Βρίσκεστε εδώ: Sportrikala.gr » ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ » Ξεκίνημα απο Εύοσμο για τα Τρίκαλα! (To πρόγραμμα)

Ξεκίνημα απο Εύοσμο για τα Τρίκαλα! (To πρόγραμμα)

31f0421749c871a6cd1cf29c43ecb06a_121705

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Πρώτη αγωνιστική εκτός για τον ΑΟΤ.

Τα Τρίκαλα ξεκινούν την φετινή τους περιπέτεια απο τον Εύοσμο (25/09) και την 2η αγωνιστική υποδέχονται τον Πανσερραϊκό. Την 6η αγωνιστική παίζουν στου Χαριλάου με τον Άρη ενώ την 9η αγωνιστική υποδέχονται την Αναγέννηση Καρδίτσας στο δυτικοθεσσαλικό ντέρμπι.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

 

1η-18η αγωνιστική (25/9 – 29/1)

Απόλλων Σμύρνης – Καλλιθέα

Σπάρτη – Πανθρακικός

Παναιγιάλειος – Χανιά

Αναγέννηση Καρδίτσας – Άρης

Αγροτικός – Τρίκαλα

Αιγινιακός – Λαμία

Πανσερραϊκό – Πανελευσινιακός

Κισσαμικός – ΟΦΗ

Αχαρναϊκός – Καλλονή

 

 

2η-19η αγωνιστική (2/10 – 5/2)

Σπάρτη – Απόλλων Σμύρνης

Καλλιθέα – Παναιγιάλειος

Πανθρακικός – Αναγέννηση Καρδίτσας

Χανιά – Αγροτικός Αστέρας

Άρης – Αιγινιακός

Τρίκαλα – Πανσερραϊκός

Λαμία – Κισσαμικός

Πανελευσινιακός – Αχαρναϊκός

ΟΦΗ – Καλλονή

 

 

3η-20ή αγωνιστική (9/10 – 12/2)

Απόλλων Σμύρνης – Παναιγιάλειος

Αναγέννηση Καρδίτσας- Σπάρτη

Αγροτικός Αστέρας – Καλλιθέα

Αιγινιακός – Πανθρακικός

Πανσερραϊκός – Χανιά

Κισσαμικός – Άρης

Αχαρναϊκός – Τρίκαλα

Καλλονή – Λαμία

ΟΦΗ – Πανελευσινιακός

 

 

4η-21η αγωνιστική (16/10 – 19/2)

Αναγέννηση Καρδίτσας – Απόλλων Σμύρνης

Παναιγιάλειος – Αγροτικός Αστέρας

Σπάρτη – Αιγινιακός

Καλλιθέα – Πανσερραϊκός

Πανθρακικός – Κισσαμικός

Χανιά – Αχαρναϊκός

Άρης – Καλλονή

Τρίκαλα – ΟΦΗ

Λαμία – Πανσερραϊκός

 

 

5η-22η αγωνιστική (23/10 – 26/2)

Απόλλων Σμύρνης – Αγροτικός Αστέρας

Αιγινιακός – Αναγέννηση Καρδίτσας

Πανσερραϊκός – Παναιγιάλειος

Κισσαμικός – Σπάρτη

Αχαρναϊκός – Καλλιθέα

Καλλονή – Πανθρακικός

ΟΦΗ – Χανιά

Πανελευσινιακός – Άρης

Λαμία – Τρίκαλα

 

 

6η-23η αγωνιστική (30/10 – 5/3)

Αιγινιακός – Απόλλων Σμύρνης

Αγροτικός Αστέρας – Πανσερραϊκός

Αναγέννηση Καρδίτσας – Κισσαμικός

Παναιγιάλειος – Αχαρναϊκός

Σπάρτη – Καλλονή

Καλλιθέα – ΟΦΗ

Πανθρακικός – Πανελευσινιακός

Χανιά – Λαμία

Άρης -Τρίκαλα

 

 

7η-24η αγωνιστική (6/11 – 12/3)

Απόλλων Σμύρνης – Πανσερραϊκός

Κισσαμικός – Αιγινιακός

Αχαρναϊκός – Αγροτικός Αστέρας

Καλλονή – Αναγέννηση Καρδίτσας

ΟΦΗ – Παναιγιάλειος

Πανελευσινιακός – Σπάρτη

Λαμία – Καλλιθέα

Τρίκαλα – Πανθρακικός

Άρης – Χανιά

 

 

8η-25η αγωνιστική (13/11 – 19/3)

Κισσαμικός – Απόλλων Σμύρνης

Πανσερραϊκός – Αχαρναϊκός

Αιγινιακός – Καλλονή

Αγροτικός Αστέρας – ΟΦΗ

Αναγέννηση Καρδίτσας – Πανελευσινιακός

Παναιγιάλειος – Λαμία

Σπάρτη – Τρίκαλα

Καλλιθέα – Άρης

Πανθρακικός – Χανιά

 

