Βρίσκεστε εδώ: Sportrikala.gr » ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » ΝΕΑ ΕΠΣΤ » To πρόγραμμα και οι διαιτησίες του Σαββατοκύριακου

To πρόγραμμα και οι διαιτησίες του Σαββατοκύριακου

sentra_new1_610x400

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Δράση σε όλα τα μέτωπα.

ΣΑΒΒΑΤΟ    08 – 10 – 2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Παιδικό   ΩΡΑ  11:00
Πύλης Πορταικός   - Πύργος Κυραντζουλης Τασιοπουλος  - Ζιουτος
Φαρκαδόνας Φαρκαδόνα -Ακ Αμπελακιων Μουστακας Μαρκοπουλος  - Γκογκινουδης
Φλαμουλίου ΑΟΤ    - Σαραγια Αλεξοπουλος Πλατσκοβιτς   - Κατσογιαννος
Ελευθ/ριου Ελευθ/ρι  - Δήμητρα Ζησης Αποστολου  -  Πρεβεντας
Καλαμπακας Μετεωρα  - Απόστολοι Ρατζας Θανασουλας  - Καπερωνης Ν
  Ρεπό : Δημητρα α    
       
  Α Ερασιτεχνική   ΩΡΑ  16:00
Γριζάνου Γριζάνο    - Πυργετός Πετσας Μπαλας Χ   - Τσακνης
Καρυων Καρυες    - Οικουμενιος Χιωτης Μακρης    - Ζησης
Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι  - Κρ Βρύση Κοντινος Κωτουλας  - Σταφυλας
Νεοχωριου Νεοχώρι   - Δενδροχωρι Μισσας Μουστακας  - Μαρκος
Καλαμπακας Μετεωρα  - Καστράκι Δουλοπουλος Μανασης Μ  - Αλεξοπουλος
Πυλης Πορταικός  - Σαραγια Παντος Παπαγ/λος   - Κυραντζουλης
Αγ Μονης Αγ Μονη   - Φήκη Κουτσαγιας Νταλουκας  - Τζανης
Κηπακίου ΑΕΤ   - Δημητρα Λεωνιδας Ανδριοπουλος  - Βουτσελας
  Φαρκαδόνα  - Πρόδρομος 3-0  
       

Κυριακή    09 – 10 – 2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
  Προπαιδικό   ΩΡΑ  11:00
Κηπακίου Πύργος    - Δημητρα α Ζιουτος  
Εγκ Ακαδημιας Ακαδημια 1  - Πυργετός Καπερωνης  
Ρογγιων Ακ Αμπελακιων  - ΑΟΤ 2011 Αποστολου  
Φλαμουλιου ΑΟΤ   - Καλλιδενδρη Πλατσκοβιτς  
Καλαμπακας Μετεωρα  α – Απόστολοι Κατσογιαννος  
Καλαμπακας Μετεωρα β  - Σαραγια Μουστακας  
Μπαλκουρας Δημητρα  β  - Νεοχωρι Ρατζας  
  Ρεπό: Αγ Μονη    
       
  Α1 Ερασιτεχνική 2ος  Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Λυγαριας Λυγαρια   - Θεόπετρα Μαρκος Μπαιρακταρης   - Μακρης
Λεπτοκαρυας Τυμφαίος  - Δροσερό Κουτσαγιας Αλεξοπουλος  - Καλογριας
Πιαλείας Πιαλεία   - Ασπροβαλτος Χιωτης Κωτουλας   - Σταφυλας
Φιλύρας Φιλύρα   - Παλαιομ/ρο Μισσας Πετσας   - Ζησης
Αγιοφυλλου Αγιοφυλλο  - Χρυσομηλια Λεωνιδας Μπαλας Χ  - Τασιοπουλος
Κεφαλ/κου Κεφαλ/κος   - Κεφαλ/σο Δουλοπουλος Νταλουκας  - Τζανης
Λογγακιου Ασπροκλησια  - Πρίνος Κοντινος Παπαγ/λος  - Παφης
Πηγης Πηγη    - Γόμφοι Βουτσελας Ροτσας  - Θανασουλας
  Ροπωτο   - Γοργογυρι 3-0  
       
  Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  16:00
Ριζώματος Παραληθαίοι  - Τζουρτζια Ανδριοπουλος Ροτσας   - Ρατζας
Ζαρκου Ζαρκο    - Αρδάνι Παντος Μπαιρακταρης  - Αλεξοπουλος
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακή  - Κρήνη Κοντινος Βουτσελας   - Μουστακας
Καλυβίων Καλύβια  - Ακ Αμπελακιων Ζησης Τσακνης   - Πρεβεντας
Ριζαριου Ριζαριο   - Αχιλλέας Κουτσαγιας Κωτουλας   - Σταφυλας
Λόγγου Λογγος  - Πετρωτο Χιωτης Τζανης   - Καλογριας
Κηπακιου Πύργος   - Γλύνος Λεωνιδας Νταλουκας  - Μπαλας Χ
Παλαιοπυργου Αστερας  - Ταξιάρχες Παφης Κυραντζουλης – Γκογκινουδης
  Ρεπό : Καλαμάκι    

 

 

Συντάκτης

Άρθρα : 14469
web: www.sportrikala.gr - E-mail: sportrikala@sportrikala.gr

© Sportrikala.gr | Κατασκευή ιστοσελίδας Plushost.gr

Scroll to top