Βρίσκεστε εδώ: Sportrikala.gr » ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » ΝΕΑ ΕΠΣΤ » Πρόγραμμα και Διαιτησίες Ερασιτεχνικού

Πρόγραμμα και Διαιτησίες Ερασιτεχνικού

Δείτε αναλυτικά τη δράση του Σαββατοκύριακου στο ερασιτεχνικό

ΣΑΒΒΑΤΟ    08 – 10 – 2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Παιδικό ΩΡΑ 11:00
Πύλης Πορταικός   – Πύργος Κυραντζουλης Τασιοπουλος – Ζιουτος
Φαρκαδόνας Φαρκαδόνα -Ακ Αμπελακιων Μουστακας Μαρκοπουλος – Γκογκινουδης
Φλαμουλίου ΑΟΤ   – Σαραγια Αλεξοπουλος Πλατσκοβιτς   – Κατσογιαννος
Ελευθ/ριου Ελευθ/ρι – Δήμητρα Ζησης Αποστολου – Πρεβεντας
Καλαμπακας Μετεωρα – Απόστολοι Ρατζας Θανασουλας – Καπερωνης Ν
Ρεπό : Δημητρα α
Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ 16:00
Γριζάνου Γριζάνο   – Πυργετός Πετσας Μπαλας Χ   – Τσακνης
Καρυων Καρυες   – Οικουμενιος Χιωτης Μακρης   – Ζησης
Μεγαλ/ριου Μεγαλ/ρι – Κρ Βρύση Κοντινος Κωτουλας – Σταφυλας
Νεοχωριου Νεοχώρι   – Δενδροχωρι Μισσας Μουστακας – Μαρκος
Καλαμπακας Μετεωρα – Καστράκι Δουλοπουλος Μανασης Μ – Αλεξοπουλος
Πυλης Πορταικός – Σαραγια Παντος Παπαγ/λος   – Κυραντζουλης
Αγ Μονης Αγ Μονη   – Φήκη Κουτσαγιας Νταλουκας – Τζανης
Κηπακίου ΑΕΤ   – Δημητρα Λεωνιδας Ανδριοπουλος – Βουτσελας
Φαρκαδόνα – Πρόδρομος 3-0

Κυριακή   09 – 10 – 2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
Προπαιδικό ΩΡΑ 11:00
Κηπακίου Πύργος   – Δημητρα α Ζιουτος
Εγκ Ακαδημιας Ακαδημια 1 – Πυργετός Καπερωνης
Ρογγιων Ακ Αμπελακιων – ΑΟΤ 2011 Αποστολου
Φλαμουλιου ΑΟΤ   – Καλλιδενδρη Πλατσκοβιτς
Καλαμπακας Μετεωρα α – Απόστολοι Κατσογιαννος
Καλαμπακας Μετεωρα β – Σαραγια Μουστακας
Μπαλκουρας Δημητρα β – Νεοχωρι Ρατζας
Ρεπό: Αγ Μονη
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Λυγαριας Λυγαρια   – Θεόπετρα Μαρκος Μπαιρακταρης   – Μακρης
Λεπτοκαρυας Τυμφαίος – Δροσερό Κουτσαγιας Αλεξοπουλος – Καλογριας
Πιαλείας Πιαλεία   – Ασπροβαλτος Χιωτης Κωτουλας   – Σταφυλας
Φιλύρας Φιλύρα   – Παλαιομ/ρο Μισσας Πετσας   – Ζησης
Αγιοφυλλου Αγιοφυλλο – Χρυσομηλια Λεωνιδας Μπαλας Χ – Τασιοπουλος
Κεφαλ/κου Κεφαλ/κος   – Κεφαλ/σο Δουλοπουλος Νταλουκας – Τζανης
Λογγακιου Ασπροκλησια – Πρίνος Κοντινος Παπαγ/λος – Παφης
Πηγης Πηγη   – Γόμφοι Βουτσελας Ροτσας – Θανασουλας
Ροπωτο   – Γοργογυρι 3-0
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 16:00
Ριζώματος Παραληθαίοι – Τζουρτζια Ανδριοπουλος Ροτσας  – Ρατζας
Ζαρκου Ζαρκο   – Αρδάνι Παντος Μπαιρακταρης – Αλεξοπουλος
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακή – Κρήνη Κοντινος Βουτσελας   – Μουστακας
Καλυβίων Καλύβια – Ακ Αμπελακιων Ζησης Τσακνης   – Πρεβεντας
Ριζαριου Ριζαριο   – Αχιλλέας Κουτσαγιας Κωτουλας   – Σταφυλας
Λόγγου Λογγος – Πετρωτο Χιωτης Τζανης   – Καλογριας
Κηπακιου Πύργος   – Γλύνος Λεωνιδας Νταλουκας – Μπαλας Χ
Παλαιοπυργου Αστερας – Ταξιάρχες Παφης Κυραντζουλης – Γκογκινουδης
Ρεπό : Καλαμάκι

Συντάκτης

Άρθρα : 14520
web: www.sportrikala.gr - E-mail: sportrikala@sportrikala.gr

© Sportrikala.gr | Κατασκευή ιστοσελίδας Plushost.gr

Scroll to top