Eτυπωσίασε ο Τέντογλου στο Διασυλλογικό των Τρικάλων
Στον ίδιο όμιλο ξεχώρισε ένας ακόμη έφηβος αθλητής, ο Νίκος Νεράντζης (ΓΣ Κερκυραικός). Ο αθλητής του Βασίλη Μεγαλοοικονόμου ξεπέρασε τα 5,20 μ. κι έδωσε συνέχεια στις καλές εμφανίσεις του χειμώνα.
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
ΑΝΔΡΩΝ
200Μ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΑΜ ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ ( 6 ΣΕΙΡΕΣ)
Α’ ΣΕΙΡΑ
1 ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1998 307365 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 21.63 Π
2 ΖΗΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1998 353251 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 21.82 Π
3 ΠΑΠΑΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2001 333084 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 22.37 Π
4 ΝΤΟΥΜΑΣ ΗΛΙΑΣ 1994 302894 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 22.41 Π
5 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1992 239489 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 22.43 Π
6 ΣΕΡΜΠΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1997 317382 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 22.82 Π
7 ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 331368 ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 22.86 Π
8 ΤΡΑΙΑΝΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 1993 336280 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 25.75
άνεμος +0,5
Β’ ΣΕΙΡΑ
1 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 327741 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 21.93 Π
2 ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1996 314782 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 22.03 Π
3 ΚΑΙΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1999 354816 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 22.14 Π
4 ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2000 332768 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 22.52 Π
5 ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 354078 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 22.59 Π
6 ΔΙΒΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1996 331536 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 22.92
7 ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1995 341186 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 23.15
8 ΚΑΓΙΑΝΤΖΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1998 350263 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑNΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 26.94
άνεμος +1,1
Γ’ ΣΕΙΡΑ
1 ΠΑΠΑΔΟΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1995 303481 ΑΠΣ Κ ΠΕΡΣΕΑΣ 22.57 Π
2 ΜΠΡΑΧΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ -ΑΝΤΩΝΗΣ 1996 334206 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 23.26
3 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1999 337398 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 23.40
4 ΣΙΜΟΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1997 340241 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 23.56
5 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1995 319545 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 23.60
6 ΜΠΑΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 331235 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 23.74
7 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 2000 339068 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 23.94
8 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 2001 342018 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 24.06
άνεμος +0,8
Δ’ ΣΕΙΡΑ
1 ΜΙΧΑΛΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1999 340624 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 23.23 Π
2 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1994 362832 ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 23.69
3 ΖΑΚΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1998 305709 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 23.98
4 ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΗΛΙΑΣ 2000 366958 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 24.06
5 ΟΥΖΕΙΡ ΛΑΤΙΛΝΤ 1997 344656 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 24.08
6 ΤΣΑΓΓΑΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2000 345149 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 24.24
7 ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 2000 325025 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 24.26
8 ΛΑΓΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2000 356376 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 24.97
άνεμος +0,3
Ε’ ΣΕΙΡΑ
1 ΧΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 335604 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 23.37 Π
2 ΖΑΚΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2000 324090 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 23.49
3 ΜΑΓΓΟΣ ΝΙΚΗΣΤΡΑΤΟΣ 2001 358609 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 23.61
4 ΧΟΝΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1999 347213 ΣΟΑ ΦΩΚΙANΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 24.14
5 ΝΤΑΓΙΑ ΘΩΜΑ 1996 344656 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 24.16
6 ΛΙΑΠΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 333251 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 25.56
7 ΜΕΤΣΟ ΛΑΜΠΡΟΣ 2001 358606 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 26.33
8 ΑΓΡΙΟΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000 350421 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 26.81
άνεμος +1,1
ΣΤ’ ΣΕΙΡΑ
1 ΜΠΕΤΣΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2000 347129 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 24.07 Π
2 ΣΠΑΝΙΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 1999 359374 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 24.14
3 ΙΤΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 328298 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 24.27
4 ΠΙΣΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 366134 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 24.28
5 ΜΠΖΑΚΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 1998 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 24.65
6 ΜΑΚΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2000 364967 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 25.91
άνεμος +0,4
200Μ ΤΕΛΙΚΟΣ (2 τελικές σειρές)
1 ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1998 307365 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 21.86 13
