Βρίσκεστε εδώ: Sportrikala.gr » ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » Γ ΕΘΝΙΚΗ » Διαιτησίες Γ Εθνικής και Ελευθεροχωρίου

Διαιτησίες Γ Εθνικής και Ελευθεροχωρίου

Σήμερα ανακοινώθηκαν  οι διαιτητές της 2ης αγωνιστικής

 

Σήμερα ανακοινώθηκαν  οι διαιτητές της 2ης αγωνιστικής για τον 2ο όμιλο της Γ΄Εθνικής (16:30). Το εκτός έδρας ματς του Ελευθεροχωρίου  με τον Αστέρα Πετριτή θα διευθύνει ο Καραλιόλιος του συνδέσμου Γρεβενών με βοηθούς τους Στεφούλη και Φαλτάκα

1ος ΟΜΙΛΟΣ – 18/9, 16:30

ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ

Πολυχρόνης, Βρούζος-Μηνούδης (Πιερίας)

ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ

Δημητριάδης (Χαλκιδικής), Παπαδόπουλος-Τσιότσιος (Μακεδονίας)

ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΟ ΚΑΒΑΛΑ

Σέζος (Κιλκίς), Χριστακόγλου-Γούτας (Χαλκιδικής)

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΝΑΟΥΣΑ

Κιγιτζή, Τζιώτζιος-Γκιόση (Θράκης)

ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ

Τσαπάρας, Σάββας-Κρυωνάς (Σερρών)

ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ – ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Τζήλος, Παπαδημητρίου-Αναστασίου (Λάρισας)

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ

Ζούγρας, Τζιαμπάσης-Τζιουβάρας (Κοζάνης)

2ος ΟΜΙΛΟΣ – 18/9, 16:30

ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ

Κατσικογιάννης, Διαμάντης-Αντωνίου (Ηπείρου)

ΠΥΔΝΑ ΚΙΤΡΟΥΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΑ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ

Θεοδωρόπουλος, Δημόπουλος (Φλώρινας)-Ιωαννίδης (Κοζάνης)

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ

Μανασής, Τζανής-Σταφυλάς (Τρικάλων)

ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ

Τόμπρος, Βλάσσης (Κέρκυρας)-Λιόντος (Ηπείρου)

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣ – ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ

Βρέσκας, Παπαδάκης (Ημαθίας)-Δεμερτζής (Πέλλας)

ΑΕ ΙΣΤΙΑΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

Μανούρας, Λεωνίδας (Τρικάλων)-Γκολές (Πειραιά)

ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ – ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ

Διώτης (Ευρυτανίας), Αντωνόπουλος-Καλαμπόκης (Αιτωλοακαρνανίας)

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ – ΜΑΥΡΟΙ ΑΕΤΟΙ ΕΛΕΥΘΕΡ.

Καραλιόλιος, Στεφούλης-Φαλτάκας (Γρεβενών)

3ος ΟΜΙΛΟΣ – 18/9, 16:30

ΘΗΒΑ – ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ

Μανιώτης, Τσαλίκογλου (Ανατολικής Αττικής)-Καλογερόπουλος (Χίου)

ΑΟ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ

Ντουμιτρέσκου, Χαλβατζάκος-Αλεξόπουλος (Πειραιά)

ΑΧΑΪΚΗ – ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ

Γιαννόπουλος, Καρβούνης-Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας)

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Ανούσος, Σταματάκος-Μπουτσαλής (Λακωνίας)

ΑΙΟΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ

Ιωαννίδης, Γιαννίκος-Καρακελλές (Πειραιά)

ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

Ντάουλας, Μπατζιόπουλος-Τσαλίκης (Αθηνών)

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ

Κουντουριώτης, Φαρμάκης-Βαλκάνος (Δυτικής Αττικής)

4ος ΟΜΙΛΟΣ – 18/9, 16:30

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ

Ξηρογιάννης, Φίλος-Δελής (Βοιωτίας)

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

Κουκουλάς (Λέσβου), Βασιλάκης-Νιδριώτης (Αθηνών)

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΡΟΔΟΣ

Γκάμαρης (Αθηνών), Κομκοτός-Βυζιργιαννάκης (Ρεθύμνου)

ΙΑΛΥΣΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ (19/9, 16:30)

Μανούχος (Αργολίδας), Τριαντάφυλλος (Κορινθίας)-Λυκομήτρος (Αργολίδας)

ΚΗΦΙΣΙΑ – ΠΟ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ

Φώτης, Αργύρης-Τσιφλάκος (Εύβοιας)

ΙΩΝΙΚΟΣ – ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ

Γκοβέσης, Κύριος-Σανός (Αρκαδίας)

ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ (15:00)

Κακριδής, Σεφέρης-Παπανικολάου (Κορινθίας)

Συντάκτης

Άρθρα : 14575
web: www.sportrikala.gr - E-mail: sportrikala@sportrikala.gr

© Sportrikala.gr | Κατασκευή ιστοσελίδας Plushost.gr

Scroll to top