Βρίσκεστε εδώ: Sportrikala.gr » ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » ΝΕΑ ΕΠΣΤ » Οι τελευταίοι αγώνες σε Α’ και Α1 Ερασιτεχνική

Οι τελευταίοι αγώνες σε Α’ και Α1 Ερασιτεχνική

Δείτε το πρόγραμμα και τις διαιτησίες

ΣΑΒΒΑΤΟ    19– 05 – 2018     

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Προπαιδικό 1ος Ομιλος
Αποστόλων 11:00 Απόστολοι   – Πορταικός Τουλουμης
Καλαμπακας  10:30 Μετεωρα α –  Δημητρα α Μουστακας
Κηπακίου 11:30 ΑΟΤ α  – Πύργος Παπαγεωργοπουλος
Βαλτινού 11:00 Βαλτινό  – Φήκη Αποστολου
Ρεπό : Πηγη α
Προπαιδικό 2ος Ομιλος
Μπαλκούρας 10:00 Μεγαλ/ρι  – Ακαδημια 1 Σταφυλας
Φαρκαδόνας 10:00 Πετρωτό  – Δημητρα β Κατσογιαννος
Αγ Μονης 11:00 Αγ Μονη  – Πηγη β Καπερωνης
Πυργετού 10:00 Πυργετός  – ΑΟΤ β Βουτσελας
Ακ Αμπελακιων-Μετεωρα β 3-0
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  17:00
Διάβας Κρ Βρύση  – Μεγαλ/ρι Κουτσαγιας Ρατζας     – Καπερωνης
Πύλης Πορταικός  – Πηγη Μανασης Κ Νταλουκας  – Αλεξοπουλος
Μπαλκουρας Δημητρα  – Σαραγια Κοντινος Βουτσελας  – Καλογριας
Οικουμενιου Οικουμενιος  – Αχιλλέας Λεωνιδας Σ Σταφυλας – Παπαγεωργοπουλος
Καστρακίου Καστράκι  – Πυργετός Πετσας Αποστολου  – Μαρκοπουλος
Πηγης Αγ Μονη  – ΑΕΤ Δουλοπουλος Μπαιρακταρης  – Τοτης
Καλυβίων Καλύβια  – Μετεωρα Ζησης Μπαλας Χ  – Τατσινας
Φήκη  – Δροσερό 3-0
Ρεπό : Γριζάνο
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  17:00
Μεγάρχης Αν Μεγάρχης  – Λιλή Μουστακας Κυρατζουλης  – Μαργιωλης
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  17:00
Κηπακίου Κηπάκι   – Βασιλικη Παφης Κατσογιαννος  – Τουλουμης
Λεπτοκαρυας Λεπτοκαρυα -Ακ.Τρικαλων Ανδριοπουλος Μπαλας Ι  – Θανασουλας

 

 

     ΚΥΡΙΑΚΗ    20 – 05 – 2018     

 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Junior  1ος Ομιλος
Κηπακίου 11:00 ΑΟΤ   – Μετεωρα α Καπερωνης
Ακαδημιας  10:00 Ακαδημια 1 α  – Πυργος α Μουστακας
Βαλτινού 11:00 Βαλτινό  – Πυργετός Τουλουμης
Μπαλκούρας 11:30 Δημητρα α – Πηγη β Παφης
Junior   2ος Ομιλος
Νεοχωριου 11:00 Νεοχωρι  – Μετεωρα β Αποστολου
Μπαλκουρας 10:00 Δημητρα β  – Αγ Μονη Παφης
Πηγης 09:30 Πηγη α  – Καρυες Κατσογιαννος
Αγ Γεωργίου 11:30 Ακ Αμπελακιων  – Πυργος β Ρατζας
Σαραγια  – Ακαδημια 1 β 0-3
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Παλαιομ/ρου Ροπωτό  – Ελευθ/ρι Μανασης Κ Νταλουκας  – Μπαλας Χ
Λυγαριάς Λυγαρια  – Πρίνος Κοντινος Σταφυλας   – Παπαγεωργοπουλος
Κεφαλ/σου Κεφαλ/σο  – Θεόπετρα Λεωνιδας Αλεξοπουλος  – Αργυροπουλος
Πιαλείας Πιαλεία  – Ασπροβαλτος Κουτσαγιας Ζησης   – Καψουρας
Λεπτοκαρυας Τυμφαίος  – Βυτουμας Βουτσελας Τατσινας   – Σακκας
Κεφαλ/κου Κεφαλ/κος  – Παλαιομ/ρο Δουλοπουλος Πετσας   – Μπαιρακταρης
Δενδρ/ρι  – Αγιοφυλλο 3-0
Φωτάδα  – Φωτεινό 0-3
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  17:00
Ζάρκου Ζάρκο   – Ταξιάρχες Πετσας Αποστολου   – Κατσογιαννος
Πετρωτού Πετρωτό  – Ακαδημια 1 Λεωνιδας Σ Μπαιρακταρης  – Αβρααμ Β
Ριζαριου Ριζαριο  – Τζουρτζια Μανασης Κ Νταλουκας  – Καψουρας
Ριζωματος Παραληθαίοι  – Κρήνη Ζησης Παφης   – Πλοκας
Πύργου Πύργος  – Ακ Αμπελακιων Κουτσαγιας Μπαλας Χ –  Τοτης
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακή  – Καρυες Ανδριοπουλος Αλεξοπουλος  – Καλογριας
Κεραμιδίου Κεραμίδι  – Γλύνος Κοντινος Παπαγεωργοπουλος – Βουτσελας
Αρδανι  – Ασπροκλησια 3-0
Ρεπό : Λόγγος
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  17:00
Διαλεχτού Διαλεχτό  – Ανταλλάξιμα Μουστακας Κυρατζουλης   – Μαργιωλης
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  17:00
Παλ/ργου Αστερας  – Παλ/ργος Σταφυλας Καπερωνης   – Τουλουμης

Συντάκτης

Άρθρα : 18503
Scroll to top