Οι αγώνες και οι διαιτησίες ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων

Αναλυτικά η δράση του Σαββατοκύριακουστα τοπικά πρωταθλήματα του νομού μας με τις  διαιτησίες

 

ΣΑΒΒΑΤΟ    20 – 04 – 2019

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Κ 16   ΩΡΑ 11:00
Μπαλκουρας Δημητρα β – Δημητρα α Μαργιωλης Ντινος   – Κουτσαγιας
Αγ Κυριακης Ακαδημια 1 – Μετεωρα Τουλουμης Σακκας   – Σινδρος
Φλαμουλιου ΑΟΤ   – Ακ Αμπελακιων Τζιοτζιος Μαρκοπουλος – Αβρααμ
  Νεοχωρι   – Οικουμενιος 0-3  
  Ρεπό : Πύργος    
       
  Α Ερασιτεχνική   ΩΡΑ 16:00
Πηγης Πηγη   – Αχιλλέας Δουλοπουλος Μανασης Μ – Μαργιωλης
Καλυβίων Καλύβια – Πύργος Κουτσαγιας Παπαγεωργοπουλος – Τζιοτζιος
Λογγακιου Δημητρα – Μεγαλ/ρι Μανασης Κ Νταλουκας   – Λεωνιδας Κ
Μπαρας Αγ Μονη – Κρ Βρύση Μανουρας Χ Μπαλας Χ – Μανουρας Ν
Καστρακίου Καστράκι – Σαραγια Κοντινος Ζησης   – Καλογριας
Ταξιαρχών Ταξιάρχες – Πορταικός Λεωνιδας Σ Αλεξοπουλος  – Παφης
Κεφαλ/σου Κεφαλ/σο – Νεοχωρι Πετσας Σταφυλας   – Κωτουλας
  Γλύνος – Πυργετός 0-3  
  ΑΕΤ – Φήκη 0-3  
       

ΚΥΡΙΑΚΗ   21. 04. 2019

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Κ   12 1ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Μπαλκουρας Δημητρα α – Ακαδημια 1 α Ντινος  
Φλαμουλιου ΑΟΤ   – Νεοχωρι Τζιοτζιος  
Βοηθ Αγ Μονης Αγ Μονη – Αχιλλέας Μαργιωλης  
Μπαλκουρας Μεγαλ/ρι – Ακ Αμπελακιων Κουτσαγιας  
  Μετεωρα α – Καρυες 0-3  
  Ρεπό : Πύργος α    
       
       
       
  Β Ερασιτεχνικής 2ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Πιαλείας Πιαλεία – Βαλτινό Λεωνιδας Σ Κωτουλας   – Τουλουμης
Παλ/ρου Παλαιομ/ρο – Θεόπετρα Κουτσαγιας Νταλουκας – Παπαγεωργοπουλος
Φωτεινού Φωτεινό – Χρυσομηλια Ζησης Καλογριας – Καπερωνης
Λυγαριας Λυγαρια – Δροσερό Κοντινος Μπαλας Χ – Σταφυλας
Δενδρ/ριου Δενδρ/ρι – Ασπροβαλτος Δουλοπουλος Ανδριοπουλος – Παφης
Πρίνους Πρίνος – Ροπωτό Μανασης Κ Λεωνιδας Κ – Μανασης Μ
  Φιλύρα – Τζουρτζια 0-3  
  Κεφαλ/κος – Βυτουμας 0-3  
  Ρεπό : Γόμφοι    
       
       
  Β Ερασιτεχνικής 1ος Ομιλος ΩΡΑ 16:00
Κεραμιδιου Κεραμίδι   – Κηπάκι Νοτος Καλογριας   – Ντινος
Καρυων Καρυες   – Ριζαριο Πετσας Κωτουλας – Παπαγεωργοπουλος
Κρήνης Κρήνη   – Αρδάνι Λεωνιδας Σ Μπαλας Χ – Αλεξοπουλος
Πετρωτού Πετρωτό – Αγ Κυριακή Κουτσαγιας Τουλουμης – Σακκας
Λόγγου Λόγγος – Οικουμενιος Μανασης Κ Λεωνιδας   – Κωστηρας
Αγ Κυριακής Ακαδημια 1 – Ζάρκο Ζησης Σταφυλας – Μαρκοπουλος
Γριζάνου Γριζάνο – Αστερας Τζιοτζιος Κουτσαγιας – Αβρααμ
Ριζωματος Παραληθαίοι-Ακ Αμπελακιων Κοντινος Νταλουκας – Μανασης Μ
  Ρεπό : Βασιλικη    
       
       
  Γ Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 16:00
Μεγάρχης Διαλεχτό   – Συνοικία 2017 Μαργιωλης Καπερωνης   – Μουστακας
Παλ/ργου Παλ/ργος   – Απόστολοι Παφης Πλοκας – Σινδρος

Τα σχόλια είναι κλειστά.