2 ΖΗΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1998 353251 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 21.87 11
3 ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1996 314782 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 22.08 10
4 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 327741 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 22.09 9
5 ΚΑΙΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1999 354816 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 22.10 8
6 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1992 239489 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 22.32 7
7 ΠΑΠΑΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2001 333084 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 22.35 6
8 ΝΤΟΥΜΑΣ ΗΛΙΑΣ 1994 302894 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 22.49 5
9 ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 354078 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 22.74 4
10 ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 331368 ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 22.85 3
11 ΣΕΡΜΠΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1997 317382 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 22.89 2
12 ΠΑΠΑΔΟΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1995 303481 ΑΠΣ Κ ΠΕΡΣΕΑΣ 22.89 1
13 ΜΙΧΑΛΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1999 340624 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 23.55 1
14 ΧΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 335604 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 24.09 1
15 ΜΠΕΤΣΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2000 347129 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 25.19 Ε.Ο
16 ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2000 332768 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΕΓΚ
άνεμος Α΄σειράς +1,3
ανεμος Β΄σειράς +0,0
800Μ(2 τελικές σειρές)
1 ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΕΥΤΥΧΗΣ 1995 298664 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1.50.81 13
2 ΜΟΥΤΣΟ ΕΝΤΙΣΟΝ 1992 279223 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1.52.09 11
3 ΛΑΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1995 316470 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1.52.81 10
4 ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1987 240637 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1.54.95 9
5 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΚΩΝ/ΝΟΣ 1990 337784 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1.58.17 7
6 ΝΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1991 287319 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2.00.35 6
7 ΒΛΑΧΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 2001 332378 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2.00.48 5
8 ΚΑΤΣΙΩΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2001 339459 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2.00.50 4
9 ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 2000 319984 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2.02.29 3
10 ΚΟΛΙΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ 2001 331230 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2.02.94 2
11 ΧΕΙΜΑΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2001 321835 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 2.03.38 1
12 ΧΕΛΙΔΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2000 320805 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2.07.76 Ε.Ο
13 ΡΑΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2000 330240 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2.07.84 Ε.Ο
14 ΚΑΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2000 366242 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 2.13.19 Ε.Ο
15 ΚΑΤΑΠΟΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001 360939 ΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΑΚΑΔΑΣ 2.16.48 Ε.Ο
16 ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1999 362823 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2.18.55 Ε.Ο
17 ΧΑΥΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2000 352422 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ Ε
5000Μ (τελικός)
1 ΓΚΙΝΗ ΕΝΕΑ 1996 319180 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 16.30.79 2
2 ΦΛΟΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1994 297586 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 16.31.21 1
3 ΧΑΜΟΣΦΑΚΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1999 365553 ΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 17.06.36 Ε.Ο
4 ΤΣΩΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1992 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 18.21.59 Ε.Ο
5 ΛΕΠΕΝΙΩΤΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 2000 359457 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 19.47.27 Ε.Ο
6 ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2000 341935 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 21.09.85 Ε.Ο
7 ΤΣΙΡΝΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1999 351516 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 22.15.44 Ε.Ο
400Μ ΕΜΠ(τελικός)
1 ΝΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1994 292582 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 52.76 13
2 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2000 320917 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 56.28 11
3 ΔΟΥΜΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1999 331370 ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 57.41 10
4 ΤΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 344701 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 58.84 9
5 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΜΗΝΑΣ 1995 301620 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 1.01.71 2
6 ΣΑΡΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1996 316121 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1.02.26 1
10.000Μ ΒΑΔΗΝ (τελικός)
1 ΤΣΑΜΟΥΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1996 315942 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 45.53.42 13
ΜΗΚΟΣ (τελικός)
1 ΤΕΝΤΟΓΛΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1998 338787 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 7.97 13
2 ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1992 27004 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 7.56 11
3 ΜΑΝΤΖΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝ 1999 323502 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 7.22 10
