Βρίσκεστε εδώ: Sportrikala.gr » ΜΠΑΣΚΕΤ » BASKET LEAGUE » Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος 2016-2017

Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος 2016-2017

Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος για την σεζόν 2016-2017

Αναλυτικά το πρόγραμμα του πρωταθλήματος για την σεζόν 2016-2017

1η (8/10) Αγωνιστική 14η (21/1)

Λαύριο-Κύμη

Απόλλων Πάτρας-ΑΕΚ

Άρης-Τρίκαλα

Κολοσσός Ρόδου-Ρέθυμνο

Ομάδα Α-ΠΑΟΚ

Παναθηναϊκός-Προμηθέας Πάτρας

Κόροιβος Αμαλιάδας-Ολυμπιακός

2η (15/10) Αγωνιστική 15η (28/1)

ΑΕΚ-Λαύριο

Τρίκαλα-Απόλλων Πάτρας

Ρέθυμνο-Άρης

ΠΑΟΚ-Κολοσσός Ρόδου

Προμηθέας Πάτρας-Ομάδα Α

Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός

Κύμη-Κόροιβος Αμαλιάδας

3η (22/10) Αγωνιστική 16η (4/2)

Λαύριο-Τρίκαλα

Απόλλων Πάτρας-Ρέθυμνο

Άρης-ΠΑΟΚ

Κολοσσός Ρόδου-Προμηθέας Πάτρας

Ομάδα Α-Ολυμπιακός

Παναθηναϊκός-Κόροιβος Αμαλιάδας

Κύμη-ΑΕΚ

4η (29/10) Αγωνιστική 17η (11/2)

Ρέθυμνο-Λαύριο

ΠΑΟΚ-Απόλλων Πάτρας

Προμηθέας Πάτρας-Άρης

Ολυμπιακός-Κολοσσός Ρόδου

Κόροιβος Αμαλιάδας-Ομάδα Α

Παναθηναϊκός-Κύμη

Τρίκαλα-ΑΕΚ

5η (5/11) Αγωνιστική 18η (15/2)

Λαύριο-ΠΑΟΚ

Απόλλων Πάτρας-Προμηθέας Πάτρας

Άρης-Ολυμπιακός

Κολοσσός Ρόδου-Κόροιβος Αμαλιάδας

Ομάδα Α-Παναθηναϊκός

Κύμη-Τρίκαλα

ΑΕΚ-Ρέθυμνο

6η (12/11) Αγωνιστική 19η (25/2)

Προμηθέας Πάτρας-Λαύριο

Ολυμπιακός-Απόλλων Πάτρας

Κόροιβος Αμαλιάδας-Άρης

Παναθηναϊκός-Κολοσσός Ρόδου

Ομάδα Α-Κύμη

ΠΑΟΚ-ΑΕΚ

Ρέθυμνο-Τρίκαλα

7η (19/11) Αγωνιστική 20η (4/3)

Λαύριο-Ολυμπιακός

Απόλλων Πάτρας-Κόροιβος Αμαλιάδας

Άρης-Παναθηναϊκός

Κολοσσός Ρόδου-Ομάδα Α

Κύμη-Ρέθυμνο

ΑΕΚ-Προμηθέας Πάτρας

Τρίκαλα-ΠΑΟΚ

8η (26/11) Αγωνιστική 21η (11/3)

Κόροιβος Αμαλιάδας-Λαύριο

Παναθηναϊκός-Απόλλων Πάτρας

Ομάδα Α-Άρης

Κολοσσός Ρόδου-Κύμη

Ολυμπιακός-ΑΕΚ

Προμηθέας Πάτρας-Τρίκαλα

ΠΑΟΚ-Ρέθυμνο

9η (3/12) Αγωνιστική 22η (18/3)

Λαύριο-Παναθηναϊκός

Απόλλων Πάτρας-Ομάδα Α

Άρης-Κολοσσός Ρόδου

Κύμη-ΠΑΟΚ

ΑΕΚ-Κόροιβος Αμαλιάδας

Τρίκαλα-Ολυμπιακός

Ρέθυμνο-Προμηθέας Πάτρας

10η (10/12) Αγωνιστική 23η (25/3)

Ομάδα Α-Λαύριο

Κολοσσός Ρόδου-Απόλλων Πάτρας

Άρης-Κύμη

Παναθηναϊκός-ΑΕΚ

Κόροιβος Αμαλιάδας-Τρίκαλα

Ολυμπιακός-Ρέθυμνο

Προμηθέας Πάτρας-ΠΑΟΚ

11η (17/12) Αγωνιστική 24η (1/4)

Λαύριο-Κολοσσός Ρόδου

Απόλλων Πάτρας-Άρης

Κύμη-Προμηθέας Πάτρας

ΑΕΚ-Ομάδα Α

Τρίκαλα-Παναθηναϊκός

Ρέθυμνο-Κόροιβος Αμαλιάδας

ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός

12η (26/12) Αγωνιστική 25η (8/4)

Άρης-Λαύριο

Απόλλων Πάτρας-Κύμη

Κολοσσός Ρόδου-ΑΕΚ

Ομάδα Α-Τρίκαλα

Παναθηναϊκός-Ρέθυμνο

Κόροιβος Αμαλιάδας-ΠΑΟΚ

Ολυμπιακός-Προμηθέας Πάτρας

13η (7/1) Αγωνιστική 26η (12/4)

Λαύριο-Απόλλων Πάτρας

Κύμη-Ολυμπιακός

ΑΕΚ-Άρης

Τρίκαλα-Κολοσσός Ρόδου

Ρέθυμνο-Ομάδα Α

ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός

Προμηθέας Πάτρας-Κόροιβος Αμαλιάδας

Συντάκτης

Άρθρα : 14528
web: www.sportrikala.gr - E-mail: sportrikala@sportrikala.gr

© Sportrikala.gr | Κατασκευή ιστοσελίδας Plushost.gr

Scroll to top