Το πρόγραμμα και διαιτησίες Ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων
Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αναμετρήσεων του Σαββατοκύριακου και τις διαιτησίες στα πρωταθλήματα ποδοσφαίρου του νομού μας
ΣΑΒΒΑΤΟ 08 – 12 – 2018
Γήπεδο | Ομάδες | Διαιτητής | Βοηθοί |
Κ 16 | 1ος Ομιλος | ΩΡΑ 11:00 | |
Πύργου | Πύργος – Ακ Αμπελακιων | Ντινος | Ρατζας – Κωστηρας |
Αγ Κυριακής | Ακαδημια 1 – ΑΟΤ | Τατσιοπουλος | Πλοκας – Ποντικης |
Μπαλκουρας | Δημητρα β – Μετεωρα | Τουλουμης | Καπερωνης – Κουτσαγιας |
Οικουμενιου | Οικουμενιος – Δημητρα α | Τζιοτζος | Σινδρος – Σακκας |
Ρεπό : Νεοχωρι | |||
Α Ερασιτεχνική | ΩΡΑ 15:00 | ||
Πυργετου | Πυργετος – Πηγη | Λεωνιδας Σ | Νταλουκας – Μπαλας |
Μεγαλ/ριου | Μεγαλ/ρι – Πυργος | Κοντινος | Ανδριοπουλος – Παφης |
Διάβας | Κρ Βρύση – Αχιλλεας | Πετσας | Τουλουμης – Αποστολου |
Σαραγίων | Σαραγια – Καλύβια | Ζησης | Παπαγεωργοπουλος-Καλογριας |
Φήκης | Φήκη – Δήμητρα | Κουτσαγιας | Μανασης Μ – Ντινος |
Κεφαλ/σου | Κεφαλ/σο – Αγ Μονή | Μανασης Κ | Λεωνιδας Κ – Αλεξοπουλος |
Νεοχωρίου | Νεοχωρι – Καστρακι | Δουλοπουλος | Σταφυλας – Κωτουλας |
Πορταικος – Γλύνος | 3-0 | ||
Ταξιάρχες – ΑΕΤ | 3-0 | ||
ΚΥΡΙΑΚΗ 09 – 12 – 2018
Γήπεδο | Ομάδες | Διαιτητής | Βοηθοί |
Β Ερασιτεχνικής | 1ος Ομιλος | ΩΡΑ 11:00 | |
Κηπακίου | Κηπάκι – Κεραμίδι | Ζησης | Καλογριας – Καπερωνης |
Ριζαριου | Ριζαριο – Καρυες | Κουτσαγιας | Λεωνιδας Κ- Παπαγεωργοπουλος |
Αρδανίου | Αρδανι – Κρήνη | Λεωνιδας Σ | Τουλουμης – Σακκας |
Αγ Κυριακής | Αγ Κυριακή – Πετρωτό | Μανασης Μ | Ντινος – Πλοκας |
Οικουμενίου | Οικουμένιος – Λόγγος | Μανασης Κ | Τζιοτζιος – Τατσιοπουλος |
Ζάρκου | Ζάρκο – Ακαδημία 1 | Κωτουλας | Κωστηρας – Κουτσαγιας |
Χρυσαυγής | Αστερας – Γριζάνο | Πετσας | Κατσογιαννος – Ποντικης |
Καρυων | Ακ Αμπελακιων – Παραληθαίοι | Κοντινος | Νταλουκας – Παφης |
Ρεπό : Βασιλικής | |||
Β Ερασιτεχνικής | 2ος Ομιλος | ΩΡΑ 15:00 | |
Βαλτινού | Βαλτινό – Πιαλεία | Μανασης Κ | Λεωνιδας Κ – Κωτουλας |
Θεόπετρας | Θεόπετρα – Παλαιομ/ρο | Πετσας | Παπαγεωργοπουλος – Καλογριας |
Χρυσομηλιας | Χρυσομηλια – Φωτεινό | Κοντινος | Κατσογιαννος – Καπερωνης |
Μουριας | Δροσερό – Λυγαρια | Κουτσαγιας | Ζησης – Μανασης Μ |
Ασπροβαλτου | Ασπροβαλτος – Δενδρ/ρι | Λεωνιδας Σ | Νταλουκας – Ανδριοπουλος |
Παλαιομ/ρου | Ροπωτό – Πρίνος | Δουλοπουλος | Καψουρας – Ποντικης |
Τζουρτζια – Φιλύρα | 3-0 | ||
Βυτουμας – Κεφαλ/κος | 3-0 | ||
Ρεπό : Γόμφοι | |||
Κ 12 | 1ος Ομιλος | ΩΡΑ 15:00 | |
Φλαμουλιου | ΑΟΤ – Πύργος α | Τζιοτζιος | |
Μπαλκουρας | Μεγαλ/ρι – Δημητρα α | Ντινος | |
Μπαρας | Αχιλλεας – Ακαδημια 1α α | Μουστακας | |
Νεοχωριου | Νεοχωρι – Καρυες | Τατσιοπουλος | |
Αγ Μονη – Μετεωρα α | 3-0 | ||
Ρεπό : Ακ Αμπελακιων | |||
Κ 12 | 2ος Ομιλος | ΩΡΑ 15:00 | |
Πύργου | Πύργος β – Σαραγια 2017 | Σινδρος | |
Μπαλκουρας | Δημητρα β – Πηγη | Κουτσαγιας | |
Λιλης | Βαλτινό – Μετεωρα β | Πλοκας | |
Αγ Βης/να | Πορταικός – Οικουμενιος | Κωστηρας | |
Πυργετού | Πυργετός – Ακαδημια 1 β | Τουλουμης | |