4 ΜΟΝΟΠΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1998 306062 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 7.02 9
5 ΠΗΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1984 216307 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 7.00 8
6 ΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1997 327495 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 6.95 7
7 ΣΑΡΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1998 317118 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 6.42 3
8 ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2000 332376 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 6.23 2
9 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1998 307733 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 6.15 1
10 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΤΑΙΚΟΣ 1990 269896 ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 6.06 Ε.Ο
11 ΠΛΑΤΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 333643 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 6.04 Ε.Ο
12 ΝΑΡΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 2001 338871 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 5.96 Ε.Ο
13 ΤΣΙΑΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1990 265236 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 5.89 Ε.Ο
14 ΜΗΤΡΟΜΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2001 334488 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 5.70 Ε.Ο
15 ΠΟΥΛΗΜΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1997 366442 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 5.69 Ε.Ο
16 ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 361686 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 5.59 Ε.Ο
17 ΑΒΔΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001 363778 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 5.41 Ε.0
18 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ 1997 361380 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 5.28 Ε.Ο
19 ΠΑΠΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1978 197679 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α
20 ΠΑΠΑΛΕΞΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2000 365193 ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Α
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ (τελικός)
1 ΝΕΡΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1998 306061 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 5.20 13
2 ΤΖΗΛΙΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1984 209572 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 4.80 11
3 ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 346858 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 4.30 10
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ (τελικός)
1 ΠΑΛΑΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1988 328929 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 58.98 13
2 ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1992 285659 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 57.90 11
3 ΝΤΑΛΛΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1982 220900 ΑΠΣ Κ ΠΕΡΣΕΑΣ 51.64 2
4 ΤΣΙΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 312464 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 51.56 1
5 ΝΑΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2000 333673 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 43.04 Ε.Ο
6 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΑΣ 1976 285578 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 41.30 Ε.Ο
7 ΑΡΜΕΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2000 333674 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 37.80 Ε.Ο
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ (τελικός)
1 ΜΕΝΓΚΛΕΜΠΕΗ ΙΒΑΝ 1995 314056 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΟΖΕΥΣ 67.52 13
2 ΣΙΜΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 1989 255144 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΟΖΕΥΣ 48.88 11
3 ΜΟΥΣΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1982 255144 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΟΖΕΥΣ 30.92 Ε.Ο
4Χ400Μ(2 τελικές σειρές)
1 ΝΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1994 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3.17.27 26
ΛΑΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1995 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΕΥΤΥΧΗΣ 1995 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΝΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1991 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
2 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ -ΚΩΝ 1990 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3.25.42 22
ΜΠΕΤΣΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2000 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΒΛΑΧΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 2001 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 1999 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
3 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1992 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 3.25.62 20
ΚΑΤΣΕΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 2000 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
ΛΙΟΝΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2000 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
ΝΤΑΓΙΑ ΘΩΜΑ 1996 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
4 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2000 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 3.25.95 18
ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1996 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ
ΧΑΥΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2000 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΜΗΝΑΣ 1995 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ
5 ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1987 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3.26.95 16
ΜΟΥΤΣΟ ΕΝΤΙΣΟΝ 1992 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΦΛΟΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1994 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΑΙΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1999 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
6 ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 3.33.83 14
ΔΟΥΜΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1999 ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
ΔΑΥΚΑΣ ΜΗΝΑΣ 2001 ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
ΤΣΟΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
