Στο χιόνι η νίκη των μικρών στο The Ranch

aotrikala k15Με χιονόπτωση  η νίκη στο The Ranch

Χιόνιζε στο Σοφικό Κορινθίας και στο αθλητικό κέντρο The Ranch την ώρα του αγώνα της ομάδας παίδων (2002-2003) του Α.Ο. Τρίκαλα με την Ακαδημία του Ντάνιελ Μπατίστα.Οι μικροί παρ΄όλα αυτά δεν πτοήθηκαν και επικράτησαν με σκορ 5-1.
Η σύνθεση: Βασιλάκος, Τεντολούρης, Ντόβας, Τσάτσιος, Καλογράνας, Λιάκος, Ζαϊμι, Αλεξανδρόπουλος, Κοτοπούλης, Τσιαμανής,Κοντογεώργος,Αημάτης,Τζιώρτζιος,Σάββας.

Επίσης, η ομάδα Κ16 , μετά από ένα συναρπαστικό παιγνίδι, ηττήθηκε στο τελευταίο λεπτό από την αντίστοιχη της Κορίνθου με σκορ 2-1.Οι του ΑΟΤ προηγήθηκαν στο 85′,και δέχθηκαν δύο γκολ στα τελευταία λεπτά.
Η σύνθεση:Αγγέλης,Σταμάτης,Σαμαράς,Κακούσιος,Σαπουνάς, Βασιλάκος,Κοντογώγος,Γκούμας,Μπούκας,Τζάρντο,Σαργιώτης,