Με πολλές συμμετοχές το Περιφερειακό Α/Δ στις Σκαμνιές- Αποτελέσματα

Οι αγώνες του Περιφερειακού Ανωμάλου Δρόμου διεξήχθησαν την Κυριακή στο Αθλητικό Κέντρο Σκαμνιών της Πηγής

 

Υπήρξε μεγάλη συμμετοχή και μάλιστα οι διοργανωτές αναφέρουν πως περισσότεροι από 240 αθλητές και αθλήτριες σωματείων της περιφέρειας Θεσσαλίας μεφανίστηκαν κι έτρεξαν σε ένανα αγώνα που είχε και χαρακτήρα προκρισης για το πανελλήνιο πρωτάθλημα

 

H βουλευτής του νομού κα Δριτσέλη με τους Θανο Μπουλογιώργο και τον Τάκη Χαχάμη

 

 

 

 

10000 Μ ΑΝΔΡΩΝ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ – ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΦΙΛΑΪ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1996 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦ Π 36.32.10
2 ΦΡΑΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1986 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 36.38.05
8000Μ ΝΕΟΙ -ΑΝΔΡΕΣ (Κ 23)
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ – ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΆ/ΞΗ
1 ΔΗΜΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1998 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 33.51.12
6000Μ ΕΦΗΒΟΙ (Κ20)
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ – ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΆ/ΞΗ
1 ΚΟΛΙΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ 2001 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 19.06.10
2 ΚΑΤΣΙΩΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2001 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 19.53.13
3 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2001 ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 20.01.15
4000Μ ΠΑΙΔΩΝ (Κ18)
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ – ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΆ/ΞΗ
1 ΙΩΑΝΝΟΥ ΟΡΦΕΑΣ 2003 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13.13.13
2 ΜΑΚΑΡΕΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 13.29.11
3 ΣΑΚΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 2003 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13.39.25
3000Μ ΠΠΑ΄(Κ16)
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ – ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΆ/ΞΗ
1 ΖΗΝΔΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 12.39.57
2 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 12.53.08
3 ΖΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2005 ΓΣ Β Η ΝΙΚΗ 13.34.09
2000Μ ΠΠΒ ΄(Κ14)
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ – ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΆ/ΞΗ
1 ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2006 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 7.10.42
2 ΤΣΑΝΤΕΡΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΓΣ Β Η ΝΙΚΗ 7.29.32
3 ΓΙΟΥΒΡΗΣ ΘΩΜΑΣ 2006 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 7.41.15
8000Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ – ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΆ/ΞΗ
1 ΓΙΑΤΑΓΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 1994 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 42.01.15
6000Μ ΝΕΕΣ -ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Κ23)
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ – ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤ/ΞΗ
1 ΦΛΩΡΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 1999 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 23.03.17
2 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ 1998 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 25.42.13
3 ΣΥΚΙΝΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1997 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 26.15.18
4000Μ ΝΕΑΝΙΔΕΣ (Κ20)
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ – ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΆ/ΞΗ
1 ΜΟΚΚΑ ΑΡΤΕΜΙΣ 2001 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 15.14.20
3000Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Κ18)
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ – ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΆ/ΞΗ
1 ΓΙΟΥΒΡΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 2002 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 13.14.18
2 ΜΑΝΘΕΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2002 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 13.43.05
3 ΚΑΠΟΥΛΑ ΑΜΑΛΙΑ 2003 ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ 14.01.08
3000Μ ΠΚΑ΄(Κ16)
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ – ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΆ/ΞΗ
1 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΧΡΥΣΑ 2004 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13.07.43
2 ΝΤΑΣΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 13.15.23
3 ΜΠΟΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗ ΕΛΛΗ 2005 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13.19.35
2000Μ ΠΚΒ (Κ14)
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ – ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. Α.Μ. ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΆ/ΞΗ
1 ΓΟΥΙΓΟΥΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2006 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 7.53.18
2 ΤΣΙΓΑΡΑ ΣΩΤΗΡΙΑ 2006 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 7.54.12
3 ΛΙΟΥΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2006 ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 8.01.12
4Χ1000Μ ( ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ)
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ – ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΆ/ΞΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΝΑ ΜΑΡΙΑ 2008 ΓΣ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ 19.10.11
ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2008 ΓΣ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ 2008 ΓΣ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ
ΜΠΑΡΤΖΙΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2008 ΓΣ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ
ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΑ ΧΡΥΣΑ 2008 ΓΣΒ Η ΝΙΚΗ 19.14.22
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 2008 ΓΣ Β Η ΝΙΚΗ
ΚΩΤΣΑΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2008 ΓΣ Β Η ΝΙΚΗ
ΓΚΕΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2008 ΓΣ Β Η ΝΙΚΗ
ΚΑΚΑΖΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2008 ΓΣ Β Η ΝΙΚΗ 19.36.40
ΚΟΤΙΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2008 ΓΣ Β Η ΝΙΚΗ
ΔΕΝΕΛΑΒΑ ΑΣΗΜΙΝΑ 2008 ΓΣ Β Η ΝΙΚΗ
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2008 ΓΣ Β Η ΝΙΚΗ

 

Τα σχόλια είναι κλειστά.