Πρόγραμμα και Διαιτησίες πρωταθλημάτων ΕΣΚΑΘ

Δείτε αναλυτικά τι περιλαμβάνει η κίνηση του Σαββατοκύριακου στα τοπικά πρωταθλήματα Μπάσκετ και τις διαιτησίες

Α1 ΕΣΚΑΘ 2ος Όμιλος
6/4/2019 ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΦΑΔΩΝ 17:00 ΣΟΦΑΔΕΣ -ΦΟΙΒΟΣ 2002
Διαιτητές :ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
Κριτές : ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΜΕΛΛΟΣ Θ ΚΑΒΑΛΑΣ

6/4/2019 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΜΠΕΛ 17:00 ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ – ΝΙΚΑΙΑ ΓΣ
Διαιτητές :ΓΚΕΚΑΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ
Κριτές : ΠΕΤΣΙΟΥ  ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ  ΞΙΦΤΟΣ

6/4/2019 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 17:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ -ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ
Διαιτητές :ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ  ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Κριτές : ΑΝΔΡΕΟΥ ΦΑΡΜΑΚΙΩΤΗ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

6/4/2019 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΟΥΖΑ 17:00 ΓΟΜΦΩΝ ΓΣ -ΠΑΣΣΙΑΛΗΣ ΓΣ
Διαιτητές :ΓΚΟΥΤΑΣ ΤΖΑΤΖΙΑΣ
Κριτές : ΧΑΡΜΠΑΣ ΤΑΣΙΑΣ ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ

6/4/2019 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 20:15 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ-.ΔΑΝΑΟΙ
Διαιτητές :ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
Κριτές : ΘΩΔΗ ΜΗΝΟΥ ΤΣΟΥΚΑΣ

7/4/2019 ΚΛ.ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 19:00 ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ- ΑΣΚ ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ
Διαιτητές :ΒΟΝΤΖΑ ΠΑΠΑΠΡΙΛΗΣ
Κριτές : ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ  ΠΟΥΛΙΩΤΗ  ΚΕΧΑΓΙΑΣ

Α2 ΕΣΚΑΘ (Μπαράζ Ανόδου)
1ος Όμιλος
6/4/2019 ΚΛ.Ι.ΠΑΤΑΚΗΣ 17:00 ΝΙΚΑΙΑ 2012 -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ ΠΣ
Διαιτητές :ΠΑΓΩΝΗΣ  ΓΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ
Κριτές : ΝΤΑΧΜΙΡΗΣ ΑΠ ΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣ ΤΣΙΟΤΙΝΟΣ

ΥΠΕΡΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  Β’ ΕΣΚΑΘ
6/4/2019 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 19:00 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛ  ΓΑΣΠΑΛΑΜΑΣ
Διαιτητές :ΦΑΚΙΤΣΑΣ  ΠΑΝΤΑΖΗΣ
Κριτές : ΑΝΔΡΕΟΥ ΦΑΡΜΑΚΙΩΤΗ  ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ Β’ ΕΣΚΑΘ
7/4/2019 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΜΠΕΛ 17:00 ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΠΟΛ
Διαιτητές :ΠΙΤΣΙΛΚΑΣ Β. ΠΕΤΡΙΔΗΣ
Κριτές : ΠΕΤΣΙΟΥ  ΝΤΑΧΜΙΡΗΣ  ΤΣΙΟΤΙΝΟΣ

U-21 ΕΣΚΑΘ
6/4/2019 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ 17:00  ΙΚΑΡΟΙ ΑΚΑΔ.- ΤΙΤΑΝΕΣ ΓΣ
Διαιτητές :——–
Κριτές : ———-

ΕΦΗΒΙΚΟ  ΤΡΙΚΑΛΩΝ
4/4/2019 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ 21:45 Α.Σ.ΔΑΝΑΟΙ- ΑΣΚ ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ
Διαιτητές :ΛΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ
Κριτές : ΜΑΡΤΑΚΗ ΠΑΠΑΔΗΜΑ ΒΗΤΑΣ ΒΑΣ.

7/4/2019 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ 15:00 ΤΡΙΚΑΛΑ ΦΟΥΝΤΑΣ -.ΔΑΝΑΟΙ
Διαιτητές :ΛΙΛΗΣ ΤΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
Κριτές : ΤΣΙΑΡΑΣ ΣΤ. ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

9/4/2019 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΡΙΚΑ 21:45 ΑΣΚ ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ-ΦΟΥΝΤΑΣ
Διαιτητές :ΛΙΛΗΣ ΤΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
Κριτές : ΜΠΟΥΡΛΙΑΚΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

11/4/2019 ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 21:45 ΙΚΑΡΟΙ-ΔΑΝΑΟΙ
Διαιτητές :ΚΥΡΙΤΣΗΣ  ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ
Κριτές : ΜΕΡΤΣΙΩΤΗ ΝΤΟΒΑΣ ΠΑΠΑΔΗΜΑ

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
7/4/2019 ΚΛ.ΦΑΡΣΑΛΩΝ 18:00 ΑΕΤΟΙ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
Διαιτητές : ΠΑΓΩΝΗΣ  ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Λ.
Κριτές : ΔΗΜΤΣΙΚΟΥ  ΓΙΑΝΝΗ  ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ Κ

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΑΛΑΜ 17:00 ΑΙΟΛΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
Διαιτητές :ΤΣΟΥΜΑΧΙΔΗΣ ΤΣΑΛΑΣ
Κριτές : ΚΑΡΑΤΑΣΟΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΤΣΟΥΚΑΣ

ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
6/4/2019  ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 15:00 ΦΟΥΝΤΑΣ 1-ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ
Διαιτητές :ΔΗΜΟΥΛΑΣ-ΤΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΟΥΛΙΟΣ-ΖΑΧΑΡΙΑ-ΠΑΥΛΙΔΟΥ

Τα σχόλια είναι κλειστά.