥ-ΚΑΝΑΒΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

 

  1. Εκλογική Περιφέρεια Παραληθαίων

1) ΔΗΜΟΥΛΑ ΑΥΓΟΥΣΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2) ΛΑΣΠΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

 

  1. Εκλογική Περιφέρεια Φαλώρειας

1) ΚΩΤΟΥΖΑ-ΤΣΙΑΡΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ )του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3) ΣΚΡΕΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΠΑΥΛΟΥ

 

 

2  Λαϊκή Συσπείρωση

ΚΑΪΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Υποψήφιος Δήμαρχος

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι:

Εκλογική Περιφέρεια ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ

  1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΑΡΜΑΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΒΑΡΔΟΥΛΗ-ΖΩΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΩΡΤΖΑΝΑ) του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  4. ΓΕΡΑΓΟΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  7. ΓΚΟΛΟΒΡΑΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΓΚΟΤΖΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  9. ΔΟΛΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΟΥ
  10. ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  11. ΖΑΒΛΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  12. ΖΙΑΚΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  13. ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  14. ΖΩΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  15. ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ
  16. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΠΑΥΛΟΥ
  17. ΚΑΛΛΑΝΤΖΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  18. ΚΑΜΠΛΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  19. ΚΑΝΝΑΒΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΥΣΑΝΙΑ
  20. ΚΑΡΕΤΣΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ (ΛΙΝΑ) του ΠΕΤΡΟΥ
  21. ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ-ΠΟΤΗΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  22. ΚΙΣΚΙΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  23. ΚΟΛΟΒΟΥ ΜΥΡΤΩ-ΞΕΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  24. ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  25. ΚΟΥΤΕΛΙΔΑ ΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  26. ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  27. ΚΡΙΜΝΙΩΤΗ ΣΤΕΛΛΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  28. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ-ΣΤΑΪΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  29. ΛΙΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  30. ΜΕΣΔΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  31. ΜΠΑΝΤΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  32. ΝΤΟΥΡΛΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  33. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
  34. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΗΤΣΙΟΥ ΙΟΥΛΙΕΤΤΑ (ΛΕΤΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
  35. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΖΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  36. ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  37. ΠΑΠΠΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  38. ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  39. ΠΡΕΒΕΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΘΩΜΑ
  40. ΣΙΔΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  41. ΣΙΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  42. ΣΤΑΜΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  43. ΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ
  44. ΤΑΣΙΟΣ ΒΑΪΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  45. ΤΕΛΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΘΩΜΑ
  46. ΤΡΑΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  47. ΤΣΕΡΓΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  48. ΤΣΙΑΜΗ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΙΩΑΝΝΗ
  49. ΤΣΙΤΣΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΚΟΥΛΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
  50. ΤΣΟΥΜΕΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΙΑΣΩΝΑ
  51. ΧΑΣΙΩΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

              Εκλογική Περιφέρεια ΕΣΤΙΑΙΩΤΙΔΑΣ

  1. ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  2. ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

            Εκλογική Περιφέρεια ΚΑΛΛΙΔΕΝΔΡΟΥ

  1. ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΤΣΑΤΣΑΒΑ-ΜΠΑΚΑΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια ΚΟΖΙΑΚΑ

  1. ΚΑΝΤΖΙΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΜΟΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια ΜΕΓΑΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

  1. ΧΑΤΖΗ ΑΡΕΤΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  2. ΧΑΧΑΜΗ ΖΩΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια ΠΑΛΗΟΚΑΣΤΡΟΥ

  1. ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ
  2. ΠΑΤΣΙΩΡΑ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ
  3. ΤΣΙΓΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

             Εκλογική Περιφέρεια ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΩΝ

  1. ΓΚΑΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  2. ΜΕΓΑΡΧΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΕΣΤΩΡΑ

 

Εκλογική Περιφέρεια ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ

  1. ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  2. ΤΣΑΝΤΟΥΛΑ ΣΟΦΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ

ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ:

