Πρώτο διπλό ο Διγενής στο Καρπενήσι

Εκτός έδρας  νίκη στο ματς της ΚυριακήςΜε τέρματα από Σκόνδρα Κολοβό το Νεοχώρι κέρδισε  1-2 τον ΑΠΟΚ Βελουχίου εκτός έδρας

Το νεοχώρι είχε δοκάρι στο 29 σε προσπάεθα του ΣΚόνδρα,, όμως τέσσερα λεπτά αργότερα ο ΣΚόνδρας και πάλι ήταν έυστοχος αυτή τη φορά και πετυχε το 1-0

Στηνέναρξη της επανάληψης στο 52′ ο Κολοβός πετυχε το 0-2 κι έδωσε προβάδισμα που δεν χάθηκε παρ ότι οι γηπεδούχοι μείωσαν στο 73’ με τον Κακαβα που διαμόρφωσε το τελικό 1-2

ΑΠΟΚ Βελούχι (Γιάννης Φλωράκης): Ρεσίτης, Χαλλής, Μπόγδανος, Σιάτρας(39΄ λ.τρ. Κόλλιας), Ζαραβέλης, Τσιμόπουλος, Παχής, Κατσαδούρος, Μπακαλίδης, Κακκάβας, Γεωργίου(71΄ Σερπάνος).

Διγενής Νεοχωρίου (Αχιλλέας Σαρακατσάνος): Ζαφείρης, Αετόπουλος, Γκαγκαστάθης, Γούτσιος, Σαρακατσάνος, Κολοβός, Σκόνδρας(93΄ Τασούλας), Αμπαδιωτάκης, Τσικρικάς(68΄ Τσαλάκου), Τζελής, Κατσαμάγκας(87΄ Νικόλαρος).

1-2 τον ΑΠΟΚ Βελουχίου.