Πρόγραμμα και διαιτησίες στα τοπικά Μπάσκετ

Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου για τα τοπικά πρωταθλήματα  ΕΣΚΑΘ με τις Διαιτησίες

2ος Όμιλος
23/3/2019 ΚΛ.ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 16:00 ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ Γ. Α.Σ.- ΔΑΝΑΟΙ
Διαιτητές : ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ  ΔΟΤΑ
Κριτές :ΓΚΑΡΛΩΦΤΗ  ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ  ΚΕΧΑΓΙΑΣ
23/3/2019 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΜΠΕΛ 17:00 ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
Διαιτητές : ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΛΥΤΡΟΣΥΓΚΟΥΝΗΣ
Κριτές :ΧΑΡΙΤΟΣ ΝΤΑΧΜΙΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ

23/3/2019 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ 17:00 0.Φ.ΦΟΙΒΟΣ 2002 ΑΣΚ ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ
Διαιτητές : ΠΑΖΩΛΗΣ ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ
Κριτές : ΜΟΤΣΙΟΣ  ΣΓΟΥΡΟΥ  ΠΕΤΣΙΟΥ

23/3/2019 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΟΥΖΑ 17:00 ΓΟΜΦΩΝ ΓΣ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ
Διαιτητές : ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΙΣΣΑΣ
Κριτές :ΚΑΒΑΛΑΣ  ΤΣΟΥΚΑΣ ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ

24/3/2019 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 17:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ ΝΙΚΑΙΑ ΓΣ
Διαιτητές : ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΛΙΛΗΣ
Κριτές :ΜΕΛΛΟΣ Θ ΚΑΒΑΛΑΣ ΤΑΣΙΑΣ

Α2 ΕΣΚΑΘ


2ος Όμιλος
23/3/2019 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡ. ΚΡΟΝΟΣ ΤΡΙΚ.
Διαιτητές : ΓΚΟΥΤΑΣ ΜΕΛΛΟΣ
Κριτές : ΠΙΠΛΙΟΥ ΚΟΝΤΟΥΛΗΣ ΜΕΛΛΟΣ Θ

23/3/2019 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ 19:00 ΛΑΡΙΣΗΣ ΕΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤ
Διαιτητές : ΠΑΖΩΛΗΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ
Κριτές :ΓΙΑΝΝΗ ΣΓΟΥΡΟΥ  ΜΟΤΣΙΟΣ

23/3/2019 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ 19:00 ΑΡΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ  Ν.ΑΕΛ
Διαιτητές : ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΓΚΑΓΚΑΣΤΑΘΗΣ
Κριτές :ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ ΠΙΣΠΑ ΛΗΝΟΥ

23/3/2019 ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΕΣΚΑΤ 19:00 ΚΑΣ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο.
Διαιτητές : ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΑΘ ΜΠΑΡΑΚΟΥ
Κριτές :ΖΑΧΑΡΙΑ

23/3/2019 ΔΗΜ. ΤΡΙΚΑ 21:00 Α.Σ.ΜΑΓΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΙΚΑΡΟΣ ΛΑΡ.
Διαιτητές : ΛΙΛΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.
Κριτές : ΒΗΤΑΣ ΒΑΣ. ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ ΠΑΥΛΙΔΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΘ


2ος Όμιλος
23/3/2019 ΚΛ.ΤΥΡΝΑΒΟΥ 19:00ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΤΡΙΚΑΛΑ ΦΟΥΝΤΑΣ
Διαιτητές : ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΑΤΖΗΣ
Κριτές :ΓΚΑΡΛΩΦΤΗ  ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ  ΚΕΧΑΓΙΑΣ

24/3/2019 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 15:00 Α.Ο.ΕΛΠΙΔΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣ ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ
Διαιτητές : ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ
Κριτές : ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΑΤΑΣΟΣ

24/3/2019 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ 15:00 ΠΡΑΣΙΝΗ ΓΩΝΙΑ Α.Ο ΓΑΣΠΑΛΑΜΑΣ
Διαιτητές : ΤΖΑΤΖΙΑΣ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ
Κριτές :ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΡΕΤΖΕΛΑΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ




ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
21/3/2019 ΚΛ.ΔΗΜ.ΤΡΙΚ:15:00 ΑΙΟΛΟΣ-ΑΡΗΣΤΡΙΚ
Διαιτητές :ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ ΧΡ.-ΧΛΩΡΟΣ ΧΡ.
Κριτές :ΝΤΟΒΑΣ-ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑ-ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Β.

26/3/2019 ΚΛ.ΔΗΜ.ΤΡΙΚ: 15:00 ΑΙΟΛΟΣ Β΄-ΦΟΥΝΤΑΣ 1
Διαιτητές :ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΥΤΙΒΗΣ
Κριτές :ΝΤΟΒΑΣ-ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ-ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Β.

NEANΙΔΩΝ
23/3/2019 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΑΛΑΜ 16:00 ΤΙΤΑΝΕΣ ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ
Διαιτητές :ΧΛΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΤΙΒΗΣ
Κριτές :ΚΑΡΑΤΑΣΟΣ ΤΑΣΙΑΣ ΧΑΡΜΠΑΣ

 

Τα σχόλια είναι κλειστά.