  1. ΑΝΤΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΒΟΥΚΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΗΣ του ΘΩΜΑ
  5. ΔΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΖΕΡΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  7. ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΘΩΜΑ
  8. ΚΟΤΡΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  9. ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  10. ΚΡΑΝΙΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ-ΘΕΟΔΟΣΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  11. ΚΥΡΓΙΑ-ΑΡΜΑΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  12. ΜΑΓΓΟΥΦΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  13. ΜΑΝΩΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  14. ΜΠΑΛΑΜΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΤΖΙΜΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
  15. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  16. ΠΑΤΣΙΑΣ-ΖΑΛΑΒΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  17. ΣΤΑΪΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  18. ΤΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  19. ΤΣΑΝΤΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΗΛΙΑ
  20. ΤΣΙΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  21. ΨΑΡΡΗΣ ΠΑΡΗΣ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΔΑΝΙΟΥ

 

ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ:

 

  1. ΚΑΛΛΕΑ ΔΕΣΠΩ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΚΟΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΜΠΟΡΜΠΟΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  4. ΜΠΡΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΤΣΙΛΙΛΗ-ΖΑΒΛΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

 

ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΟΡΓΟΓΥΡΙΟΥ

 

ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ:

  1. ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΛΙΑΤΙΦΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΡΙΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΤΙΓΚΑ-ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΖΑΧΑΡΙΑ
  5. ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

 

ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΗΝΙΤΣΑΣ

 

ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ:

 

  1. ΒΟΥΤΥΡΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΓΡΗΓΟΡΑΤΟΥ-ΤΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  3. ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  4. ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΤΣΙΑΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

 

 

ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 

  1. ΑΝΔΡΕΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ ΒΑΪΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΠΑΤΡΕΛΛΗ-ΓΚΟΥΓΚΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  5. ΤΑΣΙΟΥΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

 

 

ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

 

ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 

  1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΚΑΣΜΗΡΙΑ του ΑΙΜΙΛΙΟΥ
  2. ΛΙΑΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΣΤΑΥΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
  4. ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
  5. ΤΣΙΚΟΥΡΔΑΝΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

 

ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΠΥΡΓΟΥ

 

ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ:

 

  1. ΒΛΑΧΑΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΓΚΟΥΛΙΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ
  3. ΜΗΤΡΟΥΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ
  4. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΤΡΙΓΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

 

ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΑΞΑΣ

 

ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ:

  1. ΖΟΡΜΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  2. ΜΕΓΑΡΧΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΜΥΛΩΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  4. ΠΑΠΑΣΤΕΡΙΑΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΤΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΤΣΕΚΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ  ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΞΥΛΟΠΑΡΟΙΚΟΥ

 

ΚΑΡΤΣΙΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

3  ΤΡΙΚΚΗΣ ΠΟΛΙΤΕΙΑ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΔΗΜΟΥ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ  ΜΗΤΣΙΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΣΤΙΑΙΩΤΙΔΑΣ

  1. ΒΑΡΩΝΗ ΛΟΥΙΖΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΣΤΙΑΙΩΤΙΔΑΣ)

 

  1. ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΣΤΙΑΙΩΤΙΔΑΣ)

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΔΕΝΔΡΟΥ

 

  1. ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΓΟΥΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΘΩΜΑ ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΔΕΝΔΡΟΥ)

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΖΙΑΚΑ

 

  1. ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΖΙΑΚΑ)
  2. ΚΑΛΟΓΡΑΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΖΙΑΚΑ)

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΓΑΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

  1. ΚΕΦΑΛΑ ΦΑΝΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ          (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΓΑΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ)
  2. ΠΟΥΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΓΑΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ)

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΛΗΟΚΑΣΤΡΟΥ

  1. ΣΔΡΑΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΛΗΟΚΑΣΤΡΟΥ)
  2. ΣΚΟΤΙΔΑ ΖΩΗτουΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΛΗΟΚΑΣΤΡΟΥ)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΩΝ

  1. ΣΔΡΑΛΙΑ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΩΝ)
  2. ΤΣΟΥΡΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΠΑΡΑΛΗΘΑΙΩΝ)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΑΤΙΝΑ του ΦΩΤΙΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΤΡΙΚΚΑΙΩΝ)
  2. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ)
  3. ΒΑΒΙΤΣΑ-ΠΑΤΟΥΛΙΩΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΧΡΗΣΤΟΥ ΥΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΤΡΙΚΚΑΙΩΝ)
  4. ΒΑΒΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΤΡΙΚΚΑΙΩΝ)
  5. ΒΑΡΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΤΡΙΚΚΑΙΩΝ)
  6. ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΝΟΤΗΣ) του ΣΑΒΒΑ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΤΡΙΚΚΑΙΩΝ)
  7. ΒΥΣΑΝΣΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΤΡΙΚΚΑΙΩΝ)
  8. ΓΚΑΝΤΖΙΟΣ ΒΑΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΥΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΤΡΙΚΚΑΙΩΝ)
  9. ΓΚΟΥΝΤΕΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΤΡΙΚΚΑΙΩΝ)
  10. ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΤΡΙΚΚΑΙΩΝ)
  11. ΖΑΡΚΑΔΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ)
  12. ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΗΣ ΘΕΟΚΡΙΤΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΤΡΙΚΚΑΙΩΝ)
  13. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΤΡΙΚΚΑΙΩΝ)
  14. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΚΙΜΩΝΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΤΡΙΚΚΑΙΩΝ)
  15. ΚΟΛΟΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ)
  16. ΚΟΝΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΤΡΙΚΚΑΙΩΝ)
  17. ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΤΡΙΚΚΑΙΩΝ)
  18. ΜΑΝΟΥΡΑ-ΤΣΕΡΓΟΥΛΑ ΕΡΜΙΟΝΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΥΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΤΡΙΚΚΑΙΩΝ)
  19. ΜΑΡΑΒΑ ΑΘΗΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΤΡΙΚΚΑΙΩΝ)
  20. ΜΗΤΣΙΟΥΛΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΤΡΙΚΚΑΙΩΝ)
  21. ΜΗΤΣΙΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΤΡΙΚΚΑΙΩΝ)
  22. ΜΙΝΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ)
  23. ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΤΡΙΚΚΑΙΩΝ)
  24. ΜΠΑΛΑΜΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ)
  25. ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΤΡΙΚΚΑΙΩΝ)
  26. ΜΠΑΜΠΑΛΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΤΡΙΚΚΑΙΩΝ)
  27. ΜΠΑΡΜΠΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΤΡΙΚΚΑΙΩΝ)
  28. ΜΠΟΜΠΟΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ)
  29. ΜΠΡΟΒΑ-ΜΑΙΜΑΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ)
  30. ΜΥΤΟΥΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΤΡΙΚΚΑΙΩΝ)
  31. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΤΡΙΚΚΑΙΩΝ)
  32. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΤΡΙΚΚΑΙΩΝ)
  33. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΤΡΙΚΚΑΙΩΝ)
  34. ΠΕΡΒΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΝΟΤΗΣ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΤΡΙΚΚΑΙΩΝ)
  35. ΠΟΛΥΜΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΤΡΙΚΚΑΙΩΝ)
  36. ΣΔΡΑΛΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΤΡΙΚΚΑΙΩΝ)
  37. ΣΚΡΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΤΡΙΚΚΑΙΩΝ)
  38. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΒΑΒΙΤΣΑ ΚΥΡΑΤΣΩ (ΣΟΥΛΑ)του ΓΕΩΡΓΙΟΥΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΤΡΙΚΚΑΙΩΝ)
  39. ΤΖΙΩΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΤΡΙΚΚΑΙΩΝ)
  40. ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ (ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ)
  41. ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΤΡΙΚΚΑΙΩΝ)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ

  1. ΜΕΡΤΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΦΑΛΩΡΕΙΑΣ)
  2. ΜΗΤΣΙΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΦΑΛΩΡΕΙΑΣ)

 

 

