“Καθάρισε” στην παράταση η Κρύα Βρύση

Πέρασε στην επόμενη φάση του Κυπέλλου η Κρύα Βρύση

Πέρασε στην επόμενη φάση του Κυπέλλου η Κρύα Βρύση νικώντας στην παράταση 3-0 τα Σαράγια ποου έπαιξαν πάντως νε 10 πάικτες στην έξτρα διαδικασία

Στο πρώτο ημίχρονο η Κρύα Βρύση είχε δύο δοκάρια, πρώτα στο 19’ σε προσπάθεια του Αβραμόπουλου ύστερα από σέντρα του Χ. Ζαρακότα και με τον Πολυζόπουλο στο 44’ με απευθείας εκτέλεση φάουλ.
Η ομάδα του Βασίλη Γκούμπλια πίεσε περισσότερο στο δεύτερο ημίχρονο χωρίς όμως να καταφέρει να σκοράρει.
Τα Σαράγια στάθηκαν αρκετά καλά και μάλιστα είχαν μία καλή στιγμή με τον Μπαλάφα ο οποίος απέναντι από τον Αγγέλη, σούταρε άουτ.
Έτσι ο αγώνας τελείωσε 0-0 και οδηγήθηκε στην παράταση. Να σημειώσουμε ότι τα Σαράγια έμειναν με 10 παίκτες λόγω αποβολής στο 88’.
Στην παράταση ο Νουνός μόλις στο 92’ πέτυχε το 1-0 και ίδιος παίκτης σημείωσε άλλα δύο τέρματα στην συνέχεια στο 98’ και στο 116’ πετυχαίνοντας χατ-τρικ και δίνοντας την νίκη-πρόκριση στην ομάδα του.  πηγή tameteora