Βρίσκεστε εδώ: Sportrikala.gr » ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ » ΝΕΑ ΕΠΣΤ » Πρόγραμμα και Διαιτησίες στα τοπικά

Πρόγραμμα και Διαιτησίες στα τοπικά

Δείτε αναλυτικά Πρόγραμμα και Διαιτησίες στα τοπικά πρωταθλήματα

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ    14 – 05   – 2016  

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
JUNIOR 2ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Φλαμουλιου ΑΟΤ   β   – Φαρκαδόνα Μαρκοπουλος  
 
Α1 Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 16:30
Γλύνος Γλύνος   – Κρήνη Μαρκος Αποστολου – Μαρκοπουλος
Αρδανίου Αρδάνι   – Καρυες Κουτσαγιας Τσακνης   – Κωτουλας
Μεγαλ/ριου Μεγαλοχωρι – Πετρωτό Μανασης Τζανης     – Χιωτης
Αγ Κυριακής Αγ Κυριακή – Ριζαριο Παντος Μπαλας   – Κυραντζουλης
Πύργου Πύργος   – Ταξιάρχες Κοντινος Νταλουκας   – Μανωλης
Ζάρκου Ζάρκο   – Αστερας Λεωνιδας Ροτσας   – Ζησης
Λόγγου Λόγγος 2012 – Καλυβίων Μισσας Καλογριας   – Πλατσκοβιτς
Χρυσαυγης Χρυσαυγη   – Αχιλλέας Πετσας Μανασης Μ – Καπερωνης Ν
Ρεπό : Τζουρτζια
   
Β Ερασιτεχνική 1ος Ομιλος ΩΡΑ 16:30
Παλαιομ/ρου Παλαιομ/ρο – Μπελετσι Αβρααμ Καρατζας – Καπνίσης
   
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 16:30
Διαλεχτου Διαλεχτό   – Λεπτοκαρυα Μουστακας Ποζογλου   – Πασσης
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος ΩΡΑ 16:30
Κεραμιδίου Κεραμίδι   – Καλαμακι Μπαιρακταρης Τοτης     – Τασιοπουλος
JUNIOR 2ος Ομιλος ΩΡΑ 17:00
Εγκ. Ακαδημιας Καλύβια     – Πύργος Κατσογιαννος  

     ΚΥΡΙΑΚΗ     15 – 05 – 2016 

Γήπεδο Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
JUNIOR 2ος Ομιλος ΩΡΑ 11:00
Καλαμπακας Μετεωρα β – Πορταικος Ροτσας  
Μπαλκουρας Δημητρα α – Πηγη Τοτης  
Πυργετου Πυργετός   – ΑΕΤ Ζιουτος  
 
Α1 Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 16:30
Ασπροκλησιας Ασπροκλησια   – Λυγαρια Παντος Μαρκος   – Ζιουτος
Οικουμενιου Οικουμενιος   – Δροσερο Κοντινος Τσακνης   – Αλεξοπουλος
Πηγης Πηγη             – Πιαλεία Κουτσαγιας Τασιοπουλος   – Καπερωνης Ν
Αγ Μονης Αγ Μονη     – Ροπωτό Μανασης Νταλουκας – Κουρεντας
Πρίνους Πρίνος         – Τυμφαίος Μισσας Μπαιρακταρης – Πετσας
Βυτουμα Βυτουμας   – Ασπροβαλτος Τοτης Κυραντζουλης – Ρατζας
Κεφαλ/σου Κεφαλ/σο   – Γόμφοι Ανδριοπουλος Καλογριας   – Μαρκοπουλος
Χρυσομηλιας Χρυσομηλια – Αγιοφυλλο Λεωνιδας Μπαλας – Αποστολου
Ρεπό : Φιλύρα
Β Ερασιτεχνική 2ος Ομιλος ΩΡΑ 16:30
Κεφαλ/κου Κεφαλ/κος   – Κηπάκι Ζησης Μανωλης   – Ροτσας
Φωτεινού Φωτεινό     – Θεόπετρα Μουστακας Καραγκουνης – Καρατζας
Β Ερασιτεχνική 3ος Ομιλος ΩΡΑ 16:30
Παλαιοπυργου Ακ. Τρικαλων   – Διαμάντι Αβρααμ Καπνισης   – Πασσης
Πηνειάδας Πηνειάδα – Πετρόπορος Βουτσελας Ποζογλου   – Διβανε

 

Συντάκτης

Άρθρα : 14520
web: www.sportrikala.gr - E-mail: sportrikala@sportrikala.gr

© Sportrikala.gr | Κατασκευή ιστοσελίδας Plushost.gr

Scroll to top