Πρόγραμμα και διαιτησίες ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων  του Ερασιτεχνικού ποδοσφαίρου    με τις διαιτητικές τριάδες

 

Σάββατο     23 Μαρτίου

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητές Βοηθοί
Κ- 16 ωρα 11,00
Μπαλκούρας Δήμητρα β  – Νεοχώρι Παπαγεωργοπουλος Καπερωνης   – Κουτσαγιας
Α. Κυριακής Ακαδημία 1  – Δήμητρα α Ντινος Σακκας    – Αβρααμ
Καρυών Ακ Αμπελακιων- Μετέωρα Τζιοτζιος Μαρκοπουλος   – Σινδρος
Πύργου Πύργος   – ΑΟΤ Τουλουμης Κωστηρας   – Πλοκας
Ρεπό : Οικουμενιος
Α’  Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:30
Σαραγίων Σαράγια   – ΑΟ Πηγής Λεωνιδας Σ Μπαλας Χ  –  Παπαγεωργοπουλος
Πύλης Πορταϊκος  – Κρύα  Βρύση Πετσας Σινδρος     – Καπερωνης
Φήκης Φήκη   – Μεγαλοχωρι Κουτσαγιας Λεωνιδας Κ  – Κωστηρας
Κεφαλ/σου Κεφαλοβρυσσο  – Πυργετός Κοντινος Μανασης Μ  – Σταφυλας
Νεοχωριου Νεοχωρι  – Πύργος Ζησης Αλεξοπουλος   – Αποστολου
Ταξιαρχών Ταξιάρχες  – Καλύβια Δουλοπουλος Τζιοτζιος   – Τουλουμης
Αγ Μονης Αγία Μονη  – Δημητρα Μανασης Κ Καλογριας   – Ντινος
ΑΕΤ   – Αχιλλεας 0-3 α.α.
Καστράκι   – Γλύνος 3-0 α.α.
Γ’  Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:30
Χρυσαυγής Ακ Τρικαλων  – Διαμαντι Μουστακας Μαργιωλης   – Κατσογιαννος
Λεπτοκαρυας Λεπτοκαρυα  – Διαλεχτό Ανδριοπουλος Αργυροπουλος   – Καψουρας
Γ’  Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:30
Μπελετσιου Μπελετσι   – Πρόδρομος Παφης Τοτης       – Ράτζας
Πρινους Γενεσι   – Ασπροκλησια Κωτουλας Μαρκοπουλος     – Κουτσαγιας

Κυριακή  24 Μαρτίου

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Κ    -12 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Αγ Μονης Αγ Μονη  – Πύργος α Καπερωνης  
Μπαλκουρας Μεγαλ/ρι  – ΑΟΤ Σακκας
Μπαρας Αχιλλέας   – Δημητρα α Μαρκοπουλος
Football Factory Καρυες     – Ακαδημια 1 α Ντινος
Ρεπό :Νεοχωρι
Κ  –  12 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Πυργετού Πυργετός   – Πυργος β Σινδρος
Ακαδημιας Ακαδημια 1 β-Μετεωρα β Μουστακας
Αγ Βης/να Πορταικός  – Πηγη Κωστηρας
Μπαλκουρας Δημητρα β  – Βαλτινό Τουλουμης
Οικουμενιου Οικουμενιος-Σαραγια 2017 Κουτσαγιας
Β’  Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Βαλτινου Βαλτινό   – Λυγαρια Δουλοπουλος Κωτουλας – Παπαγεωργοπουλος
Φωτεινου Φωτεινό   – Γόμφοι Πετσας Καψουρας   – Μαργιωλης
Παλ/ρου Παλ/ρο    – Ροπωτό Λεωνιδας Σ Σταφυλας   – Παφης
Πιαλείας Πιαλεία    – Ασπροβαλτος Μανασης Κ Μπαλας Χ  – Τζοτζιος
Περιστερας Τζουρτζια  – Δροσερό Κοντινος Μανασης Μ  – Καλογριας
Βυτουμα Βυτουμας   – Χρυσομηλια Κουτσαγιας Ανδριοπουλος   – Ζησης
Κεφαλ/κος  – Δενδρ/ρι 0-3 α.α.
Φιλύρα  – Πρίνος 0-3 α.α.
Ρεπό : Θεόπετρα
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:30
Κηπακίου Κηπάκι   – Ακαδημια 1 Λεωνιδας Σ Αποστολου   – Σινδρος
Λόγγου Λόγγος   – Βασιλική Μανασης Κ Τουλουμης   – Μαρκοπουλος
Πετρωτού Πετρωτό   – Γριζάνο Ζησης Καλογριας   – Κωστηρας
Κρήνης Κρήνη   – Παραληθαίοι Κοντινος Κωτουλας   – Ντινος
Καρυων Καρυες  – Ακ Αμπελακιων Πετσας Μπαλας Χ  – Καψουρας
Κεραμιδιου Κεραμίδι  – Αστερας Μανασης Μ Ρατζας      – Αβρααμ
Αρδανίου Αρδάνι  – Ζάρκο Κουτσαγιας Παπαγεωργοπουλος- Καπερωνης
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακη – Οικουμενιος Σταφυλας Σακκας   – Κουτσαγιας
Ρεπό : Ριζαριο
Γ Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:30
Αποστόλων Απόστολοι  – Συνοικία Τζιοτζιος Μαργιωλης   – Κατσογιαννος
Παλ/ργου Παλ/ργος    – Πατουλια Παφης Ανδριοπουλος  – Μουστακας

Τα σχόλια είναι κλειστά.