Πρόγραμμα αγώνων και διαιτησίες Ερασιτεχνικού

Ρ

Αναλυτικά η κίνηση στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα του νομού μας με τις ώρες και τις διαιτησίες αγώνων

 

ΣΑΒΒΑΤΟ    15 – 12 – 2018 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Κ  14 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Πετρωτού Πετρωτό   – ΑΟΤ Ντινος Κατσογιαννος  – Σινδρος
Μπαλκουρας Δημητραα  – Μεγαλ/ρι Τζιοτζιος Κουτσαγιας  – Κωστηρας
Αχιλλεας – Ακαδημια 1 0-3 α.α.
Ρεπό : Ακ Αμπελακιων
Κ  14 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Κηπακιου Πύργος   – ΑΕΤ Μαργιωλης Καπερωνης  – Ράτζας
Καλαμπακας Μετεωρα  – Πυργετός Σταφυλας Παπαγεωργοπουλος -Αργυροπουλος
Λογγακιου Δημητρα β  – Βαλτινό Τουλουμης Πλοκας  – Σακκας
Πορταικος  – Αγ Μονη 3-0 α.α.
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00
Πηγης Πηγη    – Πύργος Κουτσαγιας Αλεξοπουλος  – Καλογριας
Μπάρας Αχιλλέας   – Πυργετος Μανασης Κ Ρατζας    – Παφης
Καλυβίων Καλύβια   – Μεγαλ/ρι Πετσας Μανασης Μ  – Λεωνιδας Κ
Μπαλκούρας Δημητρα  – Σαραγια Δουλοπουλος Τζιοτζιος   – Αποστολου
Αγ Μονης Αγ Μονη  – Πορταικός Ζησης Κωτουλας   – Σταφυλας
Καστρακίου Καστράκι  – Φήκη Λεωνιδας Νταλουκας –  Μπαλας
Ταξιαρχών Ταξιάρχες – Κεφαλ/σο Κοντινος Παπαγεωργοπουλος  – Μαργιωλης
Γλίνος  – Κρ. Βρύση 0-3 α.α.
ΑΕΤ  – Νεοχωρι 0-3 α.α.

 

ΚΥΡΙΑΚΗ    16 – 12 – 2018   

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Κ    12   1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Μπαλκουρας Δημητρα α  – ΑΟΤ Κουτσαγιας
Ακαδημιας Ακαδημια 1α  – Μεγαλ/ρι Σινδρος
Football factory Καρυες – Ακ Αμπελακιων Τζιοτζιος
Νεοχωριου Νεοχωρι  – Αχιλλέας Μουστακας
Πυργος α  – Μετεωρα α 3-0
Ρεπό : Αγ Μονη
Κ   12  2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Πυργου Πύργος β   – Πυργετός Ντινος
Καλαμπακας Μετεωρα β-Ακαδημια 1 β Τατσιοπουλος
Πηγης Πηγη    – Πορταικός Τουλουμης
Βαλτινού Βαλτινό   – Δημητρα β Κωστηρας
Σαραγιων Σαράγια2017Οικουμενιος Πλοκας
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Θεόπετρας Θεόπετρα   – Βαλτινό Δουλοπουλος Παφης     – Αποστολου
Πιαλείας Πιαλεία   – Τζουρτζια Ζησης Κατσογιαννος  – Καπερωνης
Παλαιομ/ρου Παλαιομ/ρο  – Βυτουμας Κουτσαγιας Νταλουκας  – Ράτζας
Λυγαριας Λυγαρια   – Ασπροβαλτος Κοντινος Μπαλας   – Παπαγεωργοπουλος
Γόμφων Γόμφοι   – Ροπωτό Μανασης Κ Καλογριας   – Μαργιωλης
Πρίνους Πρίνος  – Δενδρ/ρι Κωτουλας Καψουρας   – Σακκας
Φιλύρα   – Χρυσομηλια 0-3 α.α.
Κεφαλ/κος  – Δροσερό 0-3 α.α.
Ρεπό : Φωτεινο
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Ριζαριού Ριζαριό    – Κηπάκι Κοντινος Νταλουκας   – Μπαλας
Κεραμιδίου Κεραμίδι  – Αρδάνι Παφης Τουλουμης  – Σινδρος
Καρυων Καρυες     – Αγ Κυριακή Ντινος Καψουρας  – Κουτσαγιας
Κρήνης Κρήνη      – Οικουμενιος Μαργιωλης Πλοκας   –  Σακκας
Πετρωτού Πετρωτό   – Ζάρκο Κουτσαγιας Κατσογιαννος  – Τατσιοπουλος
Αγ Κυριακής Ακαδημια 1  – Αστέρας Τζιοτζιος Κωστηρας   – Βουτσελας
Βασιλικής Βασιλική -Ακ Αμπελακιων Ζησης Καπερωνης  – Καλογριας
Ριζώματος Παραληθαίοι  – Γριζάνο Μανασης Παπαγεωργοπουλος  – Ράτζας
Ρεπό: Λόγγος

Τα σχόλια είναι κλειστά.