Βρίσκεστε εδώ: Sportrikala.gr » ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » ΝΕΑ ΕΠΣΤ » Πρόγραμμα και διαιτησίες Ερασιτεχνικού

Πρόγραμμα και διαιτησίες Ερασιτεχνικού

Ξεκινούν και  οι μικροί του προπαιδικού

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ    20 – 10 – 2018  

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Κ 14 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Αγ Γεωργιου Ακαδ  Αμπελακιων – ΔημητραΑ Μπαλας Κατσογιαννος – Καπερωνης
Μπαλκούρας Μεγαλ/ρι  – ΑΟΤ Αποστολου Κουτσαγιας  – Κωστηρας
Πετρωτό   – Αχ. Μπάρας 3-0
Ρεπό : Ακαδημία 1
Κ 14 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Κηπακιου Πύργος  – Δημητρα Β Μαργιωλης Πλοκας  – Τζιοτζιος
Βαλτινού Βαλτινό  – Πορταικός Τουλουμης Ποντικης  – Σακκας
Πυργετού Πυργετός  – ΑΕΤ Ντινος Σινδρος  – Τατσιοπουλος
Αγ Μονη  – Μετεωρα 0-3
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  16:00
Πηγης Πηγή   – Νεοχωρι Κουτσαγιας Νταλουκας  – Σταφυλας
Φήκης Φήκη  – Ταξιάρχες Λεωνιδας Σ Παπαγεωργοπουλος  – Αλεξοπουλος
Πύλης Πορταικός  – Καστράκι Κοντινος Κατσογιαννος  – Αποστολου
Σαραγιων Σαραγια  – Αγία Μονη Πετσας Λεωνιδας Κ  – Μανασης Μ
Διάβας Κρ Βρύση  – Δημητρα Δουλοπουλος Μαργιωλης  – Πλοκας
Μεγαλ/ριου Μεγαλοχωρι   – Γλύνος Κωτουλας Ντινος  – Καπερωνης
Πυργετού Πυργετός  – Μ Καλύβια Ζησης Τουλουμης  – Καλογριας
Πύργου Πύργος  – Αχ. Μπάρας Μανασης Κ Μπαλας Χ  – Παφης
Κεφαλοβρυσο  – ΑΕΤ 3-0 α.α

ΚΥΡΙΑΚΗ    21 – 10 – 2018 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Κηπακίου Κηπάκι  – Βασιλική Πετσας Λεωνιδας Κ  – Παφης
Αγ Κυριακής Ακαδημια 1  – Γριζάνο Αλεξοπουλος Ανδριοπουλος  – Καλογριας
Λόγγου Λόγγος 2012  – Παραληθαίοι Μανασης Κ Νταλουκας  – Κωτουλας
Πετρωτού Πετρωτό  – Ακ Αμπελακιων Ζησης Παπαγεωργοπουλος  – Καπερωνης
Κρήνης Κρήνη  – Αστερας Σταφυλας Ρατζας   – Αργυροπουλος
Κεραμιδιου Κεραμίδι  – Ζάρκο Δουλοπουλος Αποστολου  – Κατσογιαννος
Ριζαριου Ριζαριο  – Οικουμενιος Κουτσαγιας Μπαλας Χ  – Μανασης Μ
Αρδανίου Αρδάνι  – Αγ Κυριακή Κοντινος Μαργιωλης  – Τζιοτζιος
Ρεπό : Καρυες
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  16:30
Βαλτινού Βαλτινό  – Γόμφοι Κωτουλας Παφης   – Ράτζας
Λυγαριας Λυγαρια  – Δενδροχωρι Μανασης Κ Μπαλας Χ  – Αλεξοπουλος
Φωτεινού Φωτεινό  – Πρινος Ζησης Μαργιωλης  – Καλογριας
Πιαλείας Πιαλεία  – Δροσερό Κοντινος Λεωνιδας Κ  – Σταφυλας
Θεόπετρας Θεόπετρα  – Χρυσομηλια Πετσας Νταλουκας  – Μανασης Μ
Περιστερας Τζουρτζια  – Βυτουμας Κουτσαγιας Παπαγεωργοπουλος  – Αποστολου
Κεφαλ/κος  – Ροπωτό 0-3
Φιλύρα  – Ασπροβαλτος 0-3
Ρεπό : Παλαιομ/ρο
Κ 12 1ος Ομιλος ΩΡΑ  16:00
Αγ Μονης Αγία Μονη   – ΑΟΤ Σινδρος
Μπαλκουρας Δημητρα Α – Ακ Αμπελακιων Κουτσαγιας
Ακαδημιας 1 Ακαδημια 1 Α – Νεοχωρι Κωστηρας
Football factory Καρυες  – Πύργος Τατσιοπουλος
Μετεωρα Α  – Μεγαλ/ρι 0-3
Ρεπό :Αχιλλέας Τρικαλων
Κ 12 2ος Ομιλος ΩΡΑ  16:00
Οικουμενιου Οικουμενιος  – Πηγη Ντινος
Καλαμπακας Μετεωρα Β – Πυργος Β Τουλουμης
Μπαρας Ακαδημια 1 β  – Πορταικός Πλοκας
Σαραγιων Σαραγια  –  Βαλτινό Τζιοτζιος
Πυργετού Πυργετός  – Δημητρα Β Καπερωνης

Συντάκτης

Άρθρα : 18872
Scroll to top