Δείτε το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου
ΣΑΒΒΑΤΟ 16– 12 – 2017
Γήπεδο | Ομάδες | Διαιτητής | Βοηθοί |
Παιδικό | ΩΡΑ 11:00 | ||
Μουριας | Ακ Αμπελακιων – Πηγη | Σταφυλας | Αποστολου – Κατσογιαννος |
Λογγακιου | Δημητρα Β – Φήκη | Μανασης | Καπερωνης Ν – Μπαλας Ι |
Κηπακίου | Πύργος – Μετεωρα Α | Πετσας | Παπαγ/λος – Κυραντζουλης |
Αγ Κυριακής | Ακαδημια 1 – ΜετεωραΒ | Βουτσελας | Μαργιωλης – Ράτζας |
Φαρκαδονας | Πετρωτό – ΑΟΤ | Μουστακας | Γκογκινουδης – Πρεβεντας |
Μπαλκούρας | Δημητρα Α – Νεοχωρι | Ζησης | Τουλουμης – Θανασουλας |
Α Ερασιτεχνική | ΩΡΑ 15:00 | ||
Φηκης | Φήκη – Γριζανο | Κοντινος | Βουτσελας – Μουστακας |
Μπαλκούρας | Δημητρα – Πορταικος | Μανασης | Λεωνιδας Κ – Τοτης |
Οικουμενιου | Οικουμενιος – Κρ Βρύση | Λεωνιδας Σ | Ανδριοπουλος – Τατσινας |
Αγ Μονης | Αγ Μονη – Μεγαλοχωρι | Πετσας | Κουρεντας – Μανασης Μ |
Καλυβίων | Καλύβια – Πηγη | Δουλοπουλος | Κωτουλας – Σταφυλας |
Κηπακίου | ΑΕΤ – Σαράγια | Γρατσανης | Νταλουκας – Παπαγεωργοπουλος |
Μπαρας | Αχιλλέας – Πυργετός | Κουτσαγιας | Μπαιρακταρης – Ζησης |
Μετεωρα – Δροσερό | 3-0 | ||
Ρεπό : Καστράκι | |||
Β Ερασιτεχνική | 1ος Ομιλος | ΩΡΑ 15:00 | |
Μεγαρχης | Ανταλλάξιμα – Μεγάρχη | Μαργιωλης | Πρεβεντας – Πλατσκοβιτς |
ΚΥΡΙΑΚΗ 17 – 12 – 2017
Γήπεδο | Ομάδες | Διαιτητής | Βοηθοί |
Προπαιδικό | ΩΡΑ 11:00 | ||
Πύλης | Πορταικός – Απόστολοι | Μπαλας Ι | |
Μπαλκούρας | Δημητρα α – Μετεωρα α | Μαργιωλης | |
Κηπακιου | Πύργος – ΑΟΤ | Γκογκινουδης | |
Λιλής | Φήκη – Βαλτινό | Κατσογιαννος | |
Ρεπό : Πηγη α | |||
Προπαιδικο | ΩΡΑ 11:00 | ||
Ακαδημιας 1 9:45 | Ακαδημια 1 – Μεγαλ/ρι | Μουστακας | |
Μπαλκούρας 9:45 | Δημητρα – Πετρωτό | Μαργιωλης | |
Σαραγιων | Πηγη β – Αγ Μονη | Μουστακας | |
Καλαμπακας | Μετεωρα β – Ακ Αμπελακιων | Αποστολου | |
Κηπακίου (ΑΕΤ) 9:30 | ΑΟΤ β – Πυργετος | Γκογκινουδης | |
Α1 Ερασιτεχνική | 1ος Ομιλος | ΩΡΑ 11:00 | |
Αρδανιου | Αρδάνι – Λόγγος 2012 | Ζησης | Μανασης Μ – Θανασουλας |
Ριζαριου | Ριζαριο – Πετρωτό | Κοντινος | Καλογριας – Κυραντζουλης |
Ριζώματος | Παραληθαίοι – Ζάρκο | Μανασης | Λεωνιδας Κ – Μπαλας Χ |
Αγ Κυριακής | Αγ Κυριακή – Ταξιάρχες | Πετσας | Νταλουκας – Μπαιρακταρης |
Κεραμιδιου | Κεραμίδι – Ακαδημια 1 | Κουτσαγιας | Αλεξοπουλος – Μαρκοπουλος |
Καρυων | Καρυες – Τζουρτζια | Δουλοπουλος | Κουρεντας – Τουλουμης |
Κρήνης | Κρήνη – Ακ Αμπελακιων | Βουτσελας | Καπερωνης Ν – Πρεβεντας |
Γλύνος – Ασπροκλησια | 3-0 | ||
Ρεπό : Πύργος | |||
Α1 Ερασιτεχνική | 2ος Ομιλος | ΩΡΑ 15:00 | |
Λυγαριάς | Λυγαρια – Αγιοφυλλο | Ζησης | Αλεξόπουλος – Γκογκινουδης |
Φιλύρας | Φιλύρα – Ροπωτό | Κοντινος | Μανασης Μ – Καπερωνης Ν |
Πιαλείας | Πιαλεία – Δενδροχωρι | Βουτσελας | Κωτουλας – Καλογριας |
Λεπτοκαρυας | Τυμφαίος – Ελευθ/ρι | Μανασης | Μπαλας Χ – Αποστολου |
Κεφαλ/κου | Κεφαλ/κος – Φωτεινό | Ανδριοπουλος | Κατσογιαννος – Τουλουμης |
Παλαιομ/ρου | Παλαιομ/ρο – Πρίνος | Λεωνιδας Σ | Σταφυλας – Παπαγεωργοπουλος |
Βυτουμα | Βυτουμας – Θεόπετρα | Πετσας | Λεωνιδας Κ – Κυραντζουλης |
Σαρακίνας | Χρυσομηλια – Ασπροβαλτος | Κουτσαγιας | Κουρεντας – Νταλουκας |
Κεφαλ/σο – Φωτάδα | 3-0 | ||
Β Ερασιτεχνική | 1ος Ομιλος | ΩΡΑ 15:00 | |
Μεγαρχης | Διαλεκτό – Γόμφοι | Μαργιωλης | Μακρης – Ροτσας |
Β Ερασιτεχνική | 2ος Ομιλος | ΩΡΑ 15:00 | |
Μεγαλ/ριου | Πατουλια – Κηπάκι | Μουστακας | Πρεβεντας – Θανασουλας |