Πέφτει η αυλαία στην Α1 Κατηγορία αυτό το Σαββατοκύριακο. Δείτε το πρόγραμμα και διαιτησίες
ΣΑΒΒΑΤΟ 21 – 05 – 2016
Γήπεδο | Ομάδες | Διαιτητής | Βοηθοί |
JUNIOR | 2ος Ομιλος | ΩΡΑ 11:00 | |
Φλαμουλίου | ΑΟΤ β – Πυργετός | Γκογκινουδης | |
Α1 Ερασιτεχνική | 1ος Ομιλος | ΩΡΑ 17:00 | |
Πετρωτού | Πετρωτό – Πύργος | Πετσας | Πλατσκοβιτς – Κυραντζουλης |
Α1 Ερασιτεχνική | 2ος Ομιλος | ΩΡΑ 17:00 | |
Λυγαριάς | Λυγαριά – Οικουμενιος | Παντος | Τατσινας – Τασιοπουλος |
Φιλύρας | Φιλύρα – Πηγη | Μισσας | Κουρεντας – Πρεβεντας |
Μουριάς | Δροσερό – Αγ Μονη | Γρατσανης | Λεωνιδας Κ – Σταφυλας |
Πιαλείας | Πιαλεία – Πρίνος | Κοντινος | Μουστακας – Μαρκοπουλος |
Παλαιομ/ρου | Ροπωτό – Βυτουμα | Δουλοπουλος | Μπαλας – Ζιουτος |
Λεπτοκαρυας | Τυμφαίος – Κεφαλ/σο | Κουτσαγιας | Νταλουκας – Κωτουλας |
Βαλτινού | Ασπροβαλτος – Αγιοφυλλο | Βουτσελας | Γκογκινουδης – Αποστολου |
Γόμφων | Γόμφοι – Χρυσομηλια | Μαρκος | Κατσογιαννος – Καπερωνης Ν |
Ρεπο: Ασπροκλησια | |||
Β Ερασιτεχνική | 3ος Ομιλος | ΩΡΑ 17:00 | |
Παλαιοπύργου | Διαμάντι – Κεραμίδι | Αβρααμ | Καραγκουνης – Καρατζας |
Ρογγίων | Ακ. Αμπελακιων – Πηνειάδα | Χιωτης | Ζησης – Μπαιρακταρης |
ΚΥΡΙΑΚΗ | 22.05.2016 | ||
JUNIOR | 2ος Ομιλος | ΩΡΑ 11:00 | |
Πύργου | Πύργος – ΑΕΤ | Ζιουτος | |
Πύλης | Πορταικός – Δημητρα α | Μπαλας | |
Εγκ. Ακαδημιας | Καλύβια – Μετεωρα β | Κατσογιαννος | |
Φαρκαδόνας | Φαρκαδόνα – Πηγη | Πλατσκοβιτς | |
Α1 Ερασιτεχνική | 1ος Ομιλος | ΩΡΑ 17:00 | |
Κρήνης | Κρήνη – Αρδάνι | Χιωτης | Τασιοπουλος – Πρεβεντας |
Ράξας | Τζουρτζια – Μεγαλοχωρι | Κοντινος | Νταλουκας – Κουρεντας |
Καρυων | Καρυες – Αγ Κυριακή | Ζησης | Μπαλας Χ – Κυραντζουλης |
Ριζαριου | Ριζαριό – Ζάρκο | Μπαιρακταρης | Γκογκινουδης – Καπερωνης Γ |
Ταξιαρχών | Ταξιάρχες – Λόγγος 2012 | Βουτσελας | Αποστολου – Κατσογιαννος |
Παλαιοπυργου | Αστερας – Αχιλλέας | Μισσας | Κωτουλας – Αλεξοπουλος |
Καλυβίων | Καλύβια – Χρυσαυγη | Πετσας | Μαρκοπουλος – Ρατζας |
Ρεπό : Γλύνος | |||
Β Ερασιτεχνική | 1ος Ομιλος | ΩΡΑ 17:00 | |
Μεγάρχης | Αν. Μεγάρχης – Παλαιομ/ρο | Αβρααμ | Ποζογλου – Καπνισης |
Β Ερασιτεχνική | 2ος Ομιλος | ΩΡΑ 17:00 | |
Βασιλικής | Βασιλική – Κηπάκι | Παντος | Τατσινας – Μαρκος |
Θεόπετρας | Θεόπετρα – Κεφαλ/κος | Κουτσαγιας | Μανωλης – Καπερωνης Ν |
Φωτεινού | Φωτεινό – Διαλεχτό | Μουστακας | Διβανε – Σταματουκος |
Β Ερασιτεχνική | 3ος Ομιλος | ΩΡΑ 17:00 | |
Ρογγίων | Καλαμάκι – Πετρόπορος | Δουλοπουλος | Πασσης – Καραγκουνης |