Το πρόγραμμα και διαιτησίες Ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αναμετρήσεων του Σαββατοκύριακου και τις διαιτησίες στα πρωταθλήματα ποδοσφαίρου του νομού μας

 

ΣΑΒΒΑΤΟ    08 – 12 – 2018

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Κ 16 1ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Πύργου Πύργος   – Ακ Αμπελακιων Ντινος Ρατζας   – Κωστηρας
Αγ Κυριακής Ακαδημια 1 – ΑΟΤ Τατσιοπουλος Πλοκας   – Ποντικης
Μπαλκουρας Δημητρα β – Μετεωρα Τουλουμης Καπερωνης – Κουτσαγιας
Οικουμενιου Οικουμενιος – Δημητρα α Τζιοτζος Σινδρος   – Σακκας
  Ρεπό : Νεοχωρι    
       
       
  Α Ερασιτεχνική   ΩΡΑ 15:00
Πυργετου Πυργετος   – Πηγη Λεωνιδας Σ Νταλουκας   – Μπαλας
Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι   – Πυργος Κοντινος Ανδριοπουλος – Παφης
Διάβας Κρ Βρύση – Αχιλλεας Πετσας Τουλουμης – Αποστολου
Σαραγίων Σαραγια   – Καλύβια Ζησης Παπαγεωργοπουλος-Καλογριας
Φήκης Φήκη   – Δήμητρα Κουτσαγιας Μανασης Μ – Ντινος
Κεφαλ/σου Κεφαλ/σο – Αγ Μονή Μανασης Κ Λεωνιδας Κ – Αλεξοπουλος
Νεοχωρίου Νεοχωρι – Καστρακι Δουλοπουλος Σταφυλας   – Κωτουλας
  Πορταικος – Γλύνος 3-0  
  Ταξιάρχες – ΑΕΤ 3-0  
       

 

ΚΥΡΙΑΚΗ   09 – 12 – 2018

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Β Ερασιτεχνικής 1ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Κηπακίου Κηπάκι   – Κεραμίδι Ζησης Καλογριας   – Καπερωνης
Ριζαριου Ριζαριο   – Καρυες Κουτσαγιας Λεωνιδας Κ- Παπαγεωργοπουλος
Αρδανίου Αρδανι   – Κρήνη Λεωνιδας Σ Τουλουμης – Σακκας
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακή – Πετρωτό Μανασης Μ Ντινος   – Πλοκας
Οικουμενίου Οικουμένιος – Λόγγος Μανασης Κ Τζιοτζιος   – Τατσιοπουλος
Ζάρκου Ζάρκο   – Ακαδημία 1 Κωτουλας Κωστηρας   – Κουτσαγιας
Χρυσαυγής Αστερας – Γριζάνο Πετσας Κατσογιαννος – Ποντικης
Καρυων Ακ Αμπελακιων – Παραληθαίοι Κοντινος Νταλουκας   – Παφης
  Ρεπό : Βασιλικής    
       
       
  Β Ερασιτεχνικής 2ος Ομιλος ΩΡΑ 15:00
Βαλτινού Βαλτινό   – Πιαλεία Μανασης Κ Λεωνιδας Κ – Κωτουλας
Θεόπετρας Θεόπετρα – Παλαιομ/ρο Πετσας Παπαγεωργοπουλος – Καλογριας
Χρυσομηλιας Χρυσομηλια – Φωτεινό Κοντινος Κατσογιαννος   – Καπερωνης
Μουριας Δροσερό – Λυγαρια Κουτσαγιας Ζησης   – Μανασης Μ
Ασπροβαλτου Ασπροβαλτος – Δενδρ/ρι Λεωνιδας Σ Νταλουκας – Ανδριοπουλος
Παλαιομ/ρου Ροπωτό – Πρίνος Δουλοπουλος Καψουρας   – Ποντικης
  Τζουρτζια   – Φιλύρα 3-0  
  Βυτουμας – Κεφαλ/κος 3-0  
  Ρεπό : Γόμφοι    
       
       
       
  Κ   12 1ος Ομιλος ΩΡΑ 15:00
Φλαμουλιου ΑΟΤ   – Πύργος α Τζιοτζιος  
Μπαλκουρας Μεγαλ/ρι – Δημητρα α Ντινος  
Μπαρας Αχιλλεας   – Ακαδημια 1α α Μουστακας  
Νεοχωριου Νεοχωρι   – Καρυες Τατσιοπουλος  
  Αγ Μονη   – Μετεωρα α 3-0  
  Ρεπό : Ακ Αμπελακιων    
       
  Κ   12 2ος Ομιλος ΩΡΑ 15:00
Πύργου Πύργος β – Σαραγια 2017 Σινδρος  
Μπαλκουρας Δημητρα β – Πηγη Κουτσαγιας  
Λιλης Βαλτινό – Μετεωρα β Πλοκας  
Αγ Βης/να Πορταικός   – Οικουμενιος Κωστηρας  
Πυργετού Πυργετός – Ακαδημια 1 β Τουλουμης  
       

Τα σχόλια είναι κλειστά.