Σέντρα στα τοπικά πρωταθλήματα -Πρόγραμμα και Διαιτησίες
Το απόγευμα του Σαββάτου τα ματς της Α Ερασιτεχνικής
Με τις αναμετρήσεις της Α Ερασιτεχνικής θα ξεκινήσει η δράση στο ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο . Η πρεμιέρα θα γίνει στις 5 το απόγευμα του Σαββάτου και ξεχωρίζουν τα ματς Φήκης Πυργετού, Πηγής-Αγίας-Μονής και Καστρακίου -Δήμητρας ενώ το Νεχωρι θα παίξει εντός με την Μπάρα. Ενα ματς πάντως θα γίνει την Κυριακή, Δεν ορίστηκε ο αγώνας ΑΕΤ Καλυβίων, γεγονός που δέιχνει ότι η ΑΕΤ δεν έχει συγκεντρώσει τον απαιτούμενο αριθμό δελτίων για να συμμετάσχει με Ανδρική ομάδα
ΣΑΒΒΑΤΟ 22 – 09 – 2018
Γήπεδο | Ομάδες | Διαιτητής | Βοηθοί |
Α Ερασιτεχνική | ΩΡΑ 17:00 | ||
Πηγης | Πηγη – Αγ Μονη | Λεωνιδας Σ | Αλεξοπουλος – Καλογριας |
Καστρακίου | Καστράκι – Δημητρα | Κουτσαγιας | Παφης – Κατσογιαννος |
Ταξιαρχών | Ταξιαρχες – Γλύνος | Δουλοπουλος | Λεωνιδας Κ – Μπαλας Χ |
Νεοχωριου | Νεοχωρι – Αχιλλέας | Ζησης | Μουστακας – Μπαλας Ι |
Κεφαλ/σου | Κεφαλοβρυσο – Πύργος | Πετσας | Παπαγεωργοπουλος- Σταφυλας |
Φήκης | Φήκη – Πυργετός | Κοντινος | Νταλουκας – Κωτουλας |
Πύλης | Πορταικός – Μεγαλοχωρι | Μανασης Κ | Αποστολου – Καπερωνης |
ΚΥΡΙΑΚΗ | 23 – 09 – 2018 | ΩΡΑ 11:00 | |
Α1 Ερασιτεχνική | 1ος Ομιλος | ||
Κηπακίου | Κηπάκι – Αστερας | Κουτσαγιας | Αποστολου – Πλοκας |
Ριζώματος | Παραληθαιοι – Ζαρκο | Μανασης Κ | Λεωνιδας Κ – Τουλουμης |
Γριζάνου | Γριζάνο – Οικουμενιος | Λεωνιδας Σ | Σταφυλας – Παπαγεωργοπουλος |
Βασιλικής | Βασιλικη – Αγ Κυριακή | Κωτουλας | Παφης – Ντινος |
ΑΓ Κυριακης | Ακαδημια 1 – Αρδάνι | Αλεξοπουλος | Μουστακας – Τζιοτζιος |
Λόγγου | Λογγος – Ριζαριο | Κοντινος | Νταλουκας – Ανδριοπουλος |
Πετρωτού | Πετρωτό – Κεραμιδι | Ζησης | Κατσογιαννος – Καλογριας |
Κρήνης | Κρήνη – Καρυες | Πετσας | Μπαλας Χ – Ράτζας |
Ρεπό : Ακ Αμπελακιων | |||
ΚΥΡΙΑΚΗ | 23 – 09 – 2018 | ||
Α1 Ερασιτεχνική | 2ος Ομιλος | ΩΡΑ 17:00 | |
Βαλτινου | Βαλτινό – Ασπροβαλτος | Κουτσαγιας | Παπαγεωργοπουλος – Ράτζας |
Πρίνους | Πρίνος – Δροσερό | Λεωνιδας Σ | Παφης – Μουστακας |
Δενδροχωριου | Δενδροχωρι – Χρυσομηλια | Μανασης Κ | Λεωνιδας Κ – Μπαλας Ι |
Γόμφων | Γόμφοι – Βυτουμας | Πετσας | Ντινος – Τουλουμης |
Λυγαριας | Λυγαρια – Τζουρτζια | Δουλοπουλος | Καπερωνης – Τζιοτζιος |
Φωτεινου | Φωτεινό – Θεόπετρα | Σταφυλας | Τατσιοπουλος – Αργυροπουλος |
Κεφαλ/κου | Κεφαλ/κος – Πιαλεία | Ζησης | Πρεβεντας – Μαργιωλης |
Φιλύρας | Φιλύρα – Παλαιομ/ρο | Αλεξοπουλος | Μαρκοπουλος – Ροτσας |
Ρεπό : Ροπωτό | |||
Α Ερασιτεχνική | ΩΡΑ 17:00 | ||
Σαραγιων | Σαραγια – Κρ Βρύση | Κοντινος | Νταλουκας – Μπαλας Χ |