Oι αγώνες και οι διαιτησίες πρωταθλημάτων ΕΣΚΑΘ

Δείτε συνοπτικά την κίνηση του Σαββατοκύριακου με το πρόγραμμα και  τις διαιτησίες πρωταθλημάτων Μπάσκετ της ΕΣΚΑΘ

2ος Όμιλος
16/3/2019 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ 17:00 Α.Σ.ΔΑΝΑΟΙ -.Φ.ΦΟΙΒΟΣ 2002
Διαιτητές : ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΓΚΟΥΤΑΣ
Κριτές: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ16/3/2019 ΚΛ.Ι.ΠΑΤΑΚΗΣ 17:00 ΝΙΚΑΙΑ ΓΣ – ΣΟΦΑΔΕΣ ΓΣ
Διαιτητές : ΦΑΚΙΤΣΑΣ  ΚΙΣΣΑΣ
Κριτές: ΓΙΑΝΝΗ  ΝΤΑΧΜΙΡΗΣ  ΓΚΑΤΖΙΑΣ

16/3/2019 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΟΥΖΑ 17:00 ΠΑΣΣΙΑΛΗΣ ΓΣ -ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ Γ.
Διαιτητές : ΞΕΡΑΣ ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Χ
Κριτές: ΤΑΣΙΑΣ ΚΟΝΤΟΥΛΗΣ ΠΙΠΛΙΟΥ

16/3/2019 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 19:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ- ΓΟΜΦΩΝ ΓΣ
Διαιτητές : ΠΑΓΩΝΗΣ  ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ Ν
Κριτές: ΝΑΝΟΥΛΗ Ζ ΞΙΦΤΟΣ Κ ΚΕΧΑΓΙΑΣ

17/3/2019 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΡΙΚΑ 17:00 ΑΣΚ ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ- ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ ΓΣ
Διαιτητές : ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Χ ΛΙΛΗΣ
Κριτές: ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΑ ΒΗΤΑΣ ΒΑΣ.

17/3/2019 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ 17:00 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ
Διαιτητές : ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ
Κριτές: ΝΤΑΧΜΙΡΗΣ  ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ  ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ

Α2 ΕΣΚΑΘ


2ος Όμιλος
17/3/2019 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 19:00 ΙΚΑΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΑΣ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ
Διαιτητές : ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΟΣ
Κριτές: ΜΟΤΣΙΟΣ ΣΓΟΥΡΟΥ  ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ

17/3/2019 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 19:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤ- ΑΡΗΣ ΤΡΙΚ.
Διαιτητές : ΡΑΝΤΟΣ ΜΕΛΛΟΣ Κ
Κριτές: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΤΣΟΥΚΑΣ ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ

17/3/2019 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ 19:00 Ν.ΑΘΛΗΤΕΣ ΕΝΩΣΗΣ-.ΜΑΓΟΙ
Διαιτητές : ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ
Κριτές: ΝΤΑΧΜΙΡΗΣ  ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ  ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ

17/3/2019 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ 19:00 ΚΡΟΝΟΣ -ΛΑΡΙΣΗΣ ΕΑ
Διαιτητές : ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ
Κριτές: ΜΠΟΥΡΛΙΑΚΑΣ ΠΙΣΠΑ ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ

17/3/2019 14 ΓΥΜΝΑΣΙΟ 19:00 ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡ.
Διαιτητές : ΠΑΠΑΠΡΙΛΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ
Κριτές: ΧΟΡΤΗ ΞΙΦΤΟΣ  ΤΣΙΟΤΙΝΟΣ

Β’ ΕΣΚΑΘ

2ος Όμιλος
16/3/2019 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ 15:00 ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ   ΠΡΑΣΙΝΗ ΓΩΝΙΑ
Διαιτητές : ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ  ΠΑΝΤΑΖΗΣ
Κριτές: ΠΕΤΣΙΟΥ  ΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

16/3/2019 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ 15:00 ΤΡΙΚΑΛΑ ΦΟΥΝΤΑΣ  ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΡ.
Διαιτητές : ΚΥΡΙΤΣΗΣ  ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Κριτές: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΠΙΣΠΑ

16/3/2019 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΑΛΑΜ 15:00 ΓΑΣΠΑΛΑΜΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
Διαιτητές : ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΚΑΤΣΙΑΝΤΩΝΗΣ
Κριτές: ΦΑΛΑΓΓΑ ΜΕΛΛΟΣ Θ ΜΗΝΟΥ

16/3/2019 ΚΛΕΙΣΤΟ ΦΑΛΑΝ 19:00 ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ ΓΣ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ Λ
Διαιτητές : ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΔΕΛΙΜΙΧΑΛΗΣ
Κριτές: ΓΚΑΡΛΩΦΤΗ ΜΟΡΑΣ  ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ

 

Τα σχόλια είναι κλειστά.