4 “Μαζί για τα Τρίκαλα”

υποψήφιος Δήμαρχος Κώστας Κρεμμύδας

 

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΣΤΙΑΙΩΤΙΔΑΣ

  1. ΓΕΡΟΚΩΣΤΑ ΜΑΡΙΑ – ΑΜΑΛΙΑ του ΒΑΪΟΥ

Βοηθός Νοσηλεύτρια

  1.  ΔΗΜΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Παρασκευάστρια Μικροβιολογικού

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΔΕΝΔΡΟΥ

  1. ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Ελεγκτής Κτηνοτροφικών

Μονάδων

  1. ΝΤΟΥΤΣΙΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Ελεύθερος Επαγγελματίας

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΖΙΑΚΑ

  1. ΚΟΥΡΕΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Ελεύθερος Επαγγελματίας

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΓΑΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

  1. ΖΗΡΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Αντιπρόεδρος Δημοτικού Συμβουλίου Δήμου Τρικκαίων

  1. ΧΑΧΑΜΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΚΟΣΜΑ

Υπάλληλος ΟΣΕ

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΛΗΟΚΑΣΤΡΟΥ

  1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Συνταξιούχος Τεχνικός Γ.Ν.Τ.

  1. ΚΑΣΚΑΝΗ – ΜΠΑΣΔΕΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Οικιακά

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΩΝ

  1. ΛΟΥΒΙΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

Αγρότης

  1. ΤΟΥΛΚΕΡΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ

Απόστρατος Αξιωματικός

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ

  1. ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΚΡΙΝΑ του ΑΝΘΙΜΟΥ

Εκπαιδευτικός, Μαθηματικός

  1. ΒΑΒΥΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δικηγόρος

  1. ΒΟΤΣΙΟΥ – ΜΑΚΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δικηγόρος, Πρώην Δημοτική Σύμβουλος

  1. ΒΡΑΝΤΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Διασώστης ΕΚΑΒ – Πλήρωμα Ασθενοφόρου, Πρώην Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Τρικκαίων

  1. ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Ιδιωτική Υπάλληλος

  1. ΓΙΑΝΝΑΚΑ – ΣΤΑΜΠΕΡΝΑ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Επιχειρηματίας

  1. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ – ΓΑΛΑΖΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Καθηγήτρια Φυσικής Αγωγής – MSc Ειδικής Αγωγής

  1. ΓΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΛΥΔΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Νοσηλεύτρια

  1. ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΣ ΖΗΣΗΣ του ΒΑΪΟΥ

Συντ/χος Δημόσιος Υπάλληλος Υπουργείου Μεταφορών-Συγκοινωνιών,  Δημοτικός Σύμβουλος Δήμου Τρικκαίων, πρώην Αντιδήμαρχος

  1. ΖΑΪΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ

Καθηγητής Φυσικής Αγωγής – Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Τρικκαίων

  1. ΖΗΣΗ ΛΕΥΚΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Ιδιωτική Υπάλληλος

  1. ΚΑΡΑΚΑΞΑ ΕΥΔΟΞΙΑ – ΜΑΡΙΑ (ΕΜΥ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Καθηγήτρια Αγγλικής Φιλολογίας

  1. ΚΑΡΑΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Επιχειρηματίας, Πρώην Δημοτικός Σύμβουλος, Πρώην αντιπρόεδρος Συμβουλίου ΔΕΥΑΤ

  1. ΚΑΡΥΔΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Ιδιωτική Υπάλληλος

  1. ΚΕΜΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

Συντ/χος εκπαιδευτικός, Πρώην Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Τρικκαίων

  1. ΚΟΚΟΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Εκπαιδευτικός – Δ/ντης 20ουΔημ. Σχολείου Τρικάλων

  1. ΚΟΛΩΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Νοσηλευτής, Πρόεδρος εργαζομένων παραρτήματος ΑΜΕΑ Τρικάλων – Εκπρόσωπος εργαζομένων ΠΟΕΔΗΝ Θεσσαλίας – Πρώην Δημοτικός Σύμβουλος

  1. ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υπάλληλος ΕΛΤΑ

  1. ΚΟΣΥΒΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Διοικητικός Υπάλληλος Γ.Ν.Τ. Γραμματέας και μέλος Συλλόγου Εργαζομένων, Εκπρόσωπος Εργαζομένων στο Δ.Σ. του Γ.Ν.Τ.

  1. ΚΟΤΣΙΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Εκπαιδευτικός

  1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ

Εκπαιδευτικός, Χημικός, Πρώην Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Τρικκαίων

  1. ΛΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Ιατρός, πρώην Δήμαρχος Δ. Τρικκαίων

  1. ΛΟΥΛΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Ηλεκτρολόγος Μηχ/κος, Καθηγητής Φυσικής Αγωγής, Προπονητής Ποδοσφαίρου, πρώην Δημοτικός Σύμβουλος

  1. ΜΠΑΚΑΤΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Ελεύθερος Επαγγελματίας

  1. ΜΠΑΡΟΥΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Αγρότης, πρώην Αντιδήμαρχος Δ. Παλαιοκάστρου

  1. ΜΠΕΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Οικονομολόγος

  1. ΜΠΛΕΤΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Φιλόλογος

  1. ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ

Αρχιτέκτων Μηχ/κος

  1. ΜΠΟΥΛΟΓΕΩΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Καθηγητής Φυσικής Αγωγής, Μέλος Διοικητικού Συμβουλίου ΕΛΜΕΤ , Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Τρικκαίων

  1. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

Συνταξιούχος Ο.Τ.Α. 

  1. ΝΤΑΪΛΙΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΙΝΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Λόγοθεραπεύτρια Γ.Ν.Σ.

  1. ΝΤΕΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

Αγρονόμος Τοπογράφος Μηχ/κος

  1. ΝΤΟΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Υπάλληλος Γ.Ν.Σ, πρώην Πρόεδρος του Συλλόγου Εργαζομένων Γ.Ν.Τ., μέλος Ε.Ε. ΠΟΕΔΗΝ

  1. ΠΑΙΔΗ ΝΑΤΑΣΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

Πολιτικός Μηχ/κος

  1. ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Σωφρονιστικός Υπάλληλος

  1. ΠΗΓΙΑΔΙΤΟΥ – ΤΣΙΟΤΡΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Ιδιωτική Υπάλληλος

  1. ΠΛΑΒΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΟΣ

Ιδιωτική Υπάλληλος

  1. ΣΑΜΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Έμπορος οίνων και ποτών – Πρώην Μέλος Δημοτικού Συμβουλίου ΔΕΥΑΤ

  1. ΣΙΜΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Χειρουργός Οδοντίατρος

  1. ΣΠΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Τραπεζικός υπάλληλος, Δημοτικός Σύμβουλος Δ. Τρικκαίων, πρώην Αντιδήμαρχος Δ. Τρικκαίων

  1. ΣΤΕΦΙΚΟΣ ΖΗΣΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

Ελεύθερος Επαγγελματίας

  1. ΤΖΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Νοσηλεύτρια Συλλόγου εργαζομένων ΚΚΠΠ Θεσσαλίας ΑΜΕΑ Παράρτημα Τρικάλων

  1. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Έμπορος – Μαθηματικός, μέλος ΔΣ Συλλόγου Φίλων Σιδηροδρόμου Τρικάλων

  1. ΤΣΙΑΣΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΛΙΑ

Απόστρατος Αξιωματικός

  1. ΤΣΙΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΑΙΗ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Τελειόφοιτη Πολυτεχνικής Σχολής

  1. ΤΣΙΚΡΙΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Καθηγητής Μουσικής

  1. ΤΣΙΡΕΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Ιδιωτικός Υπάλληλος

  1. ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Οφθαλμίατρος

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ

  1. ΑΝΤΡΙΤΣ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΜΑΓΔΑ) του ΑΝΤΡΙΑ

Ιδιωτική Υπάλληλος

  1. ΤΡΙΓΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Αρχιτέκτων Μηχ/κος, πρώην Πρόεδρος ΔΕΥΑΤ

 

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ

  1. ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΜΑΚΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υπαξιωματικός Ε.Σ.

  1. ΓΚΑΓΚΑΜΑΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Υπάλληλος Τμήματος Πληροφορικής Γ.Ν.Τ

  1. ΓΚΙΤΣΑ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Βοηθός Βρεφονηπιοκόμου

  1. ΔΙΑΛΕΣΙΩΤΗ – ΠΑΠΠΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΗΛΙΑ

Εκπαιδευτικός , Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Τρικκαίων

  1. ΔΡΥΜΟΥΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

Αστυνομικός

  1. ΚΟΥΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

Εκπαιδευτικός, Καθηγητής Φυσικής Αγωγής

  1. ΜΠΟΥΓΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

Εξωτερικός φρουρός

  1. ΜΠΟΥΖΑΛΗ – ΑΒΡΑΜΙΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Υπάλληλος

  1. ΠΑΠΑΣΤΕΡΙΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Τεχνολόγος Γεωπόνος

  1. ΠΑΝΤΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

Καθηγητής Φυσικής Αγωγής και διοικητικό στέλεχος Δ.Ι.Ε.Κ Τρικάλων

  1. ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Εκπαιδευτικός Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης

  1. ΣΑΒΟΥΛΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

Διοίκηση Επιχειρήσεων – Θεολόγος

  1. ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

Συνταξιούχος Εργολήπτης Δημοσίων Έργων

  1. ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υπάλληλος ΔΕΔΔΗΕ

  1. ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Καθηγητής Φυσικής Αγωγής – Ελεύθερος Επαγγελματίας

  1. ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  2. ΧΥΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΒΕΛΙΝΑ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

 

5. ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΔΗΜΟΤΩΝ «ΝΕΟ ΟΡΑΜΑ ΓΙΑ ΤΑ ΤΡΙΚΑΛΑ»

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΠΕΤΣΙΜΕΑΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ )

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΔΗΜΟΥ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΜΕ ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ:

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΣΤΙΑΙΩΤΙΔΑΣ:

  • ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  • ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΔΕΝΔΡΟΥ

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΖΙΑΚΑ

ΑΓΓΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΓΑΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

  • ΚΑΤΡΑΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΩΣ
  • ΡΑΠΤΗ ΑΓΟΡΙΤΣΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗ ΠΑΡΘΕΝΑ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΩΝ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ

 

  • ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  • ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  • ΒΑΛΟΤΑΣΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  • ΓΙΩΤΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  • ΓΚΟΥΜΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  • ΓΚΡΙΜΠΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  • ΓΡΙΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  • ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  • ΖΥΓΟΥΛΗΣ ΠΑΡΙΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  • ΚΑΡΑΤΖΟΥΝΗ ΒΑΪΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  • ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  • ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΒΑΪΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  • ΚΟΜΠΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  • ΚΥΡΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ
  • ΜΑΝΩΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  • ΜΠΑΤΑΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  • ΜΠΕΛΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  • ΜΠΕΤΣΙΜΕΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΖΗΣΗ
  • ΜΠΕΤΣΙΜΕΑΣ ΖΗΣΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  • ΜΠΕΤΣΙΜΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  • ΜΠΙΧΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  • ΝΤΑΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ
  • ΝΤΙΝΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  • ΠΑΠΑΚΑΛΟΥΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  • ΠΑΠΑΣΤΕΡΙΑΔΗ ΟΛΓΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  • ΠΑΠΠΑ ΑΘΗΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  • ΠΟΛΥΓΕΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  • ΣΑΡΑΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ                                                                                                                                                                                                                                                                                          ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  • ΣΙΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  • ΣΙΟΥΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ
  • ΣΟΥΦΛΙΑ ΘΩΜΑΪΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  • ΤΑΜΠΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  • ΤΙΤΗ – ΤΣΑΓΚΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  • ΤΥΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
  • ΧΑΔΙΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
  • ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  • ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ

ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΗΛΙΑ

ΚΩΣΤΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

6 ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΧΡΥΣΗΣ ΑΥΓΗΣ

(τα ονόματα δεν έχουν γίνει γνωστά)