7 ΧΕΙΜΑΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2001 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ Γ Σ 3.34.34 12
ΤΖΙΒΑΝΙΔΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 2001 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ Γ Σ
ΚΑΨΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ Γ Σ
ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2001 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ Γ Σ
8 ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 2000 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 3.42.41 Ε.0
ΛΕΠΕΝΙΩΤΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 2000 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964
ΚΑΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2000 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964
9 ΠΑΠΑΓΚΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2001 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3.46.02 Ε.Ο
ΛΩΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2001 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΠΟΛΟΝΕΖΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ 2001 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΑΚΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1991 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
200Μ (3 προκρ. Σειρές)
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΑΜ ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
Α’ ΣΕΙΡΑ
1 ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 1999 350570 ΓΣ Β Η ΝΙΚΗ 25.65 Π
2 ΚΑΜΠΕΡΗ ΑΝΝΑ 2000 328465 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 25.90 Π
3 ΝΤΑΣΙΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 2001 332747 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 26.19 Π
4 ΖΑΚΚΑ ΧΑΡΑ 1997 299195 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 27.05 Π
5 ΤΖΩΡΤΖΗ ΝΤΕ ΠΑΘ ΙΣΑΒΕΛΛΑ 2001 352478 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 27.18
6 ΜΑΝΤΕΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 2000 354921 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 27.68
7 ΜΠΟΥΖΟΥΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2000 326116 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 29.74
ανεμος +0,5
Β’ ΣΕΙΡΑ
1 ΜΠΕΖΑ ΣΑΒΒΙΝΑ 1992 293489 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 26.91 Π
2 ΣΑΡΔΕΛΗ ΜΑΡΙΑ 2000 334217 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 27.13 Π
3 ΝΟΥΣΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 2000 326890 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 27.17 Π
4 ΚΑΥΚΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1994 283525 ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 27.41
5 ΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 2001 335887 ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 28.01
6 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1996 332747 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 28.22
7 ΣΑΜΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2001 336812 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 28.35
8 ΚΑΨΑΛΗ ΚΩΝ/ΝΑ 1999 366940 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 30.51
ανεμος +2,0
Γ’ ΣΕΙΡΑ
1 ΝΤΟΥΜΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 2001 347700 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 27.98 Π
2 ΤΣΙΟΥΜΑΡΑ ΑΝΝΑ 2000 332492 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 28.08
3 ΛΑΒΑΤΣΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1998 319143 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 28.20
4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2001 338017 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 28.83
5 ΠΑΠΠΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 2001 325575 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 29.27
6 ΚΑΨΟΥΡΑ ΕΙΡΗΝΗ 2001 335598 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 29.52
7 ΖΙΩΓΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2000 320263 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 29.70
8 ΤΖΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 1998 336617 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 30.55
ανεμος +0,8
200Μ (τελικός)
1 ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 1999 350570 ΓΣ Β Η ΝΙΚΗ 25.68 13
2 ΚΑΜΠΕΡΗ ΑΝΝΑ 2000 328465 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 26.10 11
3 ΝΤΑΣΙΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 2001 332747 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 26.35 10
4 ΖΑΚΚΑ ΧΑΡΑ 1997 299195 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 26.81 4
5 ΜΠΕΖΑ ΣΑΒΒΙΝΑ 1992 293489 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 27.26 3
6 ΝΟΥΣΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 2000 326890 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 27.53 2
7 ΣΑΡΔΕΛΗ ΜΑΡΙΑ 2000 334217 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 27.87 1
8 ΝΤΟΥΜΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 2001 347700 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 28.60 Ε.Ο
άνεμος – 1,6
800Μ (τελικός)
1 ΦΙΛΑΝΔΡΑ ΕΛΕΝΗ 1984 212216 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2.14.94 13
2 ΜΑΡΙΝΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1996 320863 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2.15.62 11
3 ΚΑΠΕΤΑΝΗ ΜΑΡΙΑ -ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2000 350031 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2.19.42 10
4 ΜΟΚΚΑ ΑΡΤΕΜΙΣ 2001 330915 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2.22.67 9
5 ΚΟΙΛΑΝΙΤΗ ΓΡΕΙΔΕΡΙΚΗ 2001 338776 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2.26.01 3
6 ΤΖΟΒΑΡΑ ΕΥΤΥΧΙΑ 1998 311285 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 2.27.15 2
7 ΜΙΧΑΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2000 320271 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 2.28.97 1
5000Μ( τελικός)
1 ΚΟΙΝΗ ΑΘΗΝΑ 1992 278679 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 17.40.32 13
2 ΦΛΩΡΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 1999 320253 ΓΣ Β Η ΝΙΚΗ 18.42.70 11
3 ΚΑΖΟΥΡΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1999 331921 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 19.44.58 10
4 ΧΑΣΚΗ ΕΡΜΙΟΝΗ 1995 286138 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 22.02.64 Ε.Ο
5 ΤΣΙΝΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1986 368297 ΠΑΣ ΦΙΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 22.07.32 Ε.Ο
6 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ 1997 314793 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 22.40.77 Ε.Ο
