Βρίσκεστε εδώ: Sportrikala.gr » ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » ΝΕΑ ΕΠΣΤ » Πρόγραμμα και Διαιτησίες Ερασιτεχνικου

Πρόγραμμα και Διαιτησίες Ερασιτεχνικου

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα και τις διαιτησίες

ΣΑΒΒΑΤΟ    15 – 10 – 2016

 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ 11:00
Μπαλκούρας Δημητρα   α – Πορταικός Ρατζας Παπαγ/λος – Καπερωνης Ν
Κηπακίου Πύργος     – Φαρκαδόνα Μπαλας Χ Ροτσας   – Κατσογιαννος
Ρογγίων Ακ. Αμπελακιων – Ελευθ/ρι Ζιουτος Τασιοπουλος – Μαρκοπουλος
Σαραγιων Σαραγια   – Μετεωρα Ζησης Πρεβεντας   – Γκογκινουδης
Αποστόλων Αγ Απόστολοι – Δημητρα β Αλεξοπουλος Μουστακας – Καλογριας
Ρεπό : ΑΟΤ
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ 16:00
Γριζάνου Γριζανο   – Φαρκαδόνα Μισσας Κωτουλας   – Παπαγ/λος
Πυργετού Πυργετός   – Μεγαλ/ρι Λεωνιδας Μανασης Μ – Μπαλας Χ
Ταξιαρχών Οικουμενιος – Νεοχωρι Κοντινος Λεωνιδας Κ – Αλεξοπουλος
Καλαμπακας Κρ Βρύση   – Μετεωρα Γρατσανης Νταλουκας – Τζανης
Δενδροχωριου Δενδροχωρι – Πορταικός Πετσας Τατσινας   – Ροτσας
Καστρακίου Καστράκι   – Αγ Μονη Παντος Βουτσελας – Μαρκος
Σαραγιων Σαραγια   – ΑΕΤ Κουτσαγιας Μουστακας – Τσακνης
Φήκης Φήκη     – Δημητρα Δουλοπουλος Σταφυλας – Ζησης
Πρόδρομος – Καρυες 0-3

 

Κυριακή   16 – 10 – 2016

 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Προπαιδικό ΩΡΑ 11:00
Αγ Μονης Αγ Μονη   – Πύργος Καπερωνης Ν
Μπαλκούρας Δημητρα α – Ακαδημια 1 Μαρκοπουλος
Πυργετού Πυργετός   – ΑΟΤ Κατσογιαννος
Λογγακίου ΑΟΤ 2011 – Μετεωρα α Ρατζας
Δενδροχωριου Καλλιδενδρη   – Μετεωρα β Ζιουτος
Αγ Αποστόλων Απόστολοι   – Νεοχωρι Κυρατζουλης
Σαραγιων Σαραγια   – Δημητρα β Γκογκινουδης
Ρεπό : Ακ. Αμπελακιων
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Ζάρκου Ζάρκο     – Παραληθαίοι Βουτσελας Τσακνης – Παφης
Ραξας Τζουρτζια   – Αγ Κυριακή Ανδριοπουλος Αλεξοπουλος – Καλογριας
Αρδανίου Αρδάνι   – Καλύβια Κοντινος Μανασης Μ – Παπαγ/λος
Κρήνης Κρήνη   – Ριζαριο Χιωτης Μακρης   – Πλατσκοβιτς
Ρογγίων Ακ Αμπελακιων -Καλαμακι Μαρκος Μπαιρακταρης – Ροτσας
Μπάρας Αχιλλέας – Λόγγος 2012 Πετσας Νταλουκας – Τατσινας
Πετρωτού Πετρωτό   – Αστερας Ζησης Μουστακας – Τασιοπουλος
Γλύνους Γλύνος   – Ταξιάρχες Κουτσαγιας Τζανης   – Κωτουλας
Ρεπό : Πύργος
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 16:00
Λεπτοκαρυας Τυμφαίος   – Λυγαρια Πετσας Νταλουκας – Μακρης
Θεόπετρας Θεόπετρα   – Πιαλεία Παφης Μπαιρακταρης – Καλογριας
Μουριάς Δροσερό   – Φιλύρα Κοντινος Τζανης – Παπαγ/λος
Ασπροβαλτου Ασπροβαλτος – Αγιοφυλλο Ζησης Ροτσας   – Πρεβεντας
Παλαιομ/ρου Παλαιομ/ρο – Ροπωτό Χιωτης Αλεξοπουλος – Τσακνης
Περιστερας Χρυσομηλια – Κεφαλ/κος Βουτσελας Μουστακας – Κυραντζουλης
Κεφαλ/σου Κεφαλ/σο – Πηγη Κουτσαγιας Κωτουλας – Μανασης Μ
Πρίνους Πρίνος   – Γόμφοι Μαρκος Τασιοπουλος -Γκογκινουδης

Συντάκτης

Άρθρα : 14500
web: www.sportrikala.gr - E-mail: sportrikala@sportrikala.gr

© Sportrikala.gr | Κατασκευή ιστοσελίδας Plushost.gr

Scroll to top