Βρίσκεστε εδώ: Sportrikala.gr » ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Το πρόγραμμα του Meteora Football Cup

Το πρόγραμμα του Meteora Football Cup

mpala23_610x400

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Θα διεξαχθεί τις επόμενες μέρες στην Καλαμπάκα

ΕΦΗΒΙΚΟ
1ος ΟΜΙΛΟΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΗΦΙΣΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΟΣΦΠ ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΜΕΤΕΩΡΑ
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ 2 ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΣΚΟΡ
16-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 11 Χ 11 15.45 ΕΦ – 2ος-1η ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ ΜΕΤΕΟΡΑ
16-Ιουν ΘΕΟΠΕΤΡΑ 17.00 ΕΦ – 1ος-1η ΚΗΦΙΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
16-Ιουν ΔΙΑΒΑ 19.30 ΕΦ – 2ος-1η ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟ
16-Ιουν ΘΕΟΠΕΤΡΑ 19.30 ΕΦ – 1ος-1η ΟΣΦΠ ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ 2
ΣΚΟΡ
17-Ιουν ΔΙΑΒΑ 9.00 ΕΦ – 2ος-2η ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΜΕΤΕΟΡΑ
17-Ιουν ΘΕΟΠΕΤΡΑ 9.00 ΕΦ – 1ος-2η ΟΣΦΠ ΛΙΟΣΙΩΝ ΚΗΦΙΣΙΑ
17-Ιουν ΣΑΡΑΚΙΝΑ 10.15 ΕΦ – 2ος-2η ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟ
17-Ιουν ΘΕΟΠΕΤΡΑ 10.15 ΕΦ – 1ος-2η ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ 2 ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΣΚΟΡ
18-Ιουν ΔΙΑΒΑ 9.00 ΕΦ – 2ος-3η ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
18-Ιουν ΣΑΡΑΚΙΝΑ 9.00 ΕΦ – 1ος-3η ΟΣΦΠ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
18-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 11 Χ 11 11.30 ΕΦ – 2ος-3η ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΜΕΤΕΟΡΑ
18-Ιουν ΔΙΑΒΑ 11.30 ΕΦ – 1ος-3η ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ 2
ΣΚΟΡ
18-Ιουν ΘΕΟΠΕΤΡΑ 16.45 ΕΦ-FAIR PLAY 4ος 1ου ομιλου 4ος 2ου ομιλου
18-Ιουν ΔΙΑΒΑ 17.00 ΕΦ-ΕΥ ΑΓΩΝ. 3ος 1ου ομιλου 3ος 2ου ομιλου
19-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 11 Χ 11 08.45 ΕΦ-ΤΕΛΙΚΟΣ 1ος 1ου ομιλου 1ος 2ου ομιλου
19-Ιουν ΣΑΡΑΚΙΝΑ 08.45 ΕΦ-Μ.ΤΕΛΙΚΟΣ 2ος 1ου ομιλου 2ος 2ου ομιλου
 ΠΑΙΔΙΚΟ
1ος ΟΜΙΛΟΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΚ.COERVER ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΜΕΤΕΩΡΑ
ΣΚΟΡ
16-Ιουν ΘΕΟΠΕΤΡΑ 15.45 ΠΑΙΔ-2ος-1η ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΜΕΤΕΩΡΑ
16-Ιουν ΔΙΑΒΑ 18.15 ΠΑΙΔ-2ος-1η ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
16-Ιουν ΘΕΟΠΕΤΡΑ 18.15 ΠΑΙΔ-1ος-1η ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
16-Ιουν ΣΑΡΑΚΙΝΑ 19.30 ΠΑΙΔ-1ος-1η ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΚ.COERVER
ΣΚΟΡ
17-Ιουν ΔΙΑΒΑ 10.15 ΠΑΙΔ-1ος-2η ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
17-Ιουν ΔΙΑΒΑ 17.00 ΠΑΙΔ-2ος-2η ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΜΕΤΕΩΡΑ
17-Ιουν ΔΙΑΒΑ 18.15 ΠΑΙΔ-1ος-2η ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΚ.COERVER
17-Ιουν ΣΑΡΑΚΙΝΑ 9.00 ΠΑΙΔ-2ος-2η ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΣΚΟΡ
18-Ιουν ΘΕΟΠΕΤΡΑ 9.00 ΠΑΙΔ-1ος-3η ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟ
18-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 11 Χ 11 10.15 ΠΑΙΔ-2ος-3η ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΕΤΕΩΡΑ
18-Ιουν ΣΑΡΑΚΙΝΑ 10.15 ΠΑΙΔ-2ος-3η ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
18-Ιουν ΘΕΟΠΕΤΡΑ 10.15 ΠΑΙΔ-1ος-3η ΑΚ.COERVER ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΣΚΟΡ
18-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 11 Χ 11 19.30 ΠΑΙΔ-ΤΕΛΙΚΟΣ 1ος 1ου ομιλου 1ος 2ου ομιλου
18-Ιουν ΔΙΑΒΑ 19.30 ΠΑΙΔ-Μ.ΤΕΛΙΚΟΣ 2ος 1ου ομιλου 2ος 2ου ομιλου
19-Ιουν ΔΙΑΒΑ 08.45 ΠΑΙΔ-FAIR PLAY 4ος 1ου ομιλου 4ος 2ου ομιλου
19-Ιουν ΔΙΑΒΑ 10.00 ΠΑΙΔ-ΕΥ ΑΓΩΝ. 3ος 1ου ομιλου 3ος 2ου ομιλου
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ-Α
1ος ΟΜΙΛΟΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΚ.COERVER ΜΕΤΕΩΡΑ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΚΥΑΝΕΡΥΘΡΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΘΛΟΠΟΛΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΣΚΟΡ
16-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 11 Χ 11 17.00 ΠΑΜ-Α-2ος-1η ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΘΛΟΠΟΛΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
16-Ιουν ΔΙΑΒΑ 17.00 ΠΑΜ-Α-2ος-1η ΜΕΤΕΩΡΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
16-Ιουν ΣΑΡΑΚΙΝΑ 17.00 ΠΑΜ-Α-1ος-1η ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΚΥΑΝΕΡΥΘΡΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ
16-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 11 Χ 11 19.30 ΠΑΜ-Α-1ος-1η ΑΚ.COERVER ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΣΚΟΡ
17-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 11 Χ 11 10.15 ΠΑΜ-Α-2ος-2η ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΜΕΤΕΩΡΑ
17-Ιουν ΔΙΑΒΑ 11.30 ΠΑΜ-Α-1ος-2η ΑΚ.COERVER ΚΥΑΝΕΡΥΘΡΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ
17-Ιουν ΣΑΡΑΚΙΝΑ 11.30 ΠΑΜ-Α-2ος-2η ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΘΛΟΠΟΛΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
17-Ιουν ΘΕΟΠΕΤΡΑ 11.30 ΠΑΜ-Α-1ος-2η ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΣΚΟΡ
17-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 11 Χ 11 17.00 ΠΑΜ-Α-1ος-3η ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΚ.COERVER
17-Ιουν ΣΑΡΑΚΙΝΑ 17.00 ΠΑΜ-Α-2ος-3η ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
17-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 11 Χ 11 18.15 ΠΑΜ-Α-2ος-3η ΜΕΤΕΩΡΑ ΑΘΛΟΠΟΛΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
17-Ιουν ΣΑΡΑΚΙΝΑ 19.30 ΠΑΜ-Α-1ος-3η ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΥΑΝΕΡΥΘΡΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ
ΣΚΟΡ
18-Ιουν ΣΑΡΑΚΙΝΑ 18.00 ΠΑΜΠ-FAIR PLAY 4ος 1ου ομιλου 4ος 2ου ομιλου
18-Ιουν ΘΕΟΠΕΤΡΑ 18.00 ΠΑΜΠ-ΕΥ ΑΓΩΝ. 3ος 1ου ομιλου 3ος 2ου ομιλου
18-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 11 Χ 11 18.15 ΠΑΜΠ-ΤΕΛΙΚΟΣ 1ος 1ου ομιλου 1ος 2ου ομιλου
18-Ιουν ΔΙΑΒΑ 18.15 ΠΑΜΠ-Μ.ΤΕΛΙΚΟΣ 2ος 1ου ομιλου 2ος 2ου ομιλου
 ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ Β
ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΜΕΤΕΩΡΑ 2
ΚΥΑΝΕΡΥΘΡΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ 2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΣΚΟΡ
16-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 11 Χ 11 18.15 ΠΜ-Β-1η ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
16-Ιουν ΣΑΡΑΚΙΝΑ 18.15 ΠΜ-Β-1η ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ ΚΥΑΝΕΡΥΘΡΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ 2
ΣΚΟΡ
17-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 11 Χ 11 11.30 ΠΜ-Β-2η ΜΕΤΕΩΡΑ 2 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
17-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 11 Χ 11 9.00 ΠΜ-Β-2η ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2
ΣΚΟΡ
17-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 11 Χ 11 19.30 ΠΜ-Β-3η ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ ΜΕΤΕΩΡΑ 2
17-Ιουν ΣΑΡΑΚΙΝΑ 18.15 ΠΜ-Β-3η ΚΥΑΝΕΡΥΘΡΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ 2 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2
ΣΚΟΡ
18-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 11 Χ 11 9.00 ΠΜ-Β-4η ΜΕΤΕΩΡΑ 2 ΚΥΑΝΕΡΥΘΡΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ 2
18-Ιουν ΔΙΑΒΑ 10.15 ΠΜ-Β-4η ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΣΚΟΡ
18-Ιουν ΣΑΡΑΚΙΝΑ 16.45 ΠΜ-Β-5η ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΚΥΑΝΕΡΥΘΡΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ 2
18-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 11 Χ 11 17.00 ΠΜ-Β-5η ΜΕΤΕΩΡΑ 2 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2
ΣΚΟΡ
19-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 11 Χ 11 10.00 ΠΑΜ-Β-ΤΕΛΙΚΟΣ 1ος  ομιλου 2ος  ομιλου
19-Ιουν ΣΑΡΑΚΙΝΑ 10.00 ΠΑΜ-Β-Μ.ΤΕΛΙΚΟΣ 3ος  ομιλου 4ος  ομιλου
JUNIOR