400Μ ΕΜΠ ( 2 τελικές σειρές)
1 ΜΥΛΩΝΑ ΜΥΡΙΝΑ 1998 324132 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1.05.39 13
2 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑ 1997 308798 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1.07.32 11
3 ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 1998 327091 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1.08.12 10
4 ΜΠΙΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 2000 336665 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 1.08.26 9
5 ΝΤΟΥΚΑ ΑΝΤΟΡΙΝΑ 1998 333672 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 1.09.23 8
6 ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΛΛΗ -ΜΑΡΙΑ 1998 327306 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1.09.69 3
7 ΜΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1999 319157 ΦΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1.11.71 2
8 ΤΡΑΙΚΑΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2001 360670 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1.12.45 1
9 ΚΟΛΕ ΔΕΝΙΣΑ 1989 270476 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1.12.73 Ε.Ο
10 ΜΠΑΜΠΑΛΙΚΗ ΣΟΦΙΑ 2001 359916 ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 1.18.81 Ε.Ο
11 ΖΑΜΠΟΥΡΑ ΚΩΝ/ΝΑ 2001 354073 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1.19.56 Ε.Ο
10.000Μ ΒΑΔΗΝ (τελικός)
ΤΖΑΦΑΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 2000 343128 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1.04.52.33 Ε.Ο
ΤΡΙΠΛΟΥΝ (τελικός)
1 ΚΟΤΡΟΥΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ 1991 274503 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 12.45 13
2 ΤΥΡΙΝΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1996 289761 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 11.96 11
3 ΑΘΑΝΑΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1999 324315 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 11.68 10
4 ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΑ 2000 332641 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 11.48 9
5 ΖΟΡΜΑΠΛΑ ΑΛΙΚΗ 2001 331232 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11.33 8
6 ΛΕΟΝΤΙΔΟΥ ΞΕΝΗ 2001 348668 ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 11.17 4
7 ΝΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2001 326369 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 11.11 3
8 ΣΑΚΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 334374 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 10.80 2
9 ΠΑΥΛΟΥ ΖΩΗ 1997 321918 ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 10.45 1
10 ΓΡΙΖΑΝΙΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2000 319591 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 10.25 Ε.Ο
11 ΣΤΑΝΙΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 2001 351757 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 10.01 Ε.Ο
12 ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 2001 324271 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 9.90 Ε.Ο
13 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2000 328014 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 9.82 Ε.Ο
14 ΚΟΚΚΑΛΑ ΜΑΡΙΑ 2001 325330 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 9.75 Ε.Ο
ΥΨΟΣ(τελικός)
1 ΔΟΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2001 332569 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ 2015 1.76 13
2 ΠΑΔΙΩΤΗ ΑΛΙΚΗ 2000 325701 ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1.70 11
3 ΚΑΛΑΘΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 1995 292570 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1.70 10
4 ΤΖΙΚΑΝΟΥΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 1992 281205 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 1.66 9
5 ΑΘΑΝΑΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1999 324315 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 1.58 8
6 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ 1993 286112 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1.54 1
7 ΠΑΥΛΟΥ ΖΩΗ 1997 321918 ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1.45 Ε.Ο
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ (τελικός)
1 ΜΠΕΤΣΙΜΕΑ ΠΑΥΛΙΝΑ-ΣΤΥΛ 2001 335293 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 36.48 13
2 ΔΗΜΑΡΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 1996 313981 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 36.25 11
3 ΖΑΒΛΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1991 268874 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 33.83 2
4 ΔΕΛΗΖΗΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2000 333146 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 32.93 1
5 ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1994 290227 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 29.45 Ε.Ο
6 ΜΠΑΡΔΗ ΕΛΕΝΗ-ΣΠ 2000 339416 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 28.55 Ε.Ο
7 ΦΑΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2000 332489 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 28.29 Ε.Ο
8 ΑΓΓΕΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 1997 360271 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 25.63 Ε.Ο
9 ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2000 366383 ΓΕ ΦΑΡΣΑΛΩΝ Η ΦΘΙΑ Α
10 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 1994 353378 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ Α
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (τελικός)
1 ΖΑΒΛΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1991 268874 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 12.25 13
2 ΓΕΛΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ 1999 337492 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 10.55 6
3 ΤΣΑΝΑΚΑ ΕΛΕΝΗ 1993 289292 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 10.54 5
4 ΦΑΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2000 332489 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 10.53 4
5 ΤΖΑΝΑΒΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΕΥΛΑΜΠΙΑ 1995 301263 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 10.45 3
6 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 1994 353378 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 10.02 2
7 ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1993 290227 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 9.95 1
8 ΜΠΑΡΔΗ ΕΛΕΝΗ-ΣΠ 2000 339416 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 9.48 Ε.Ο
9 ΚΟΚΚΑΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1997 297357 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 8.66 Ε.Ο
