Βρίσκεστε εδώ: Sportrikala.gr » ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » ΝΕΑ ΕΠΣΤ » Πρόγραμμα και διαιτησίες στα τοπικά ερασιτεχνικά

Πρόγραμμα και διαιτησίες στα τοπικά ερασιτεχνικά

Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα αγώνων και οι διαιτητές

ΣΑΒΒΑΤΟ    12– 05 – 2018

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Προπαιδικό 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Β. Πύργου 10:00 Πύργος   – Βαλτινό Μουστακας
Μπαλκούρας 10:00 Δημητρα α  – Φήκη Βουτσελας
Πηγης11:15 Πηγη  α  – ΑΟΤ  α Μουστακας
Πύλης Πορταικός -Μετεωρα α Κατσογιαννος
Ρεπο : Απόστολοι
Προπαιδικό 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Καλαμπακας Μετεωρα β  – Πυργετός Τουλουμης
Φαρκαδονας  10:00 Πετρωτό  – Μεγαλ/ρι Αποστολου
Σαραγιων 10:00 Πηγη β  – ΑΟΤ β Καπερωνης
Μπαλκούρας 11:15 Δημητρα β-Ακ Αμπελακιων Βουτσελας
Ακαδημιας 1 Ακαδημια 1  – Αγ Μονη Καπερωνης
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  17:00
Μεγαλ/ριου Μεγαλοχώρι  – Φήκη Πετσας Μπαιρακταρης  – Κατσογιαννος
Πηγης Πηγη    – Δημητρα Μανασης Κ Ζησης    –  Καπερωνης Ν
Σαραγίων Σαραγια  – Καστράκι Δουλοπουλος Τατσινας  – Παφης
Μπάρας Αχ. Μπάρας   – Αγία Μονη Κοντινος Λεωνιδας Κ  – Μπαλας Χ
Πυργετού Πυργετός  – Καλύβια Κουτσαγιας Ρατζας    – Μπαλας Ι
Διαβας Μετεωρα  – ΑΕΤ Λεωνιδας Σ Νταλουκας- Παπαγεωργοπουλος
Δροσερό – Α  Οικουμενιος 0-3
Ρεπό : Πορταικός
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΔΙΚΗΓ.  ΣΥΛΛΟΓΩΝ
ΩΡΑ  16:30
Μπαλκουρας Τρικαλα  – Δημ.Αθηνων Σταφυλας Μουστακας  – Αβρααμ
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  17:00
Μπελετσιου Μπελετσι   – Λιλη Αλεξοπουλος Μαργιωλης  – Κυρατζουλης
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  17:00
Παλ/ργου Παλ/ργος  – Λεπτοκαρυα Βουτσελας Καλογριας   – Αποστολου

 ΚΥΡΙΑΚΗ    13 – 05 – 2018   

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Junior 1ος Ομιλος
Πυργετού 9:30 Πυργετός  – Δημητρα α Αλεξοπουλος
Β. Πύργου 11:15 Πύργος α  – Πηγη β Αλεξοπουλος
Καλαμπακας 10:00 Μετεωρα α  – Βαλτινό Μουστακας
Πύλης 11:30 Πορταικός  – Ακαδημια 1 α   Βουτσελας
ΑΟΤ   – ΑΟΤ  κορίτσια 3-0 α.α.
Junior 2ος Ομιλος
Football Factory Καρυες – Ακ Αμπελακιων Παφης
Αγ Μονης 9:30 Αγ Μονη  – Πυργος  β Βουτσελας
Καλαμπακας 11:15 Μετεωρα β – Πηγη α Μουστακας
Ακαδημιας  1  9:30 Ακαδημια 1 β – Δημητρα β Παφης
Νεοχωρι   – Σαραγια 3-0
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Λόγγου Λόγγος   – Ζάρκο Σταφυλας Λεωνιδας Κ  – Τατσινας
Ταξιαρχών Ταξιάρχες  – Αρδάνι Λεωνιδας Σ Καπερωνης Ν  – Αποστολου
Αγ Κυριακής Ακαδημια 1  – Ριζαριο Ζησης Μπαιρακταρης  – Ράτζας
Ράξας Τζουρτζια  – Πύργος Κοντινος Κατσογιαννος  – Καψουρας
Κρήνης Κρήνη  – Αγ Κυριακή Πετσας Καλογριας  – Μπαλας Ι
Μουριας Ακ Αμπελακιων -Κεραμίδι Μανασης Κ Μπαλας Χ  – Πλοκας
Γλύνους Γλύνος  – Καρυες Κουτσαγιας Κωτουλας  – Παπαγεωργοπουλος
Ασπρ/σια -Παραληθαιοι 0-3
Ρεπό : Πετρωτό
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Φωτεινου Φωτεινό   – Κεφαλ/σο Ανδριοπουλος Τουλουμης   – Αργυροπουλος
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  17:00
Γριζάνου Γριζάνο  – Κρ Βρύση Ζήσης Κωτουλας   – Αλεξοπουλος
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  17:00
Ελευθ/ριου Ελευθ/ρι  – Λυγαρια Λεωνιδας Σ Μπαλας Χ  – Παπαγεωργοπουλος
Πρίνους Πρίνος  – Φιλύρα Κουτσαγιας Αποστολου  – Τουλουμης
Θεόπετρας Θεόπετρα  – Πιαλεια Κοντινος Κατσογιαννος  – Τζιοτζιος
Σαρακίνας Χρυσομηλια  – Τυμφαίος Δουλοπουλος Καπερωνης Ν  – Καψουρας
Ασπροβαλτου Ασπροβαλτος  – Κεφαλ/κος Μανασης Κ Βουτσελας  – Αβρααμ Β
Παλαιομ/ρου Παλαιομ/ρο  – Βυτουμας Πετσας Μπαιρακταρης  – Αργυροπουλος
Αγιοφυλλο  – Ροπωτό 0-3
Δενδροχωρι  – Φωτάδα 3-0
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  17:00
Μεγαρχης Μεγαρχη  – Αν Μεγαρχης Μουστακας Μαργιωλης  – Τοτης
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  17:00
Παλ/ργου Διαμάντι   – Κηπάκι Σταφυλας Κυρατζουλης  – Καλογριας

Συντάκτης

Άρθρα : 17856
web: www.sportrikala.gr - E-mail: sportrikala@sportrikala.gr

© Sportrikala.gr | Κατασκευή ιστοσελίδας Plushost.gr

Scroll to top