Βρίσκεστε εδώ: Sportrikala.gr » ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » ΝΕΑ ΕΠΣΤ » H κίνηση του Ερασιτεχνικού με Διαιτησίες

H κίνηση του Ερασιτεχνικού με Διαιτησίες

Δείτε το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου

ΣΑΒΒΑΤΟ    16– 12 – 2017  

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ  11:00
Μουριας Ακ Αμπελακιων  – Πηγη Σταφυλας Αποστολου   – Κατσογιαννος
Λογγακιου Δημητρα  Β  – Φήκη Μανασης Καπερωνης Ν  – Μπαλας Ι
Κηπακίου Πύργος   – Μετεωρα  Α Πετσας Παπαγ/λος   – Κυραντζουλης
Αγ Κυριακής Ακαδημια  1  – ΜετεωραΒ Βουτσελας Μαργιωλης  – Ράτζας
Φαρκαδονας Πετρωτό  – ΑΟΤ Μουστακας Γκογκινουδης  – Πρεβεντας
Μπαλκούρας Δημητρα Α  – Νεοχωρι Ζησης Τουλουμης   – Θανασουλας
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  15:00
Φηκης Φήκη     – Γριζανο Κοντινος Βουτσελας   – Μουστακας
Μπαλκούρας Δημητρα   – Πορταικος Μανασης Λεωνιδας Κ   – Τοτης
Οικουμενιου Οικουμενιος   – Κρ Βρύση Λεωνιδας Σ Ανδριοπουλος   – Τατσινας
Αγ Μονης Αγ Μονη    – Μεγαλοχωρι Πετσας Κουρεντας   – Μανασης Μ
Καλυβίων Καλύβια    – Πηγη Δουλοπουλος Κωτουλας   – Σταφυλας
Κηπακίου ΑΕΤ        – Σαράγια Γρατσανης Νταλουκας   – Παπαγεωργοπουλος
Μπαρας Αχιλλέας   – Πυργετός Κουτσαγιας Μπαιρακταρης  – Ζησης
Μετεωρα   – Δροσερό 3-0
Ρεπό : Καστράκι
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Μεγαρχης Ανταλλάξιμα  – Μεγάρχη Μαργιωλης Πρεβεντας   – Πλατσκοβιτς

ΚΥΡΙΑΚΗ     17 – 12 – 2017  

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Προπαιδικό  ΩΡΑ  11:00
Πύλης Πορταικός   – Απόστολοι Μπαλας Ι
Μπαλκούρας Δημητρα  α  – Μετεωρα  α Μαργιωλης
Κηπακιου Πύργος    – ΑΟΤ Γκογκινουδης
Λιλής Φήκη      – Βαλτινό Κατσογιαννος
Ρεπό : Πηγη  α
Προπαιδικο ΩΡΑ  11:00
Ακαδημιας 1 9:45 Ακαδημια  1  – Μεγαλ/ρι Μουστακας
Μπαλκούρας 9:45 Δημητρα     – Πετρωτό Μαργιωλης
Σαραγιων Πηγη  β   – Αγ Μονη Μουστακας
Καλαμπακας Μετεωρα β – Ακ Αμπελακιων Αποστολου
Κηπακίου (ΑΕΤ) 9:30 ΑΟΤ  β  – Πυργετος Γκογκινουδης
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Αρδανιου Αρδάνι     – Λόγγος 2012 Ζησης Μανασης Μ  – Θανασουλας
Ριζαριου Ριζαριο     – Πετρωτό Κοντινος Καλογριας    – Κυραντζουλης
Ριζώματος Παραληθαίοι   – Ζάρκο Μανασης Λεωνιδας Κ   – Μπαλας Χ
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακή   – Ταξιάρχες Πετσας Νταλουκας    – Μπαιρακταρης
Κεραμιδιου Κεραμίδι    – Ακαδημια  1 Κουτσαγιας Αλεξοπουλος   – Μαρκοπουλος
Καρυων Καρυες    – Τζουρτζια Δουλοπουλος Κουρεντας    – Τουλουμης
Κρήνης Κρήνη   – Ακ Αμπελακιων Βουτσελας Καπερωνης Ν  – Πρεβεντας
Γλύνος  – Ασπροκλησια 3-0
Ρεπό  : Πύργος
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Λυγαριάς Λυγαρια    – Αγιοφυλλο Ζησης Αλεξόπουλος   – Γκογκινουδης
Φιλύρας Φιλύρα     – Ροπωτό Κοντινος Μανασης Μ  – Καπερωνης Ν
Πιαλείας Πιαλεία    – Δενδροχωρι Βουτσελας Κωτουλας    – Καλογριας
Λεπτοκαρυας Τυμφαίος  – Ελευθ/ρι Μανασης Μπαλας Χ   – Αποστολου
Κεφαλ/κου Κεφαλ/κος   – Φωτεινό Ανδριοπουλος Κατσογιαννος   – Τουλουμης
Παλαιομ/ρου Παλαιομ/ρο  – Πρίνος Λεωνιδας Σ Σταφυλας   – Παπαγεωργοπουλος
Βυτουμα Βυτουμας   – Θεόπετρα Πετσας Λεωνιδας Κ  – Κυραντζουλης
Σαρακίνας Χρυσομηλια  – Ασπροβαλτος Κουτσαγιας Κουρεντας   – Νταλουκας
Κεφαλ/σο  – Φωτάδα 3-0
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Μεγαρχης Διαλεκτό  – Γόμφοι Μαργιωλης Μακρης    – Ροτσας
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  15:00
Μεγαλ/ριου Πατουλια   – Κηπάκι Μουστακας Πρεβεντας   – Θανασουλας

Συντάκτης

Άρθρα : 14936
web: www.sportrikala.gr - E-mail: sportrikala@sportrikala.gr

© Sportrikala.gr | Κατασκευή ιστοσελίδας Plushost.gr

Scroll to top