1ος ΟΜΙΛΟΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΚ.COERVER ΑΚ.COERVER  2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΘΛΟΠΟΛΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ ΜΕΤΕΩΡΑ
ΣΚΟΡ
16-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  1 17.00 JUNIOR-2oς-1η ΑΚ.COERVER  2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
16-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  2 17.00 JUNIOR-2oς-1η ΑΘΛΟΠΟΛΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΜΕΤΕΩΡΑ
16-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  1 18.15 JUNIOR-1oς-1η ΑΚ.COERVER ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2
16-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  1 19.30 JUNIOR-1oς-1η ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΣΚΟΡ
17-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  1 9.00 JUNIOR-1oς-1η ΑΚ.COERVER ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
17-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  2 9.00 JUNIOR-2oς-1η ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΕΤΕΩΡΑ
17-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  1 10.15 JUNIOR-2oς-1η ΑΚ.COERVER  2 ΑΘΛΟΠΟΛΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
17-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  1 11.30 JUNIOR-1oς-1η ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΣΚΟΡ
17-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  1 17.00 JUNIOR-2oς-1η ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΘΛΟΠΟΛΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
17-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  2 17.00 JUNIOR-1oς-1η ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
17-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  1 18.15 JUNIOR-1oς-1η ΑΚ.COERVER ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
17-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  1 19.30 JUNIOR-2oς-1η ΑΚ.COERVER  2 ΜΕΤΕΩΡΑ
ΣΚΟΡ
18-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  1 17.00 JUNIOR-FAIR PLAY 4ος 1ου ομιλου 4ος 2ου ομιλου
18-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  2 17.00 JUNIOR-ΕΥ ΑΓΩΝ. 3ος 1ου ομιλου 3ος 2ου ομιλου
18-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  1 18.15 JUNIOR-Μ.ΤΕΛΙΚΟΣ 2ος 1ου ομιλου 2ος 2ου ομιλου
18-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  1 19.30 JUNIOR-ΤΕΛΙΚΟΣ 1ος 1ου ομιλου 1ος 2ου ομιλου
 PROJUNIOR
ΟΜΙΛΟΣ
ΜΕΤΕΩΡΑ
ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΔΕΣΚΑΤΗ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΘΛΟΠΟΛΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΣΚΟΡ
16-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  2 18.15 PROJUNIOR-1η ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΔΕΣΚΑΤΗ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
16-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  2 19.30 PROJUNIOR-1η ΜΕΤΕΩΡΑ ΑΘΛΟΠΟΛΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΣΚΟΡ
17-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  2 10.15 PROJUNIOR-2η ΜΕΤΕΩΡΑ ΔΕΣΚΑΤΗ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
17-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  2 11.30 PROJUNIOR-2η ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΘΛΟΠΟΛΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΣΚΟΡ
17-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  2 18.15 PROJUNIOR-3η ΔΕΣΚΑΤΗ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΑΘΛΟΠΟΛΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
17-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  2 19.30 PROJUNIOR-3η ΜΕΤΕΩΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΣΚΟΡ
18-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  2 18.15 PRO-Μ.ΤΕΛΙΚΟΣ 3ος ομιλου 4ος ομιλου
18-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  2 19.30 PRO-ΤΕΛΙΚΟΣ 1ος ομιλου 2ος ομιλου
200023

 

Συντάκτης

Άρθρα : 16762
web: www.sportrikala.gr - E-mail: sportrikala@sportrikala.gr

© Sportrikala.gr | Κατασκευή ιστοσελίδας Plushost.gr

Scroll to top