Στην αγωνιστική κίνηση του Σαββατοκύριακου οι Τρικαλινές ομάδες που συμμετέχουν στα τρία πρωταθλήματα μπασκετ της ΕΣΚΑΘ
2ος Όμιλος
23/2/2019 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ 15:00 0.Φ.ΦΟΙΒΟΣ 2002 ΝΙΚΑΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣ
Διαιτητές :ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΒΟΝΤΖΑ
Κριτές:ΓΚΑΝΑΛΑΣ ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗ
23/2/2019 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΜΠΕΛ 17:00 ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ
Διαιτητές :ΠΙΤΣΙΛΚΑΣ Β. ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ
Κριτές:ΓΚΑΡΛΩΦΤΗ ΜΟΡΑΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ
23/2/2019 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 17:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΟΦΑΔΕΣ ΓΣ
Διαιτητές :ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΖΩΛΗΣ
Κριτές:ΝΑΝΟΥΛΗ ΑΝΔΡΕΟΥ ΠΕΤΣΙΟΥ
23/2/2019 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΟΥΖΑ 17:00 ΠΑΣΣΙΑΛΗΣ ΓΣ Α.Σ.ΔΑΝΑΟΙ ΤΡΙΚΑΛΑ
Διαιτητές :ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Χ. ΚΟΥΤΙΒΗΣ
Κριτές:ΤΣΟΥΚΑΣ ΠΙΠΛΙΟΥ ΤΑΣΙΑΣ
24/2/2019 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ 18:00 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ Γ.
Διαιτητές :ΓΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ
Κριτές:ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤ ΑΝΔΡΕΟΥ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ
24/2/2019 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΡΙΚΑ 19:00 ΑΣΚ ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ ΓΟΜΦΩΝ ΓΣ
Διαιτητές :ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Χ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.
Κριτές:ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ ΛΗΝΟΥ ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ
2ος Όμιλος
23/2/2019 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 15:00 ΙΚΑΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΗΣ ΕΑ
Διαιτητές :ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΔΟΤΑ
Κριτές:ΔΗΜΤΣΙΚΟΥ ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ
23/2/2019 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ 17:00 ΑΡΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Ε ΚΑΣ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ
Διαιτητές :ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΡΑΝΤΟΣ
Κριτές:ΠΙΣΠΑ ΠΑΠΑΔΗΜΑ ΒΗΤΑΣ
23/2/2019 14 ΓΥΜΝΑΣΙΟ 17:00 ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ Α.Ο. ΚΡΟΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.
Διαιτητές :ΓΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ
Κριτές:ΣΓΟΥΡΟΥ ΚΕΝΑΝΙΔΗ ΜΟΤΣΙΟΣ
24/2/2019 ΕΑΚ ΛΑΡΙΣΑΣ 16:00 Ν.ΑΘΛΗΤΕΣ ΕΝΩΣΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
Διαιτητές :ΓΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ
Κριτές:ΧΟΡΤΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ
24/2/2019 Ε.Α.Κ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 17:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤ Α.Σ.ΜΑΓΟΙ ΤΡΙΚ.
Διαιτητές :ΧΑΤΖΗΣ ΚΑΡΛΙΑΜΠΑΣ
Κριτές:ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
Β’ ΕΣΚΑΘ
2ος Όμιλος
23/2/2019 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΑΛΑΜ 16:00 ΓΑΣΠΑΛΑΜΑΣ ΓΣ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ Λ
Διαιτητές :ΞΕΡΑΣ ΚΑΤΣΙΑΝΤΩΝΗΣ Θ.
Κριτές:ΤΣΙΑΠΟΥΛΑ ΚΑΡΑΤΑΣΟΣ ΦΑΛΙΑΚΗΣ
23/2/2019 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ 19:00 ΤΡΙΚΑΛΑ ΦΟΥΝΤΑΣ B ΓΣΦΑΛΑΝΗΣ
Διαιτητές :ΡΑΝΤΟΣ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ
Κριτές:ΝΤΟΒΑΣ ΧΑΧΑΡΙΑ ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ
24/2/2019 ΚΛ. ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 15:30 ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡ Α.Ο.ΕΛΠΙΔΑΣ ΚΑΡ.
Διαιτητές :ΠΑΓΩΝΗΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ
Κριτές:ΣΓΟΥΡΟΥ ΦΑΡΜΑΚΙΩΤΗ ΓΚΑΤΖΙΑΣ
23/2/2019 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ 15:00 ΦΟΥΝΤΑΣ 2 ΦΟΥΝΤΑΣ 1
Διαιτητές :ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ
Κριτές:ΠΟΥΛΙΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΑ ΒΗΤΑΣ ΒΑΣ.
24/2/2019 ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ 9:30 ΑΡΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Ε Α.Σ.ΔΑΝΑΟΙ
Διαιτητές :ΧΛΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ
Κριτές:ΤΣΙΑΡΑΣ ΣΤ. ΡΕΤΖΕΛΑΣ ΤΖΕΛΗΣ
24/2/2019 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΡΙΚΑ 17:00 ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
Διαιτητές :ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Κριτές:ΛΗΝΟΥ ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ
ΝΕΑΝΙΔΩΝ
23/2/2019 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΡΙΚΑ 15:00 ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ
Διαιτητές :ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Χ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
Κριτές:ΜΠΟΥΡΛΙΑΚΑΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ
23/2/2019 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΑΛΑΜ 18:00 ΤΙΤΑΝΕΣ ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕ
Διαιτητές :ΞΕΡΑΣ ΚΑΤΣΙΑΝΤΩΝΗΣ Θ.
Κριτές:ΤΣΙΑΠΟΥΛΑ ΦΑΛΙΑΚΗΣ ΦΑΛΑΓΓΑΣ
24/2/2019 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑ 12:30 ΓΣ ΝΙΚΗ ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ
Διαιτητές :ΠΑΠΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Κριτές:ΧΑΤΖΗΤΡΑΚΟΣΙΑΣ Κ. ΜΑΚΡΗΣ ΓΟΥΛΑ ΕΛ