Οι άσχημες καιρικές συνθήκες που επικρατούν στο νομό μας , καθιστούν εκ των πραγμάτων δύσκολη την ποδοσφαιρική δράση του Σαββατοκύριακου
Η ΕΠΣΤ πάντως εξέδωσε το πρόγραμμα στο οποίο μάλιστα υπάρχει και εμβόλιμη για το Παιδικό ενώ στην Α Ερασιτεχνική δεσπόζει το ντέρμπι της Φήκης με τη Φαρκαδόνα που θα καθορίσει εν πολλοίς τη μάχη του φετινού τίτλου
Αναλυτικά το πρόγραμμα των αναμετρήσεων είναι
ΣΑΒΒΑΤΟ 07 / 03 / 2015
Γήπεδο | Ομάδες | |
Παιδικό Πρωτάθλημα | ΩΡΑ 11:00 | |
Λογγακίου | ΑΟΤ – Σαρακίνα | |
Αγ Αποστόλων | Σαράγια – Πύργος | |
Μεγ/ριου | Δήμητρα (Α) – Δήμητρα (Β) | |
Κηπακίου | ΑΕΤ – Ακ Αμπελακιων | |
Καλυβίων | Ακαδημια 1 – Τυμφαίος | |
Μπελετσι – Φήκη | 3-0αα | |
Ρεπό : Μετεωρα | ||
Α Ερασιτεχνική | ΩΡΑ 15:30 | |
Περιστερας | Περιστερα – Σαραγια | |
Διάβας | Κρ Βρύση – Σαρακίνα | |
Ριζώματος | Παραληθαίοι – Αχιλλέας | |
Κηπακίου | ΑΕΤ – Πορταικος | |
Φήκης | Φήκη – Φαρκαδόνα | |
Αγ Μονης | Αμπελακια – Καλυβια | |
Καστρακίου | Καστράκι – Πυργετός | |
Πύργου | Πύργος – Μετεωρα | |
Ρεπό : Δήμητρα | ||
Β Ερασιτεχνική | 1ος Ομιλος | |
Αγ Βης/να | Ροπωτο – Καλλιδενδρη | |
Μπελετσίου | Μπελετσι – Παλαιομ/ρο | |
Γόμφων | Γόμφοι – Λιλή | |
Β Ερασιτεχνική | 2ος Ομιλος | |
Αγιοφυλλου | Αγιοφυλλο – Διαλεχτό | |
Β Ερασιτεχνική | 2ος Ομιλος | |
Χρυσαυγής | Χρυσαυγή – Πετρόπορος | |
Αγ Κυριακής | Αστέρας – Ακ. Τρικάλων | |
ΚΥΡΙΑΚΗ 08.03.2015
Γήπεδο | Ομάδες | |
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Όμιλος | ΩΡΑ 11:00 | |
Πρίνους | Πρίνος – Κεφαλ/κος | |
Πηγης | Πηγη – Βυτουμας | |
Μουριας | Δροσερό – Πανχασιακος | |
Γοργογυριου | Γοργογυρι – Φιλύρα | |
Διαλεχτού | Ανταλλάξιμα – Πιαλεία | |
Αμπελίων | Χρυσομηλια – Πρόδρομος | |
Λυγαριας | Λυγαρια – Δενδροχωρι | |
Φωτάδας | Φωτάδα – Τυμφαίος | |
Ελευθ/ριου | Ελευθ/ρι – Ασπροκλησια | |
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Όμιλος | ΩΡΑ 15:30 | |
Κρηνης | Νεοχώρι – Κηπάκι | |
Λόγγου | Λόγγος 2012 – Αρδάνι | |
Αγ Κυριακής | Διαμάντι – Κρήνη | |
Γλύνους | Γλύνος – Ριζαριό | |
Οικουμενιου | Οικουμενιος – Μεγαλ/ρι | |
Κρηνιτσας | Τζουρτζια – Πετρωτό | |
Καρυων | Καρυες – Γριζανο | |
Ταξιαρχών | Ταξιάρχες – Ράξα | |
Ζάρκο – Αποστολοι | 3-0 | |
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος | ||
Μεγάρχης | Μεγάρχη – Ασπροβαλτος | |
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος | ||
Αγ Μονης | Αγ Μονη – Κεφαλ/σο | |
Φωτάδας | Ακ Αμπελακιων – Φωτεινό | |
Θεόπετρας | Θεόπετρα – Λεπτοκαρυα | |
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος | ||
Πηνειάδας | Πηνειάδα – Φανερωμενη | |
ΤΡΙΤΗ 10 / 03 / 2015
Γήπεδο | Ομάδες | ||
Παιδικό Πρωτάθλημα | ΩΡΑ 15:30 | ||
Φλαμουλίου | Μπελέτσι -ΑΟΤ | ||
Σαρακίνας | Σαρακίνα -Σαράγια | ||
Πύργου | Πύργος – ΑΕΤ | ||
Κηπακίου | Ακ Αμπελακιων – Ακαδημία 1 | ||
Λεπτοκαρυά | Τυμφαίος – Μετέωρα | ||
Φήκη – Δήμητρα Β | 0-3 αα | ||
Ρεπό : Δήμητρα Α | |||
Γήπεδο | Ομάδες | ||
Α1 Ερασιτεχνική | 2ος Ομιλος | ||
Λεπτοκαρυάς | Τυμφαίος – Ασπροκλησιά |