Σέντρα στα τοπικά πρωταθλήματα -Πρόγραμμα και Διαιτησίες

Το απόγευμα του Σαββάτου τα ματς της Α Ερασιτεχνικής

Με τις αναμετρήσεις της Α Ερασιτεχνικής θα ξεκινήσει η δράση στο ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο . Η πρεμιέρα θα γίνει στις 5 το απόγευμα του Σαββάτου και ξεχωρίζουν τα ματς Φήκης Πυργετού, Πηγής-Αγίας-Μονής και Καστρακίου -Δήμητρας ενώ το Νεχωρι θα παίξει εντός με την Μπάρα. Ενα ματς πάντως θα γίνει την Κυριακή, Δεν ορίστηκε ο αγώνας ΑΕΤ Καλυβίων, γεγονός που δέιχνει ότι η ΑΕΤ δεν έχει συγκεντρώσει τον απαιτούμενο αριθμό δελτίων για να συμμετάσχει με Ανδρική ομάδα

ΣΑΒΒΑΤΟ    22 – 09 – 2018                                              

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  17:00
Πηγης Πηγη    – Αγ Μονη Λεωνιδας Σ Αλεξοπουλος  – Καλογριας
Καστρακίου Καστράκι  – Δημητρα Κουτσαγιας Παφης  – Κατσογιαννος
Ταξιαρχών Ταξιαρχες  – Γλύνος Δουλοπουλος Λεωνιδας Κ  – Μπαλας Χ
Νεοχωριου Νεοχωρι  – Αχιλλέας Ζησης Μουστακας  – Μπαλας  Ι
Κεφαλ/σου Κεφαλοβρυσο  – Πύργος Πετσας Παπαγεωργοπουλος- Σταφυλας
Φήκης Φήκη  – Πυργετός Κοντινος Νταλουκας  – Κωτουλας
Πύλης Πορταικός  – Μεγαλοχωρι Μανασης Κ Αποστολου  – Καπερωνης
   
ΚΥΡΙΑΚΗ      23 – 09 – 2018 ΩΡΑ  11:00
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος
Κηπακίου Κηπάκι   – Αστερας Κουτσαγιας Αποστολου  – Πλοκας
Ριζώματος Παραληθαιοι  – Ζαρκο Μανασης Κ Λεωνιδας Κ  – Τουλουμης
Γριζάνου Γριζάνο  – Οικουμενιος Λεωνιδας Σ Σταφυλας  – Παπαγεωργοπουλος
Βασιλικής Βασιλικη  – Αγ Κυριακή Κωτουλας Παφης  – Ντινος
ΑΓ Κυριακης Ακαδημια 1  – Αρδάνι Αλεξοπουλος Μουστακας  – Τζιοτζιος
Λόγγου Λογγος  – Ριζαριο Κοντινος Νταλουκας  – Ανδριοπουλος
Πετρωτού Πετρωτό  – Κεραμιδι Ζησης Κατσογιαννος  – Καλογριας
Κρήνης Κρήνη  – Καρυες Πετσας Μπαλας Χ  – Ράτζας
Ρεπό : Ακ Αμπελακιων
ΚΥΡΙΑΚΗ      23 – 09 – 2018
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  17:00
Βαλτινου Βαλτινό  – Ασπροβαλτος Κουτσαγιας Παπαγεωργοπουλος  – Ράτζας
Πρίνους Πρίνος  – Δροσερό Λεωνιδας Σ Παφης   – Μουστακας
Δενδροχωριου Δενδροχωρι  – Χρυσομηλια Μανασης Κ Λεωνιδας Κ  – Μπαλας Ι
Γόμφων Γόμφοι  – Βυτουμας Πετσας Ντινος  – Τουλουμης
Λυγαριας Λυγαρια  – Τζουρτζια Δουλοπουλος Καπερωνης  – Τζιοτζιος
Φωτεινου Φωτεινό  – Θεόπετρα Σταφυλας Τατσιοπουλος  – Αργυροπουλος
Κεφαλ/κου Κεφαλ/κος  – Πιαλεία Ζησης Πρεβεντας  – Μαργιωλης
Φιλύρας Φιλύρα  – Παλαιομ/ρο Αλεξοπουλος Μαρκοπουλος  – Ροτσας
Ρεπό : Ροπωτό
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  17:00
Σαραγιων    Σαραγια  – Κρ Βρύση       Κοντινος Νταλουκας  – Μπαλας Χ

Τα σχόλια είναι κλειστά.