 

7 «Πρώτα οι Πολίτες»,

Υποψήφιος Δήμαρχος Σπηλιος Τσιγάρας

                   Εκλογική περιφέρεια ΕΣΤΙΑΙΩΤΙΔΑΣ
ΚΑΡΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΛΑΙΟΧΡΩΜΑΤΙΣΤΗΣ
ΦΑΜΙΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΙΔΙΩΤ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
                   Εκλογική περιφέρεια ΚΑΛΛΙΔΕΝΔΡΟΥ
ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΛΕΥΘ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
                       Εκλογική  περιφέρεια ΚΟΖΙΑΚΑ
ΒΑΣΔΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  (ΤΖΙΜΗΣ) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
               Εκλογική  περιφέρεια ΜΕΓΑΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΚΑΣΙΩΛΑ ΑΡΕΤΗ ΙΣΤΟΡΙΚΟΣ
ΚΑΤΡΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ
ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΙΑΚΑ
                 Εκλογική περιφέρεια ΠΑΛΗΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΓΙΩΤΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΑΓΡΟΤΗΣ
ΠΑΤΣΙΩΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟΥ
                   Εκλογική  περιφέρεια ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΩΝ
ΒΛΑΧΑΒΑΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΕΛΕΥΘ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
ΠΛΕΞΙΔΑΣ ΗΛΙΑΣ ΥΔΡΑΥΛΙΚΟΣ
                     Εκλογική  περιφέρεια ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ
ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΙΔΙΩΤ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
ΑΝΔΡΕΟΥ ΦΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΙΑΚΑ
ΒΑΚΟΥΦΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΥΝΤΑΞ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
ΒΕΛΙΣΣΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΜΑΙΡΗ) ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
ΓΕΛΑΔΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΔΙΩΤ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠΟΣΤΡ. ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ Σ.Ξ
ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΟΙΚΙΑΚΑ
ΔΟΛΑ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΙΑΚΑ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΙΔΙΩΤ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
ΚΟΥΤΕΛΙΔΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΣ
ΜΑΚΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΙΔΙΩΤ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
ΜΑΛΚΑ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΙΑΚΑ
ΜΟΚΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΥΠΕΡΓΟΛΑΒΟΣ ΟΙΚΟΔΟΜΩΝ
ΜΟΤΣΙΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ ΟΙΚΙΑΚΑ
ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ
ΜΠΙΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ
ΝΤΖΕΡΕΜΕ ΦΩΤΕΙΝΗ ΙΔΙΩΤ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΙΔΙΩΤ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
ΠΑΛΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΛΕΥΘ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
ΠΑΛΜΟΥΤΣΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΕΛΑΙΟΧΡΩΜΑΤΙΣΤΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΙΔΙΩΤ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
ΠΙΝΙΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΛΙΝΑ) ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗΣ
ΠΛΕΞΙΔΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΙΔΙΟΚΤ. ΡΑΔΙΟΦ. ΣΤΑΘΜΟΥ
ΣΚΥΦΤΑΣ ΜΑΝΘΟΣ (ΜΑΤΘΑΙΟΣ) ΙΕΡΟΨΑΛΤΗΣ-ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ
ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΟΙΚΙΑΚΑ
ΤΖΑΤΖΑΚΗΣ ΜΠΙΜΠΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΔΙΩΤ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
ΤΖΕΡΕΜΕ ΑΝΝΑ ΙΔΙΩΤ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΛΕΥΘ.  ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
ΤΣΙΑΝΑΚΑ ΕΥΘΥΜΙΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΣ
ΤΣΙΓΑΡΑ ΣΕΒΑΣΤΗ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
ΤΣΙΓΑΡΙΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΤΥΧ. ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ
ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΣΥΝΤΑΞ. ΔΗΜΟΤ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
ΧΑΜΑΝΤΙ ΣΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΙΔΙΩΤ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
                        Εκλογική  περιφέρεια ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ
ΝΤΑΦΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΟΙΚΙΑΚΑ
ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘ.  ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

 

 

Τα σχόλια είναι κλειστά.