10 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1997 312356 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 8.62 Ε.Ο
11 ΚΑΥΚΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1994 283525 ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ 8.62 Ε.Ο
4Χ400Μ (τελικός)
1 ΦΙΛΑΝΔΡΑ ΕΛΕΝΗ 1984 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4.02.37 26
ΜΑΡΙΝΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1996 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΑΠΕΤΑΝΗ ΜΑΡΙΑ -ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2000 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΟΙΝΗ ΑΘΗΝΑ 1992 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
2 ΜΥΛΩΝΑ ΜΥΡΙΝΑ 1998 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4.03.25 22
ΜΑΚΡΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2001 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΑΝΤΕΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 2000 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΟΛΕ ΔΕΝΙΣΑ 1989 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
3 ΠΑΤΣΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2000 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ 4.10.44 20
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1996 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ
ΖΙΑΡΡΑ ΜΑΡΙΑ 2001 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ
ΜΙΧΑΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2000 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ
4 ΜΟΚΚΑ ΑΡΤΕΜΙΣ 2001 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4.10.57 18
ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑ 1997 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 1998 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΣΑΜΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2001 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
5 ΤΡΑΙΚΑΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2001 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4.15.46 16
ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΛΛΗ -ΜΑΡΙΑ 1998 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΑΡΔΕΛΗ ΜΑΡΙΑ 2000 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΝΑ 2000 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΝΔΡΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΥΝΟΛΟ
1 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 75 84 159
2 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 75 58 133
3 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 53 40 93
4 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 49 36 85
5 ΠΕΛΑΣΓΟΣ 47 31 78
6 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ 66 66
7 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14 35 49
8 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 3 41 44
9 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 27 11 38
ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 20 9 29
ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 29 29
12 ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ 27 27
13 ΓΣ Β Η ΝΙΚΗ 24 24
14 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 8 9 17
ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 8 9 17
16 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔ 13 3 16
17 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015 13 13
18 ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11 11
19 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3 3 6
20 ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 5 5
21 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 4 4
22 ΑΠΣ Κ ΠΕΡΣΕΑΣ 3 3
ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 3 3
24 ΦΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 2 2
ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΘΕΤΩΝ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ
ΕΞΑΘΛΟ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄
3ου ΟΜΙΛΟΥ ΔΑΚ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 13 ΜΑΙΟΥ 2017
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝ ΑΜ ΣΕΓΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΒΑΘΜΟΙ ΒΑΘΜΟΛ
ΣΥΛΛΟΓΩΝ
1 ΦΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 358916 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 3.845 13
2 ΠΛΑΤΩΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2002 350873 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3.629 11
3 ΛΕΟΝΤΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2003 357692 ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 3.536 10
4 ΜΠΕΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 350252 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 3.533 9
5 ΜΑΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 333983 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ 2015 3.409 2
6 ΔΟΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 355888 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 3.150 1
7 ΤΖΙΟΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2003 358033 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2.838 Ε.Ο
8 ΜΑΚΡΙΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2003 357998 Γ.Σ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2.786 Ε.Ο
9 ΡΙΖΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2002 358028 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 2.685 Ε.Ο
100m ΕΜΠ
A’ ΣΕΙΡΑ
1 ΜΠΕΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 350252 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 14.44 923
2 ΦΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 358916 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 14.94 857
3 ΠΛΑΤΩΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2002 350873 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 15.51 784
4 ΛΕΟΝΤΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2003 357692 ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 15.68 763
ανεμος +1,1
Β΄ΣΕΙΡΑ
1 ΜΑΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 333983 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ 2015 16.57 658
2 ΜΑΚΡΙΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2003 357998 Γ.Σ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 17.43 563
3 ΔΟΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 355888 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 17.49 556
4 ΡΙΖΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2002 358028 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 18.22 482
5 ΤΖΙΟΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2003 358033 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 19.04 404
