Βρίσκεστε εδώ: Sportrikala.gr » ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ » Με ΠΑΟΚ, ΑΕΛ στο κύπελλο ο ΑΟΤ

Με ΠΑΟΚ, ΑΕΛ στο κύπελλο ο ΑΟΤ

0553e91351b05c95d93d75c9d617e4e2_123901

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Δυνατά παιχνίδια για τον ΑΟΤ στο κύπελλο.

Η ομάδα των Τρικάλων κληρώθηκε στον πρώτο όμιλο με ΠΑΟΚ, ΑΕΛ και Πανελευσινιακό ή Ζάκυνθο

Τα Τρίκαλα την 1η αγωνιστική (25-27/10) θα παίξουν εκτός με τον Πανελευισνιακό ή την Ζάκυνθο, 29-30/11 θποδέχονται τον ΠΑΟΚ και 13-15/12 υποδέχονται την Λάρισα.

Σε κάθε όμιλο οι ομάδες θα αναμετρηθούν μια φορά. Οι ομάδες της Σούπερ Λίγκας θα έχουν έναν μόνο αγώνα εντός έδρας σε αντίθεση με εκείνες της Football League που θα αγωνιστούν δύο φορές μπροστά στους οπαδούς τους.

Οι αναμετρήσεις για την πρώτη αγωνιστική θα διεξαχθούν από τις 25 Οκτωβρίου έως και τις 27 του ίδιου μήνα, ενώ αυτές της δεύτερης αγωνιστικής θα γίνουν στις 29 και 30 Νοεμβρίου.

Αναλυτικά οι όμιλοι και το πρόγραμμα των αγώνων:

1oς Όμιλος
ΠΑΟΚ
ΑΕΛ
ΑΟ Τρίκαλα
Ελευσίνα ή Ζάκυνθος

1η αγωνιστική (25-27/10)
ΠΑΟΚ – ΑΕΛ
Πανελευσιακός ή Ζάκυνθος – Τρίκαλα

2η αγωνιστική (29-30/11 και 01/12)
Τρίκαλα – ΠΑΟΚ
ΑΕΛ – Πανελευσιακός ή Ζάκυνθος

3η αγωνιστική (13-15/12)
Τρίκαλα – ΑΕΛ
Πανελευσιακός ή Ζάκυνθος – ΠΑΟΚ

2ος Όμιλος
Ολυμπιακός
Πλατανιάς
ΑΟ Χανιά
Σπάρτη

1η αγωνιστική (25-27/10)
Ολυμπιακός – Πλατανιάς
Σπάρτη – ΑΟ Χανιά

2η αγωνιστική (29-30/11 και 01/12)
ΑΟ Χανιά – Ολυμπιακός
Πλατανιάς – Σπάρτη

3η αγωνιστική (13-15/12)
ΑΟ Χανιά – Πλατανιάς
Σπάρτη – Ολυμπιακός

3ος Όμιλος
Παναθηναϊκός
Ηρακλής
ΟΦΗ
Απόλλων Σμύρνης

1η αγωνιστική (25-27/10)
Παναθηναϊκός – Ηρακλής
Απόλλων Σμύρνης – ΟΦΗ

2η αγωνιστική (29-30/11 και 01/12)
ΟΦΗ – Παναθηναϊκός
Ηρακλής – Απόλλων Σμύρνης

3η αγωνιστική (13-15/12)
ΟΦΗ – Ηρακλής
Απόλλων Σμύρνης – Παναθηναϊκός

4ος Όμιλος
ΠΑΣ Γιάννινα
Ξάνθη
Αγροτικός Αστ.
Καλλονή

1η αγωνιστική (25-27/10)
ΠΑΣ Γιάννινα – Ξάνθη
Καλλονή – Αγροτικός Αστέρας

2η αγωνιστική (29-30/11 και 01/12)
Αγροτικός Αστέρας – ΠΑΣ Γιάννινα
Ξάνθη – Καλλονή

3η αγωνιστική (13-15/12)
Αγροτικός Αστέρας – Ξάνθη
Καλλονή – ΠΑΣ Γιάννινα

5ος Όμιλος
Αστ. Τρίπολης
Βέροια
Άρης
Αιγινιακός

1η αγωνιστική (25-27/10)
Αστέρας Τρίπολης – Βέροια
Αιγινιακός – Άρης

2η αγωνιστική (29-30/11 και 01/12)
Άρης – Αστέρας Τρίπολης
Βέροια – Αιγινιακός

3η αγωνιστική (13-15/12)
Άρης – Βέροια
Αιγινιακός – Αστέρας Τρίπολης

6ος Όμιλος
ΑΕΚ
Κέρκυρα
Αν. Καρδίτσας
Λαμία

1η αγωνιστική (25-27/10)
ΑΕΚ – Κέρκυρα
Λαμία – Αναγέννηση Καρδίτσας

2η αγωνιστική (29-30/11 και 01/12)
Αναγέννηση Καρδίτσας – ΑΕΚ
Κέρκυρα – Λαμία

3η αγωνιστική (13-15/12)
Αναγέννηση Καρδίτσας – Κέρκυρα
Λαμία – ΑΕΚ

7ος Όμιλος
Ατρόμητος
Παναιτωλικός
Καλλιθέα
Πανθρακικός

1η αγωνιστική (25-27/10)
Ατρόμητος – Παναιτωλικός
Πανθρακικός – Καλλιθέα

2η αγωνιστική (29-30/11 και 01/12)
Καλλιθέα – Ατρόμητος
Παναιτωλικός – Πανθρακικός

3η αγωνιστική (13-15/12)
Καλλιθέα – Παναιτωλικός
Πανθρακικός – Ατρόμητος

8ος Όμιλος
Πανιώνιος
Λεβαδειακός
Κισσαμικός
Πανσερραϊκός

1η αγωνιστική (25-27/10)
Πανιώνιος – Λεβαδειακός
Πανσερραϊκός – Κισσαμικός

2η αγωνιστική (29-30/11 και 01/12)
Κισσαμικός – Πανιώνιος
Λεβαδειακός – Πανσερραϊκός

3η αγωνιστική (13-15/12)
Κισσαμικός – Λεβαδειακός
Πανσερραϊκός – Πανιώνιος

Συντάκτης

Άρθρα : 14536
web: www.sportrikala.gr - E-mail: sportrikala@sportrikala.gr

© Sportrikala.gr | Κατασκευή ιστοσελίδας Plushost.gr

Scroll to top