Βρίσκεστε εδώ: Sportrikala.gr » ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » ΝΕΑ ΕΠΣΤ » Πρόγραμμα και διατησίες Ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων

Πρόγραμμα και διατησίες Ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων

 

Δείτε τη κίνηση του Σαββατοκύριακου με διαιτησίες

ΣΑΒΒΑΤΟ   28– 04 – 2018

 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Προπαιδικό 1ος Ομιλος
Αποστόλων 11:00 Απόστολοι – Πύργος Αποστολου
Καλαμπακας 10:00 Μετεωρα α – ΑΟΤ α Μουστακας
Προπαιδικό 2ος Ομιλος ΩΡΑ 10:00
Ακαδημιας 10:30 Ακαδημια 1   – Πηγη β Καπερωνης
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ 16:30
Γριζανου Γριζανο – Φηκη Βουτσελας Καπερωνης – Κατσογιαννος
Πύλης Πορταικός – Δημητρα Κοντινος Νταλουκας – Λεωνιδας Κ
Διάβας Κρ Βρύση – Οικουμενιος Κουτσαγιας Μπαιρακταρης  – Ρατζας
Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι   – Αγ Μονη Σταφυλας Τατσινας – Μαρκοπουλος
Πηγης Πηγη   – Καλύβια Πετσας Αποστολου – Ανδριοπουλος
Σαραγίων Σαραγια – ΑΕΤ Γρατσανης Τοτης  – Τουλουμης
Πυργετού Πυργετός   – Αχιλλέας Δουλόπουλος Καλογριας – Καψουρας
Δροσερό – Μετεωρα 0-3
Ρεπό : Καστράκι
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 16:30
Βαλτινού Βαλτινό – Μεγάρχη Παφης Μανασης   – Κυρατζουλης
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 16:30
Παλ/ργου Διαμάντι – Αστερας Αλεξοπουλος Μαργιωλης – Μπαλας
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΩΡΑ 16:45
Μπαρας Τρικαλα – Χαλκιδα Καπερωνης Μουστακας –   Αβρααμ

Πρόγραμμα αγωνιστικών εκδηλώσεων    ΚΥΡΙΑΚΗ    29 – 04 – 2018

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Προπαιδικό 1ος Ομιλος
Πηγης 11:00 Πηγη α – Βαλτινό Μουστακας
Πυλης 11:00 Πορταικος – Δημητρα α Αποστολου
Ρεπό : Φηκη
Προπαιδικό 2ος Ομιλος
Μπαλκουρας 9:30 Δημητρα β – Πυργετός Παφης
Μπαλκούρας 11:00 Μεγαλ/ρι – Μετεωρα β Παφης
Πετρωτού 9:30 Πετρωτό – ΑΟΤ β Ρατζας
Αγ Μονης 9:30 Αγ Μονη – Ακ Αμπελακιων Μουστακας
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Λόγγου Λόγγος – Αρδάνι Κουτσαγιας Λεωνιδας Κ – Μαρκοπουλος
Πετρωτού Πετρωτό – Ριζαριό Κοντινος Σταφυλας   – Μπαλας Χ
Ζάρκου Ζάρκο – Παραληθαίοι Λεωνιδας Σ Καψουρας – Καπερωνης Ν
Ταξιάρχων Ταξιάρχες – Αγ Κυριακή Δουλοπουλος Βουτσελας – Μπαιρακταρης
Αγ Κυριακή Ακαδημία 1 – Κεραμίδι Ανδριοπουλος Αλεξοπουλος – Μπαλας Ι
Ράξας Τζουρτζια – Καρυες Πετσας Καλογριας – Κυρατζουλης
Μουριάς Ακ Αμπελακιων – Κρήνη Μανασης Κ Τοτης   – Κατσογιαννος
Ασπροκλησια – Γλύνος 0-3
Ρεπό : Πύργος
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 16:30
Παλ/ρου Ροπωτο – Φιλύρα Κουτσαγιας Καλογριας – Μπαλας Ι
Δενδροχωριου Δενδροχωρι – Πιαλεία Μανασης Κ Λεωνιδας Κ – Μανασης Μ
Ελευθ/ριου Ελευθ/ρι – Τυμφαίος Αλεξοπουλος Μπαιρακταρης – Αργυροπουλος
Φωτεινού Φωτεινό – Κεφαλ/κος Ανδριοπουλος Αποστολου – Μαρκοπουλος
Πρίνους Πρίνος – Παλαιομ/ρο Βουτσελας Παφης   – Καψουρας
Θεόπετρας Θεόπετρα – Βυτουμα Κοντινος Τατσινας – Πλοκας
Ασπροβαλτου Ασπροβαλτος – Χρυσομηλια Λεωνιδας Σταφυλας – Μπαλας Χ
Αγιοφυλλο – Λυγαρια 0-3
Φωτάδα – Κεφαλ/σο 0-3
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 16:30
Βασιλικής Βασιλική – Παλ/ργος Πετσας Κατσογιαννος – Καπερωνης Ν
Παλ/ργου Ακ Τρικάλων – Απόστολοι Μουστακας Μαργιωλης

Συντάκτης

Άρθρα : 17005
web: www.sportrikala.gr - E-mail: sportrikala@sportrikala.gr

© Sportrikala.gr | Κατασκευή ιστοσελίδας Plushost.gr

Scroll to top