άνεμος +1,8
ΜΗΚΟΣ
1 ΛΕΟΝΤΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2003 357692 ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 5.56 653
2 ΦΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 358916 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 5.39 612
3 ΔΟΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 355888 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 5.37 607
4 ΜΑΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 333983 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ 2015 5.33 598
5 ΡΙΖΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2002 358028 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 5.11 546
6 ΜΑΚΡΙΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2003 357998 Γ.Σ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 5.10 544
7 ΜΠΕΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 350252 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 4.94 507
8 ΤΖΙΟΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2003 358033 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 4.91 500
9 ΠΛΑΤΩΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2002 350873 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4.80 476
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
1 ΦΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 358916 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 12.34 654
2 ΜΠΕΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 350252 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 11.10 576
3 ΠΛΑΤΩΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2002 350873 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10.30 526
4 ΔΟΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 355888 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 10.24 522
5 ΜΑΚΡΙΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2003 357998 Γ.Σ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 10.11 514
6 ΛΕΟΝΤΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2003 357692 ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 10.02 508
7 ΡΙΖΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2002 358028 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 9.75 491
8 ΜΑΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 333983 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ 2015 9.26 461
9 ΤΖΙΟΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2003 358033 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 8.89 438
ΥΨΟΣ
ΦΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 358916 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 1.57 635
ΜΑΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 333983 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ 2015 1.52 590
ΠΛΑΤΩΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2002 350873 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1.52 590
ΡΙΖΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2002 358028 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1.47 545
ΛΕΟΝΤΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2003 357692 ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1.47 545
ΜΠΕΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 350252 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 1.47 545
ΔΟΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 355888 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 1.47 545
ΤΖΙΟΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2003 358033 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1.42 501
ΜΑΚΡΙΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2003 357998 Γ.Σ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1.42 501
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
1 ΠΛΑΤΩΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2002 350873 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 35.58 551
2 ΜΑΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 333983 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ 2015 34.72 535
3 ΛΕΟΝΤΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2003 357692 ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 28.28 415
4 ΦΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 358916 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 27.00 391
5 ΜΑΚΡΙΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2003 357998 Γ.Σ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 26.66 385
6 ΡΙΖΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2002 358028 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 25.20 358
7 ΔΟΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 355888 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 23.54 328
8 ΜΠΕΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 350252 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 20.28 268
9 ΤΖΙΟΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2003 358033 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 20.26 268
1000 m
1 ΤΖΙΟΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2003 358033 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3.05.39 727
2 ΜΠΕΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 350252 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 3.06.73 714
3 ΠΛΑΤΩΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2002 350873 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3.07.94 702
4 ΦΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 358916 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 3.08.54 696
5 ΛΕΟΝΤΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2003 357692 ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 3.13.02 652
6 ΔΟΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 355888 Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 3.19.48 592
7 ΜΑΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 333983 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ 2015 3.22.22 567
8 ΜΑΚΡΙΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2003 357998 Γ.Σ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 3.59.55 279
9 ΡΙΖΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2002 358028 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 4.02.12 263
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΥΛΛΟΓΩΝ
1 ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 13
2 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11
3 ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 10
ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 10
5 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015 2