Οι άσχημες καιρικές συνθήκες που επικρατούν στο νομό μας , καθιστούν εκ των πραγμάτων δύσκολη την ποδοσφαιρική δράση του Σαββατοκύριακου
Η ΕΠΣΤ πάντως εξέδωσε το πρόγραμμα στο οποίο μάλιστα υπάρχει και εμβόλιμη για το Παιδικό ενώ στην Α Ερασιτεχνική δεσπόζει το ντέρμπι της Φήκης με τη Φαρκαδόνα που θα καθορίσει εν πολλοίς τη μάχη του φετινού τίτλου
Αναλυτικά το πρόγραμμα των αναμετρήσεων είναι
ΣΑΒΒΑΤΟ 07 / 03 / 2015
Γήπεδο | Ομάδες | Διαιτητής | Βοηθοί |
Παιδικό Πρωτάθλημα | ΩΡΑ 11:00 | ||
Λογγακίου | ΑΟΤ – Σαρακίνα | Τοτης | Τσουρελας – Ρουσι |
Αγ Αποστόλων | Σαράγια – Πύργος | Σταφυλας | Κυραντζουλης – Μαρκος |
Μεγ/ριου | Δήμητρα (Α) – Δήμητρα (Β) | Αλεξοπουλος | Πλατσκοβιτς – Μπαλας |
Κηπακίου | ΑΕΤ – Ακ Αμπελακιων | Μουστακας | Καλογριας – Κυριτσης |
Καλυβίων | Ακαδημια 1 – Τυμφαίος | Γκογκινουδης | Τασιοπουλος – Ζιουτος |
Μπελετσι – Φήκη | 3-0αα | ||
Ρεπό : Μετεωρα | |||
Α Ερασιτεχνική | ΩΡΑ 15:30 | ||
Περιστερας | Περιστερα – Σαραγια | Χιωτης | Σταφυλας – Τοτης |
Διάβας | Κρ Βρύση – Σαρακίνα | Γρατσάνης | Μανουρας Ν – Λεωνιδας Σ |
Ριζώματος | Παραληθαίοι – Αχιλλέας | Κοντινος | Γαντζουλας – Μπαιρακταρης |
Κηπακίου | ΑΕΤ – Πορταικος | Μανασης | Τσακνης – Τσιουλης |
Φήκης | Φήκη – Φαρκαδόνα | Δουλοπουλος | Τζανης – Κωτουλας |
Αγ Μονης | Αμπελακια – Καλυβια | Παντος | Νταλουκας – Κουρεντας |
Καστρακίου | Καστράκι – Πυργετός | Κουτσαγιας | Τατσινας – Πετσας |
Πύργου | Πύργος – Μετεωρα | Μισσας | Νιωτη – Μανασης Μ |
Ρεπό : Δήμητρα | |||
Β Ερασιτεχνική | 1ος Ομιλος | ΩΡΑ 15:30 | |
Αγ Βης/να | Ροπωτο – Καλλιδενδρη | Βουτσελας | Μαρκος – Καλογριας |
Μπελετσίου | Μπελετσι – Παλαιομ/ρο | Αλεξοπουλος | Σκρετας – Θανασουλας |
Γόμφων | Γόμφοι – Λιλή | Μουστακας | Μανωλης – Ροτσας |
Β Ερασιτεχνική | 2ος Ομιλος | ΩΡΑ 15:30 | |
Αγιοφυλλου | Αγιοφυλλο – Διαλεχτό | Γκογκινουδης | Καπερωνης – Πουλιανιτης |
Β Ερασιτεχνική | 3ος Ομιλος | ΩΡΑ 15:30 | |
Χρυσαυγής | Χρυσαυγή – Πετρόπορος | Μαργιωλης | Ρουσι – Πλατσκοβιτς |
Αγ Κυριακής | Αστέρας – Ακ. Τρικάλων | Αβρααμ | Σπαλας – Σκεντος |
ΚΥΡΙΑΚΗ 08.03.2015
Γήπεδο | Ομάδες | Διαιτητής | Βοηθοί |
Α1 Ερασιτεχνική | 2ος Ομιλος | ΩΡΑ 11:00 | |
Πρίνους | Πρίνος – Κεφαλ/κος | Δουλοπουλος | Τασιοπουλος – Κυραντζουλης |
Πηγης | Πηγη – Βυτουμας | Λεωνιδας | Κουρεντας – Νιωτη |
Μουριας | Δροσερό – Πανχασιακος | Καπερωνης | Πετσας – Ζησης |
Γοργογυριου | Γοργογυρι – Φιλύρα | Παντος | Νταλουκας – Τζανης |
Διαλεχτού | Ανταλλάξιμα – Πιαλεία | Μανασης Κ | Τοτης – Τσουρελας |
Αμπελίων | Χρυσομηλια – Πρόδρομος | Ανδριοπουλος | Μουστακας – Σταφυλας |
Λυγαριας | Λυγαρια – Δενδροχωρι | Κουτσαγιας | Μισσας – Κωτουλας |
Φωτάδας | Φωτάδα – Τυμφαίος | Βουτσελας | Χιωτης – Μαργιωλης |
Ελευθ/ριου | Ελευθ/ρι – Ασπροκλησια | Κοντινος | Αλεξοπουλος – Τσακνης |
Α1 Ερασιτεχνική | 1ος Ομιλος | ΩΡΑ 15:30 | |
Κρηνης | Νεοχώρι – Κηπάκι | Μισσας | Κωτουλας – Μαργιωλης |
Λόγγου | Λόγγος 2012 – Αρδάνι | Μανασης | Νιωτη – Σταφυλας |
Αγ Κυριακής | Διαμάντι – Κρήνη | Μουστακας | Μανωλης – Πρεβεντας |
Γλύνους | Γλύνος – Ριζαριό | Κουτσαγιας | Τζανης – Καψουρας |
Οικουμενιου | Οικουμενιος – Μεγαλ/ρι | Βουτσελας | Γαντζουλας – Τατσινας |
Κρηνιτσας | Τζουρτζια – Πετρωτό | Παντος | Αβρααμ – Τσιουλης |
Καρυων | Καρυες – Γριζανο | Κοντινος | Νταλουκας – Κουρεντας |
Ταξιαρχών | Ταξιάρχες – Ράξα | Χιωτης | Τσακνης – Πετσας |
Ζάρκο – Αποστολοι | 3-0 | ||
Β Ερασιτεχνική | 1ος Ομιλος | ΩΡΑ 15:30 | |
Μεγάρχης | Μεγάρχη – Ασπροβαλτος | Αλεξοπουλος | Σκρετας – Σπαλας |
Β Ερασιτεχνική | 2ος Ομιλος | ΩΡΑ 15:30 | |
Αγ Μονης | Αγ Μονη – Κεφαλ/σο | Λεωνιδας Σ | Μαρκος – Ζησης |
Φωτάδας | Ακ Αμπελακιων – Φωτεινό | Καπερωνης | Καλογριας – Ρουσι |
Θεόπετρας | Θεόπετρα – Λεπτοκαρυα | Ροτσας | Σκεντος – Θανασουλας |
Β Ερασιτεχνική | 3ος Ομιλος | ΩΡΑ 15:30 | |
Πηνειάδας | Πηνειάδα – Φανερωμενη | Μπαιρακταρης | Γκογκινουδης – Τασιοπουλος |