 

9η-26η αγωνιστική (16/11 – 26/3)

Απόλλων Σμύρνης – Αχαρναϊκός

Καλλονή – Κισσαμικός

ΟΦΗ – Πανσερραϊκός

Πανελευσινιακός – Αιγινιακός

Λαμία – Αγροτικός Αστέρας

Τρίκαλα – Αναγέννηση Καρδίτσας

Άρης – Παναιγιάλειος

Χανιά – Σπάρτη

Πανθρακικός – Καλλιθέα

 

 

10η-27η αγωνιστική (20/11 – 2/4)

Καλλονή – Απόλλων Σμύρνης

Αχαρναϊκός – ΟΦΗ

Κισσαμικός – Πανελευσινιακός

Πανσερραϊκός – Λαμία

Αιγινιακός – Τρίκαλα

Αγροτικός Αστέρας – Άρης

Αναγέννηση Καρδίτσας – Χανιά

Παναιγιάλειος – Πανθρακικός

Καλλιθέα – Σπάρτη

 

 

11η-28η (27/11 – 9/4)

Απόλλων Σμύρνης – ΟΦΗ

Πανελευσινιακός – Καλλονή

Λαμία – Αχαρναϊκός

Τρίκαλα – Κισσαμικός

Άρης – Πανσερραϊκός

Χανιά – Αιγινιακός

Πανθρακικός – Αγροτικός Αστέρας

Καλλιθέα – Αναγέννηση Καρδίτσας

Σπάρτη – Παναιγιάλειος

 

 

12η-29η αγωνιστική (4/12 – 23/4)

Πανελευσινιακός – Απόλλων Σμύρνης

ΟΦΗ – Λαμία

Καλλονή – Τρίκαλα

Αχαρναϊκός – Άρης

Κισσαμικός – Χανιά

Πανσερραϊκός – Πανθρακικός

Αιγινιακός – Καλλιθέα

Αγροτικός Αστέρας – Σπάρτη

Παναιγιάλειος – Αναγέννηση Καρδίτσας

 

 

13η-30ή αγωνιστική (11/12 – 30-4)

Απόλλων Σμύρνης – Λαμία

Τρίκαλα – Πανελευσινιακός

Άρης – ΟΦΗ

Χανιά – Καλλονή

Πανθρακικός – Αχαρναϊκός

Καλλιθέα – Κισσαμικός

Σπάρτη – Πανσερραϊκός

Παναιγιάλειος – Αιγινιακός

Αναγέννηση Καρδίτσας – Αγροτικός Αστέρας

 

 

14η-31η αγωνιστική (18/12 – 7/5)

Τρίκαλα – Απόλλων Σμύρνης

Λαμία – Άρης

Πανελευσινιακός – Χανιά

ΟΦΗ – Πανθρακικός

Καλλονή – Καλλιθέα

Αχαρναϊκός – Σπάρτη

Κισσαμικός – Παναιγιάλειος

Πανσερραϊκός – Αναγέννηση Καρδίτσας

Αγροτικός Αστέρας- Αιγινιακός

 

 

15η-32η αγωνιστική (8/1 – 14/5)

Απόλλων Σμύρνης – Άρης

Χανιά – Τρίκαλα

Πανθρακικός – Λαμία

Καλλιθέα – Πανελευσινιακός

Σπάρτη – ΟΦΗ

Παναιγιάλειος – Καλλονή

Αναγέννηση Καρδίτσας – Αχαρναϊκός

Αγροτικός Αστέρας- Κισσαμικός

Αιγινιακός – Πανσερραϊκός

 

 

16η-33η αγωνιστική (15/1 – 21/5)

Χανιά – Απόλλων Σμύρνης

Άρης – Πανθρακικός

Τρίκαλα – Καλλιθέα

Λαμία – Σπάρτη

Πανελευσινιακός – Παναιγιάλειος

ΟΦΗ – Αναγέννηση Καρδίτσας

Καλλονή – Αγροτικός Αστέρας

Αχαρναϊκός – Αιγινιακός

Πανσερραϊκός – Κισσαμικός

 

 

17η-34η αγωνιστική 22/1 – 28/5)

Απόλλων Σμύρνης – Πανθρακικός

Καλλιθέα – Χανιά

Σπάρτη – Άρης

Παναιγιάλειος – Τρίκαλα

Αναγέννηση Καρδίτσας – Λαμία

Αγροτικός Αστέρας – Πανελευσινιακός

Αιγινιακός – ΟΦΗ

Πανσερραϊκός – Καλλονή

Κισσαμικός – Αχαρναϊκός

Συντάκτης

Άρθρα : 14538
web: www.sportrikala.gr - E-mail: sportrikala@sportrikala.gr

© Sportrikala.gr | Κατασκευή ιστοσελίδας Plushost.gr

Scroll to top