Τα ματς του ερασιτεχνικού και οι Διαιτησίες
Ολο το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου
Τα ματς του Σαββάτου 10 – 11 – 2018
Γήπεδο | Ομάδες | Διαιτητής | Βοηθοί |
Κ-16 παιδικό |
11.00 | ||
Μπαλκουρας | Δημητραβ – Οικουμενιος | Κατσογιαννος | Ρατζας – Κουτσαγιας |
Αγ Γεωργίου | Αμπελάκια – Νεοχωρι | Ντινος | Καπερωνης – Κωστηρας |
Φλαμουλιου | ΑΟΤ – Δημητραα | Τουλουμης | Πλοκας – Ποντικης |
Πυργου | Πυργος – Μετεωρα | Αποστολου | Σακκας – Σινδρος |
Ρεπό : Ακαδημια 1 | |||
Κ-12 | 2ος Ομιλος | 11:00 | |
Καλαμπακας | Μετεωρα β – Πορταικος | Μουστακας | |
Α’ Ερασιτεχνική | 15:00 | ||
Πύλης | Πορταϊκός – Πηγή | Λεωνιδας Σ | Νταλουκας – Κωτουλας |
Φήκης | Φήκη – Σαράγια | Δουλοπουλος | Λεωνιδας Κ – Μπαλας |
Κεφ/σου | Κεφαλoβρυσο – Κ.Βρύση | Ζησης | Ανδριοπουλος – Αποστολου |
Νεοχωριου | Διγενης – Μεγαλοχρι | Κοντινος | Μανασης Μ – Σταφυλας |
Ταξιαρχών | Ταξιάρχες – Πύργος | Κουτσαγιας | Τουλουμης – Παφης |
Καστρακίου | Καστράκι – Αχ Μπάρας | Πετσας | Καλογριας – Κατσογιαννος |
Αγία Μονης | Α. Μονή – Μ.Καλυβια | Μανασης Κ | Αλεξοπουλος – Παπαγεωργοπουλος |
ΑΕΤ – Πυργετός | 0-3 α.α. | ||
ΔΉμητρα – Γλίνος | 3-0 α.α. | ||
Τα παιχνίδια της Κυριακής 11 – 11 – 2018
Γήπεδο | Ομάδες | Διαιτητής | Βοηθοί |
Β Ερασιτεχνική | 1ος Ομιλος | ΩΡΑ 11:00 | |
Κηπακίου | Κηπάκι – Λόγγος | Κοντινος | Παπαγεωργοπουλος- Τουλουμης |
Πετρωτού | Πετρωτό – Ακαδημια 1 | Σταφυλας | Ρατζας – Καψουρας |
Κρήνης | Κρήνη – Βασιλική | Λεωνιδας Σ | Αποστολου – Ντινος |
Καρυων | Καρυες – Γριζάνο | Πετσας | Μανασης Μ – Μπαλας |
Κεραμιδίου | Κεραμίδι – Παραληθαίοι | Ζησης | Κατσογιαννος – Καπερωνης |
Ριζαριου | Ριζαριό -Ακ Αμπελακιων | Μανασης Κ | Νταλουκας – Λεωνιδας Κ |
Αρδανίου | Αρδάνι – Αστερας | Κωτουλας | Παφης – Πλοκας |
Οικουμενιου | Οικουμενιος – Ζάρκο | Κουτσαγιας | Αλεξοπουλος – Καλογριας |
Ρεπό : Αγ Κυριακή | |||
Β Ερασιτεχνική | 2ος Ομιλος | ΩΡΑ 15:00 | |
Βαλτινου | Βαλτινό – Φωτεινο | Δουλοπουλος | Ανδριοπουλος – Αργυροπουλος |
Παλαιομ/ρου | Παλ/ρο- Δενδροχωρι | Πετσας | Ζησης – Μπαλας Χ |
Πιαλείας | Πιαλεία – Πρίνος | Μανασης Κ | Νταλουκας – Κωτουλας |
Θεόπετρας | Θεόπετρα – Ροπωτό | Κοντινος | Μανασης Μ- Παπαγεωργοπουλος |
Περιστερας | Τζουρτζια-Ασπροβαλτος | Κουτσαγιας | Λεωνιδας Κ – Παφης |
Χρυσομηλιας | Χρυσομηλια – Δροσερό | Λεωνιδας Σ | Σταφυλας – Αλεξοπουλος |
Κεφαλ/κος – Λυγαρια | 0-3 | ||
Φιλύρα – Γόμφοι | 0-3 | ||
Ρεπό : Βυτουμας | |||
Κ 12 | 1ος Ομιλος | ΩΡΑ 15:00 | |
Ακαδημιας 1 | Ακαδημια1α – Αγ Μονη | Κωστηρας | |
Football Factory | Καρυες – Μεγαλ/ρι | Ντινος | |
Νεοχωριου | Νεοχωρι – Αμπελάκια | Τουλουμης | |
Μπαρας | Αχιλλεας – Πυργος α | Καπερωνης | |
Μετεωρα α -Δημητρα α | 0-3 | ||
Ρεπό : Α Ο Τρικαλα | |||
Κ 12 | 2ος Ομιλος | ΩΡΑ 15:00 | |
Οικουμενιου | Οικουμενιος- Ακαδημια1 | Σινδρος | |
Πηγης | Πηγη – Βαλτινό | Πλοκας | |
Μπαλκουρας | Δημητρα β – Πυργος β | Κουτσαγιας | |
Πυργετού | Πυργετός -Ακ.Σαράγια | Τατσιοπουλος |