Βρίσκεστε εδώ: Sportrikala.gr » ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » ΝΕΑ ΕΠΣΤ » Πέφτει η αυλαία στην Α1 Ερασιτεχνική Πρόγραμμα Διαιτησίες

Πέφτει η αυλαία στην Α1 Ερασιτεχνική Πρόγραμμα Διαιτησίες

Πέφτει η αυλαία στην Α1 Κατηγορία αυτό το Σαββατοκύριακο. Δείτε το πρόγραμμα και διαιτησίες

ΣΑΒΒΑΤΟ    21 – 05   -  2016

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
JUNIOR   2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Φλαμουλίου ΑΟΤ  β    – Πυργετός Γκογκινουδης  
 
  Α1 Ερασιτεχνική  1ος Ομιλος ΩΡΑ  17:00
Πετρωτού Πετρωτό   – Πύργος Πετσας Πλατσκοβιτς – Κυραντζουλης
 
  Α1 Ερασιτεχνική  2ος Ομιλος ΩΡΑ  17:00
Λυγαριάς Λυγαριά    – Οικουμενιος Παντος Τατσινας    – Τασιοπουλος
Φιλύρας Φιλύρα     – Πηγη Μισσας Κουρεντας  – Πρεβεντας
Μουριάς Δροσερό   – Αγ Μονη Γρατσανης Λεωνιδας Κ  – Σταφυλας
Πιαλείας Πιαλεία    – Πρίνος Κοντινος Μουστακας  – Μαρκοπουλος
Παλαιομ/ρου Ροπωτό    – Βυτουμα Δουλοπουλος Μπαλας    – Ζιουτος
Λεπτοκαρυας Τυμφαίος  – Κεφαλ/σο Κουτσαγιας Νταλουκας  – Κωτουλας
Βαλτινού Ασπροβαλτος   – Αγιοφυλλο Βουτσελας Γκογκινουδης  – Αποστολου
Γόμφων Γόμφοι   – Χρυσομηλια Μαρκος Κατσογιαννος – Καπερωνης Ν
Ρεπο: Ασπροκλησια
   
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος ΩΡΑ  17:00
Παλαιοπύργου Διαμάντι   – Κεραμίδι Αβρααμ Καραγκουνης  – Καρατζας
Ρογγίων Ακ. Αμπελακιων  – Πηνειάδα Χιωτης Ζησης    – Μπαιρακταρης
  ΚΥΡΙΑΚΗ   22.05.2016
JUNIOR   2ος Ομιλος ΩΡΑ  11:00
Πύργου Πύργος   – ΑΕΤ Ζιουτος  
Πύλης Πορταικός  – Δημητρα  α Μπαλας  
Εγκ. Ακαδημιας Καλύβια  – Μετεωρα  β Κατσογιαννος  
Φαρκαδόνας Φαρκαδόνα  – Πηγη Πλατσκοβιτς  
  Α1 Ερασιτεχνική  1ος Ομιλος ΩΡΑ  17:00
Κρήνης Κρήνη     – Αρδάνι Χιωτης Τασιοπουλος   – Πρεβεντας
Ράξας Τζουρτζια   – Μεγαλοχωρι Κοντινος Νταλουκας   – Κουρεντας
Καρυων Καρυες   – Αγ Κυριακή Ζησης Μπαλας  Χ – Κυραντζουλης
Ριζαριου Ριζαριό   – Ζάρκο Μπαιρακταρης Γκογκινουδης  – Καπερωνης Γ
Ταξιαρχών Ταξιάρχες  – Λόγγος 2012 Βουτσελας Αποστολου  – Κατσογιαννος
Παλαιοπυργου Αστερας  – Αχιλλέας Μισσας Κωτουλας  – Αλεξοπουλος
Καλυβίων Καλύβια   – Χρυσαυγη Πετσας Μαρκοπουλος  – Ρατζας
Ρεπό : Γλύνος
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ  17:00
Μεγάρχης Αν. Μεγάρχης – Παλαιομ/ρο Αβρααμ Ποζογλου  – Καπνισης
   
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ  17:00
Βασιλικής Βασιλική   – Κηπάκι Παντος Τατσινας   – Μαρκος
Θεόπετρας Θεόπετρα   – Κεφαλ/κος Κουτσαγιας Μανωλης  – Καπερωνης Ν
Φωτεινού Φωτεινό    – Διαλεχτό Μουστακας Διβανε  – Σταματουκος
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος ΩΡΑ  17:00
Ρογγίων Καλαμάκι  – Πετρόπορος Δουλοπουλος Πασσης  – Καραγκουνης

Συντάκτης

Άρθρα : 14508
web: www.sportrikala.gr - E-mail: sportrikala@sportrikala.gr

© Sportrikala.gr | Κατασκευή ιστοσελίδας Plushost.gr

Scroll to top